Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Revma laži o revmi

laži o revmi

Če je vprašanje namenjeno meni – jaz z gospo nisem navezovala stika. Na osnovi vsega prebranega tu in na starševskem čveku sem opustila gluten, mleko, sladkor, razhudnike, dodajam pa boraks, magnezijev klorid, žveplo (MSM iz Skandinavije). Bolečine so popolnoma ponehale. Že če izključite razhudnike, bi moralo biti bolje. Res pa je, da je treba na izboljšanje počakati kake tri mesece. Pomaga tudi zmerno gibanje.

Pozdravljena gospa Tudi jaz

Sedaj je minilo skoraj tri mesece pa me zanima, kako se počutite po uporabi bora? Mi smo med tem časom otroku dajali cbd smolo. Uspeh je delni. Prstek je po nekajtedenski oplahnitvi zatekline spet nekoliko zatekel. Sedaj sem naročil bor in me znanima kako je pri vas? Imamo pa otroka na glutenski in laktozni dieti že skoraj dva meseca. Mi si želimo remisije za kar pa je potrebna oplahnitev zateklin. Upam, da bor prinesel želene uspehe zdravljenja. Želim vam vse dobro.

Lep pozdrav zaskrbljen oče

Pozdravljeni…

najprej pohvala za naravno zdravljenje…poskusite še z Magnezijevim kloridom..od Be Natur je zelo dober, saj je 100% hexahydrat in pa cbd kapljice, ki delujejo protivnetno (od Be Hempy).

Preizkušeno.

Lep dan.

New Report

Close