lep dan za…

zunaj sije sonce in jaz skozi okno gledam zasneženo pobočje… kaj bi dal, da bi lahko šel smučat ne pa da sedim v pisarni…

kaj bi pa vi zdajle radi počeli?

Jaz bi pa zdeleeeeeee še……….SPALA, al pa samo poležavala v prijetni družbi.
mmmmmmmmmmmmmmmmmm

> zunaj sije sonce in jaz skozi okno gledam zasneženo…

Sonce? Kje pa si?! Pri nas v LJ se ne vidi 50m daleč! Sem prav vesel, da sem v pisarni… No ja, raje bi spal…

pr nas je tud sonček, ……..mmmmmmmmmmmmmm……..upam da bo jutri tudi, k grem smučat!

jaz pa smučat komaj v soboto :-/
prosim ne rajcat s spanjem in smučanjem

Če pomeni veliki S srček, potem bi bil jaz kar prava družba (upam). LP

s čim bi pa rad da te rajcam?
en dober seks bi tud zdele pasal., seveda:))))))))))))))))))))))

en ni noben… seveda pa bi pasal! kdaj pa ne paše? 😉

Nisi edina, ki bi ji pasalo!

no, pa ponavadi iz enega pride na dva, pa na tri , pa tko…..a ne…..
pr enem se pa začne, in od tega je odvisno, ali se še nadaljuje ali pa ne!!!!!!

Točno! Samo da se začne in je vse lepo!

veliki S pomeni : zlati veliki Srček

🙂))))))))))
no viš viš…….sam da se strinjava…..jaz pa komaj čakam na jutri………smučanje v dopoldanskem času, pa med tednom, k ni gužve, pa bele zasnežene poljane, sveže urejene, s sončkom obsijane, mmmmmm, to bo smuka, potem pa, z utrujenimi nogami se zvlečt na en ležalnik, pa kuhan vinček pa prijeten klepet v prijetni družbi………….mmmmmmmmmmmmm

jaz bi tudiiiiiiiiiii………………….

hm…sej bo kmal sobota , pa boš užival tudi ti, sam en dan boš moral še potrpeti a ne!, sej ne bo hudga, sej bo tale forum s teboj

Prvi se javim, da bi ti delal družbo pri poležavanju, pa mi se mi takoj vštulijo še drugi. LP

pa ne boj se konkurence, si monopolist pri meni:)))))

Dobro, da vsi drugi vemo, da odpademo in nimamo nobenega upanja.

jaz pa že nekaj dni razmišljam, kako bi pohajkovala po kakem tujem mestu. joj, najhuje je to, da se kar vidim, kako raziskujem pariz – pa kaj, če pa letos od njega (najverjetneje) ne bo nič.
moram se spomnit česa drugega….. smrk

ne ne, si narobe razumel,
monopol je zato, da začnejo drugi razmišljati, kako bi naredili le temu tudi konkurenco……, torej….ne smeš kar tako vržt puške v koruzo:)))))))))))

New Report

Close