Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost KONZILIJ IVF – MAJ 2017

KONZILIJ IVF – MAJ 2017

Hej hej… sori nisem videla prej…. Jaz sem samo poklicala da sem začela IVF postopek, in da prosim za odprtje bolniške…. Vedno enako do sedaj… Ker itak ve, da ne morem 115 km na eno smer delat na dan, ko so UZ, pol pa še v službo…. Res ni nič kompliciral….

Zdej pa tudi ne, ker mi je pa itak pripravljal vse potrebno za anastezijo… in je vedel kam grem…

np. jaz sem tudi leteča. jaz sem itak menjala osebno zdaj pa bomo vidli, ampak zaenkrat ne komplicira pri bolniških. a boš kar v bolniški še naprej, pol bo verjetno že za komisijo.

Jaz mam že datum ko bom začela, 14.2 :D, in komot sem se zmenla da pridem že 19dan na sprejem, z mojo dr. sem se zmenla da mi bo ona delala uzje, pa še šla bova na posvet glede IMSI-ja če se ga splača delat, mi je pa zdaj dr. dala še dodatni 2 zdravili za podporo k vgnezditvi.

Drgač so mi pa zdaj dal še terapije vsak dan da se čimbolj poštimam do kontrolnega pregleda ki ga mam 13.2, evo vse eno za drugim 😀

Pa javi kako je blo na krvnem 😉

Ja seveda…. takoj ko zvem…. ti si uspela kaj zvedet kako bo s teboj?

Ups. Prebrala sam zadnji post…. sorry… ma če pa 14.2 ni dan za to…. pol pa tudi ne vem kateri je 😁.

Držim pesti!!!!

Krvni t. pozitiven 🙂

184 na 10dan po ET

o super 🙂 zdaj pa čuvat pikici 😉

Jaz sem tudi danes 10 dan po ET, testov pa nisem se delala, planiran imam krvni na 15 dan. Brala sem da si bila v postopku na Ceski,a tam priporocajo test prej?

Meni so ga delali prej, ker sem imela rjav izcedek… zdej ga nimam več… in imam uz 6.2.

Drgač je isto na 14 dni oz. 15 dan

Midva imave pa na isti dan vstavljen zarodek. Samo jaz zase se ne vem rezultata, pocakam do krvnega. 🙂

Res??? 18.01?? Zanimivo 😁….. kolko jih imaš?

Ne 22.1. sem imela ETZ. Verjeten sem te narobe razumela 🙂

kje maš pa uz, a to je tvoja tak hitro naročila, ja upam da se bo že kaj vidlo tak zgodaj 😉

moja ja…. zaradi izcedkov…. zdej jih ni več…. javim

Hej…. eto, 1 gestacijska vrečka je vidna na Uz…. 15.2 spet

takrat bo pa že srčk 😉

Jaaaaaaaa upam da bo karkoli več…. gin. Mi skoz povdarja…. počakajmo da vidimo če sploh bo kaj iz nosečnosti… me malo moti to

ah boš vidla kako pa kaj jaz sem zamenjala osebno, gin pa še gin v leonišč ker se mi je zdelo da imajo neprimeren odnos oz. pripombe, pa sem šla samo na boljš 😉

Hej.

Jeeeeeeeeeeeee videla 2 srčka, slišala dva srčka 😍😍😍😍😍😍. Tak sem bla zmedena kot kura….

Srečno tudi tebi!!!!

O super. dvojna sreča !!!

New Report

Close