Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost leonišče ali dravlje??

leonišče ali dravlje??

Dobila napotnico zdaj pa prebiram vaše poste z mnenji. Ne razumem povezave dr.reš dravlje s postojno
“E391(Glede na to, da sem izkusila obe ustanovi, tako ginekološko kliniko kot tudi Dravlje/Postojno oziroma dr. Reša,)”?
Če prav razumem dela on v Postojni(klinika za neplodnost) in v Lj? Torej, če bi se naročila pri njem na napotnico je verjetno to veliki vprašaj glede na to, da ima omejitve s postopki itd.ZZZS?
Je katera v zadnjem času preverjala kje se koliko časa čaka GK Lj, Dravlje ali Postojna?približno mesecev

Dravlje in Postojna je glede IVF postopkov v bistvu eno in isto. Dr. Reš ima ambulanto v Dravljah, kamor greš na pregled, posvet in potem če si v postopku, hodiš tja še zgodaj zjutraj na ultrazvok. Punkcijo in transfer zarodkov pa opravlja v prostorih Bolnišnice Postojna.

Mislim, da se trenutno v Dravljah ne čaka prav dosti. Tudi dr. Reš ima odobrenih kar nekaj postopkov na ZZZS. Pokliči in vprašaj, a ne. Pričakuj pa, da bodo imeli poleti nekaj časa počitnice.

Ojla Info,

Reš dela v Dravljah (zjutraj od 5-6 – špike in UZ, popoldan pa ostale zadeve).V Postojni pa potem opravlja punkcije in prenos zarodkov. Ne vem zakaj tako, ampak tako je. Sama sem ravno končala z 2. postopkom. In vse skupaj je trajalo 17dni. to je pa seveda odvisno, kako odreagiraš na zdravila. Jaz tokrat veliko bolje kot v 1- postopku, ko nisem prišla do prenosa (ni bilo celic).

K njemu greš lahko samo na napotnico (nič ni za plačat – vse krije zavarovalnica), ki ti jonapiše tvojginekolog. Kako pa je drugje, ti pa ne znam svetovat, ker sem bila do sedaj samo pri dr. Rešu.

LP

Ojla,
mene pa zanima, če ktera ve.
Ali dr. Reš ne dela laparo in histero.op.?
Ne vem kako mi je uspelo, da ga nisem to vprašala.

lp

Zdravo!

Meni se skoraj sigurno zdi, da tega ne dela.

Ko sem jaz prvič prišla z možem k njemu je najprej sledil spremiogram, ker je bil v redu smo šli skozi Klomifem, ker ni bilo nič, je potem mi rekel, da naj grem na laparo, pa sem šla k svojemu G, in tam to opravila, nato z izvidi, ker ni uspelo zopet nazaj k dr. Rešu.

Srečno. Bata

Jaz sem opravila 4 postopke pri dr. Rešu v 4 mi je ratalo sem v 32 tednu ,Povedala bi samo rada da pri njem vse zelo hitro poteka vedno te postavi na realna tla pove vse direkt nič ne ovinkari ,tudi jaz imam peobleme z kilogrami in sem slišala od njega marsikatero pikro vendar ima prav mu ne zamerim , sem mu najbolj hvaležna na svetu da mi je pomagal priti tako daleč kmalu bom imela drugega otročička po vseh hudih preizkušnjah in operacijah nam ie uspelo .Hvala dr.Rešu. Glede Leonišča pa to samo neko zavlačevanje ,pa sestre so res preveč pametne jaz sem po3tednih raje zaključila pri njih ,ker bi trajalo najbrž leto da bi prišla do punkcije in sem raje ostala pri dr. Rešu .ie strokovnjak res.

Še moje mnenje.
Vsekakor dr. Reš. Bila v obeh krajih, vendar mi način dela na kliniki sploh ni ustrezal, zdravniki se skoz menjujejo, sploh te ne poslušajo, terapijo ti ne zamenjajo.
pri meni je bilo tako, da sem se v drugem postopku na kliniki zelo zelo slabo počutila, skoz sem tarnala, da mi terapija ne odgovarja,… pa nič bo že, bo že je skoz bil odgovor. Seveda po punkciji nisem imela nič jajčec. čakam konzilij in spet v tretje dobim odgovor spet ista terapija!!!! Halo, kako če sem se slabo počutila, ampak oni so kar vzrajali.
Tako odločitev je padla – obisk dr- reša – zame je to ČLOVEK z veliko začetnico. Čisto drugače sem se počutila, nekako navdajal me je z upanjem da bo uspelo, punkcja čeprav brez th. me sploh ni bolelo.
In rezultat je bil v prvem postopku pri njemu naš sinček.
Nikoli mi ni žal obiska pri njemu.
pa še dve moji znanki sta zamenjali iz klinike k njemu in obema je uspelo v prvo pri njemu.

jaz sem mu res hvaležna. Hvala dr. Reš.

Vam pa pogumne odločitve in veliko uspeha!!!!!!!!

Tudi jaz ga priporočam … Čeprav sem v drugem postopku, nimam slabe besede zanj. Stara sem 37 let in sem prvic pridelala 6 celic z najnizjo dozo puregona. Dve sta se oplodili in te mi je vstavil, vendar se nista prijeli. Sedaj mi je menjal terapijo in jasno rekel, ce so zarodki dobri se primejo in ostanejo pika. Pocivanje/ne, sekiranje/ne nic ne vpliva! Ce je vse ok bo, ce ne ne! lp

Priporočam GK LJ, sem pa bila tudi pri dr. Rešu, od kamor sem šla na GK LJ.

Po petih letih od kar sem bila nazadnje na GK se mi zdi, da so še bolj prijazni, kakovostni, vsi od sester do zdr. Na UZ imajo razpored zdr. za cel teden, ko je eden isti, če prideš pa ravno v nedeljo je eden zdr, v pon. pa drugi, ker se z ponedeljkom menjajo.

Torej jaz sem za GK LJ. Srečno.

p.s.:
pri dr. Rešu pa nikar ne potrjuj potnih str. ker sem bila okregana za to ob 5.30 enkrat, na GK ti potrdijo, itak ti pripada.

Bila pri Resu na zalost5x. Brez uspeha. Na GKLJ sem se samo obrnila ko sem videla kak sistem imajo. Opevani Mb ni prisel v postev ker sem se odlocila za tujino. V tujini drug sistem, drugi odnosi in uspeh. Sele zdaj ko sem bila v tujini mi je zal da sem pri nas sploh probavala. Mi ni zal enega eur v tujini zal mi je pa tukaj pri nas casa, neuspehov, ponizevanj….

Vijola12, kje v tujini si bila.
Mi2 sva namreč dala skozi en postopek v Lj, ki se je zeloooo zakompliciral sedaj si pa želiva direkt v tujino,
kaj nama predlagaš?

LP

Zdavo,

Leonišče so NEMARNI, BREZBRIŽNI in NEPORFESIONALNI.

Torej, s partnerjem sva bila naročena na prvi pregled, zdravnica me čukasto gleda in naju na pol skrega, da zakaj nisva prinesla spermiograma in izvidov hormonov, ker sedaj nimamo kaj početi. Povem, da hormone imam s seboj, ker mi jih je dala pregledati moja ginekologinja, sicer pa ji povem, da nisem dobila nobenega obvestila, kaj je treba prinesti s seboj. Razčistimo. V VABILO NISO DALI NAVODIL, SAMO DATUM.

Nato naju naročijo na drug pregled MAJA (prvi začetek januarja). Nato so nama ZAMENJALI ZDRAVNICO, in nama dali nov termin. Nato nama napišejo sms, da nama TERMIN ODPADE, dajo nama novega, seveda vse se samo zamika.

Partner se naroči po prvem pregledu-aka kelpetu na spermiogram, POVEVA NA KATERI NASLOV pošljejo izvide 3X (partner prijavljen pri mami, in je drugačen naslov od kjer živiva). Torej poveva sestri po pregled, ob oddaji v spremni pisarni in zdravnici, ki jo srečam ob oddaji, ki ZAPIŠE na oddano spermo naslov. Kaj se zgodi? Izvid SPERME POŠLJEJO PARTNERJEVI MAMI!

Ne bom razlagala občutku razgaljenosti, ne-intime, občutek da si manj kot številka, pri tako in tako občutljivi temi.

Torej, kljub moji jezi, statistika napak priča, da če lahko izberite Maribor (priporočala tudi moja ginekologinja, pa mi je bila Lj bliže), ali Postojno, oz. privat.

UKC je žal samo še senca sebe, tudi rezultate imajo najslabše.

Zdavo,

Leonišče so NEMARNI, BREZBRIŽNI in NEPORFESIONALNI.

Torej, s partnerjem sva bila naročena na prvi pregled, zdravnica me čukasto gleda in naju na pol skrega, da zakaj nisva prinesla spermiograma in izvidov hormonov, ker sedaj nimamo kaj početi. Povem, da hormone imam s seboj, ker mi jih je dala pregledati moja ginekologinja, sicer pa ji povem, da nisem dobila nobenega obvestila, kaj je treba prinesti s seboj. Razčistimo. V VABILO NISO DALI NAVODIL, SAMO DATUM.

Nato naju naročijo na drug pregled MAJA (prvi začetek januarja). Nato so nama ZAMENJALI ZDRAVNICO, in nama dali nov termin. Nato nama napišejo sms, da nama TERMIN ODPADE, dajo nama novega, seveda vse se samo zamika.

Partner se naroči po prvem pregledu-aka kelpetu na spermiogram, trikrat POVEVA NA KATERI NASLOV pošljejo izvide  (partner prijavljen pri mami, in je drugačen naslov od kjer živiva). Torej poveva sestri po pregled, ob oddaji v spremni pisarni in zdravnici, ki jo srečam ob oddaji, ki ZAPIŠE na oddano spermo naslov. Kaj se zgodi? Izvid SPERME POŠLJEJO PARTNERJEVI MAMI!

Ne bom razlagala občutku razgaljenosti, ne-intime, občutek da si manj kot številka, pri tako in tako občutljivi temi.

Torej, kljub moji jezi, statistika napak priča, da če lahko izberite Maribor (priporočala tudi moja ginekologinja, pa mi je bila Lj bliže), ali Postojno, oz. privat.

UKC je žal samo še senca sebe, tudi rezultate imajo najslabše.

New Report

Close