lep dan za…

ej kaj pravš .. a se mal preveč hecam tle .. misl al preveč otročje delujem? ker namreč sn že čez 30 star….tud žena že prav de b se lahk mal umiril pa zresnu .
Sam kaj čmo , že od mejhnga sn bil žleht ko hudiček , sn mel skoz uno flašco v žepu za parfum … notr je blo pa scanje(zlato rumeno) pol smo pa punce po razredu s tem šprical pa take … a veš, sej ne morm bit zdej kej boljš.

Mi pej grmo lovit ribe. To u sosednju Soču. Immo čoun zzi vesli inu mrježu z rake.
Že cel dan čakmo treju uru. Kdaj bo? Pero n vemo al bi šle rajši u Italju po škonth. N vjmo kej bi vjš. Kaj nm svetavš?

pol bi pa ti moral bit nagajivček slatki, n pa jaz 🙂) imava pa marsikaj skupnega (od let, žene, pizdarij v glavi…)

lp

ej, poznam enga ravno tolk neumnega kot si ti,
pa recimo, da , vsaj meni osebno, so všeč tipi, ki niso zamorjeni, samo, da pa te tolk razganja v spolnosti, mora bit pa res že kar hudo. Pa , pomoje se še mal nazaj držiš, ko te fukarije pišeš, in v resnici te res more orenh razganjat!
Si se kdaj vprašal, kaj bo, k boš pršel v ta drugo puberteto, al pa ta že zdej pr tebi razsaja, pa boš ti ene pet pubertet…🙂))))))))))))))))))
Uh….uboga tvoja žena……………hm..no…….al pa tud ne, če se mal zamislim:)))))))))))))

Lp…

Jaz sem pa kar prve dve črke napisal SR brez zlati,veliki. LP

🙂)))))))))))))))))))))
ma…sej ni ti treba dodat zlati pa veliki…to itak že si…..
sam ne se zdej stopiti:))))))))))))))))

Sem za
Lahko v soboto. Še rajš pa v nedeljo

Kaj prauš?

no comment…

če bo sonček

V soboto je bila smuka čudovita. Sončno, toplo in sneg enkraten.

LP

Lep dan za… jest bi zdele najraj mela v objemu svojga lubija in se z njim crkljala.. pa se kaj vec;) pa soncka bi tut mela, ceprav je vecer;)))

LP

New Report

Close