Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom KUA (in DZK) število – izračun: Jin formula za ženske in Jang za moške

KUA (in DZK) število – izračun: Jin formula za ženske in Jang za moške

Ja pa sem le nasla stran. super 🙂

hvala za to razlago. Da zelim kontrolirat se ravno ta st. 4 tolikokrat pritozuje…vendar sama v misljenju nimam nadzorovanja… me pa v odnosih karsnihkoli kjer sama dam od sebe popolnoma odkrito in od nasprotne osebe tega nisem delezna precej zamori in se zacnem sprasevati o sama sebi-morda pa ni ok da toliko povem, ce potem drugi zelijo skriti ali nezaupajo( pac nismo vsi isti) , vendar se potem kaksno moje vprasanje razume kot kontroliranje, kar pa je dalec od mojih misli…..

Ali lahko tudi kaj vec o tem st.DZK 4 saj bi rada tudi sama kaj vec prebrala, ce je kje mozno???
In med drugim tudi ne razumem zakaj je oseba st. 4 toliko negativna in agresivna in predvsem nazaup[ljiva…. sama verjamem da kakrsnikoli odnos se da resit s pogovorom in spremebo ali razumevanje in ne bezanjem ter katastrofalnimi ukrepi….

Delavnice so le v SLO.? in kaksne so individualne delavnice ali lahko tudi preko skajpa, v primeru da gre za tujino?

hvala

Pridni in vztrajni, da ste našli odgovor, je trajalo, a ne :-))

Ja, lepo to, da se sprašujete sama o sebi.
Že davno tega je tudi veliki mislec in filozof Sokrat rekel: Spoznaj sebe.
Tako preprosto in globoko, traja pa celo življenje, da se spoznamo. Zato obstajajo prav lepe in preproste metode, kako spoznati sebe.

Ponujam fs delavnico!
Na kateri vam povem veliko novega o vam. Veste, zelo dobro vas poznam. Lahko bi vas seznanil z vam!

O sebi in svojih lastnosti števila 4 lahko preberete v svojem fs elaboratu, ki ga imenujem “Osebni feng shui” in obsega približno 25 strani. Na osebni delavnici vam napisano v elaboratu pojasnim vse v detajle, prav vse do potankosti, kot je rekel Carl Gustav Jung: »Kitajska podoba trenutka zajema vse, prav do najzahtevnejše nesmiselne nadrobnosti, kajti šele vse sestavine skupaj, lahko dajo podobo trenutka, ki ga opazujemo.«

Del tega pojasnila bi skoraj bil možen tudi preko Skype, čeprav mi je osebni stik pomemben – kajti na ta način lahko popolnoma začutim vaše energetske danosti in potem vi imate mnogo več od vsega povedanega, kot tudi več od prav konkretnih nasvetov. Le-ti so bistvo fs delavnice, so smernice in za vas navodilo, kako naprej.

Če ste v tujini in morda celo kje blizu Sloveniji, ne bi bil problem, da vas obiščem, saj sem že imel fs delavnice v Italiji, Avstriji in na Hrvaškem, recimo do 500 km, to mislim blizu.

Kajti, celotna fs delavnica je sestavljena iz dveh delov in sicer:

1. Osebnega feng shui in
2. Feng shui bivalnih prostorov
(obvezen pregled stanovanja in/ali poslovnega prostora).

Oboje moramo predelati, da lahko dobro zastavimo kakovosten plan za harmonično osebno življenje.

Če tako čutite in seveda želite, lahko nadaljujeva ta pogovor preko e-maila.

Vsako dobro.

Mirza Terzimehić, inž. svetovalec za feng shui Telefon: 01 50 71 856 GSM: 041 768 571 feng shui je enostavna, čudovita modrost http://www.mirza.si

Pozdravljeni, mene pa zanima ta kombinacija:

jaz: 22.8.1983, KUA 7, DZK 8
on: 27.9.1976, KUA 6, DZK 6

Hvala!

(Se opravičujem za prejšnjo napako)

Zdravo!

Vajina energetska kompatibilnost spada v najmočnejšo energetsko skupino harmoničnosti – je na prvem mestu. Srečno!

Opravičilo sprejeto.

Mirza Terzimehić, inž. svetovalec za feng shui Telefon: 01 50 71 856 GSM: 041 768 571 feng shui je enostavna, čudovita modrost http://www.mirza.si

lep pozdrav

imam vprašanje zase 16.01.1985 služba, zdravje, ljubezen moja št. kua 9, dz pa 6

Vaš izračun ni točen!

Mirza Terzimehić, inž. svetovalec za feng shui Telefon: 01 50 71 856 GSM: 041 768 571 feng shui je enostavna, čudovita modrost http://www.mirza.si

Lep pozdrav

Moje ime je Laura in nekaj minut se ukvarjam z računanjem KUA števila …. potrebovala bi Vašo pomoč, ni mi jasno za mene osebno in sicer sem rojena 22.4.1991

računala sem za žensko po tem postopku : od letnice rojstva in sicer od zadnjih dveh števili odštejem 4 in nato rezultat delim z 9

torej : 91-4 = 87
87:9 = 9, 67 oz. 9,66666667 in tukaj mi ni več jasno , ali je rezultat sploh pravilen ?

Hvala za Vaš čas in pomoč !

Ma, ne mi rečt, a, prav celih nekaj minut!?
Pa, kaj je to v primerjavi z neskončnostjo 😉

Vztrajajte, Laura, vztrajajte, počas, počas…… kot bikica na travniku zelenem.

Mirza Terzimehić, inž. svetovalec za feng shui Telefon: 01 50 71 856 GSM: 041 768 571 feng shui je enostavna, čudovita modrost http://www.mirza.si

Pozdravljeni,

prosila bi vas za pomoč če bi mi lahko prosim preverili ali sva s partnerjem kompatibilna, ter moje poslovno področje. Upam, da sem prav izračunala v kolikor nisem se vnaprej opravičujem in bom poskusila ponovno.

jaz : 8.3.1989 KUA: 4, DZK: 2
partner: 20.1.1988, KUA:4, DZK:4

Hvala vnaprej za odgovor in pomoč, ter prijeten pozdrav!

Zdravo!

Ja, pravilno ste izračunali.

Ne, s partnerjem nista kompatibilna.
Njegova zelo močna energija “seka” vašo nežno, materinsko.

Za vaše uspešno poslovno področje je potrebno izdelati energetsko analizo poslovnega prostora ter izračunati in definirati vaše zmožnosti, skrite talente – potencial.

Vse Dobro.

Mirza Terzimehić, inž. svetovalec za feng shui Telefon: 01 50 71 856 GSM: 041 768 571 feng shui je enostavna, čudovita modrost http://www.mirza.si

Spoštovani in lepo pozdravljeni,
začela sem se zanimati za feng shui in tako naletela na izračunavanje KUA in DZK števil. Rojena sem 20.1.1990, fant pa 8.10.1984. Zame torej velja KUA 4 in DZK 2, zanj pa KUA 7 in DZK 7. Vljudno vas prosim, če preverite najino kompatibilnost in podate kakšne smernice za ohranitev sreče in harmonije.
Že vnaprej se zahvaljujem za odgovor.

Zdravo!

Vaš izračun je pravilen.
Vajina kompatibilnost je odlična, se splača potruditi na dolgi rok.

Da bi pa uživali harmonijo življenja v dvoje, priporočam redno prakticiranje fs nasvetov, kot tudi iskanje notranjega miru, ki pripelje na Božjo pot – edino pravo.

Vse Dobro.

Mirza Terzimehić, inž. svetovalec za feng shui Telefon: 01 50 71 856 GSM: 041 768 571 feng shui je enostavna, čudovita modrost http://www.mirza.si

Pozdravljeni!
Sama sem rojena 14.10.1984, moja hči pa 3.1.2013. Sliva se v študentsko stanovanje za družine, ki pa je mansardno-žal. Prosila bi vas, da mi poveste v katero smer naj postavim svoje ležišče in ležišče za hči, smer neba. in pa imave na razpolago dva prostora za spalnico, torej kateri je primernejši. Obenem pa vas prosim za njen izračun osebnosti in najinega odnosa. Najlepša vam hvala!
LP

New Report

Close