Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Klinika EUROPE IVF International

Klinika EUROPE IVF International

Pozdravljene, tudi midva se odločava za Prago za kliniko Pronatal repro, saj so pri fantu odkrili azoospermijo. Stara sem 37 let in v Ljubljani je kar dolga čakalna doba.

Bi mi bila katera pripravljena zaupati telefonsko številko, ki ima tam kakršnekoli izkušnje, da bi se slišali glede podrobnosti postopka in trajanju vsega skupaj.

Brave2017, če boš to prebrala, bi se lahko slišali?

Veliko uspeha in vsem 🙂

Punce, seveda želim, da se vam vse srečno izteče, ampak iz lastne izkušnje vam povem, da obstaja možnost, da se tudi na češkem ne prime. Mi smo imeli že 3 neuspešne poizkuse, z darovano celico. Razen pomanjkanja celic sva oba bp. Opravila mnoge preiskave, recimo tudi gensko za 500€. Seveda gremo naprej, ampak morala je malce na psu.

Upam, vem, kako se počutiš in nisi edina.

Pri nama po 6 poskusih s svojimi celicami v Sloveniji, še enem v Pragi in dveh prenosih z darovano celico, še vedno ni uspelo. Potem je prišla še korona, čas pa kar mineva. Ampak skrb za svoje psihično stanje je tudi izrednega pomena. Vzemi si čas tudi za to, ker je izredno pomembno.

Vsem ostalim pa – držim pesti, da se vam vsem čimprej nasmehne sreča!

Odgovor na objavo uporabnika
Jenny658, 18.08.2021 ob 17:57

Pozdravljene, tudi midva se odločava za Prago za kliniko Pronatal repro, saj so pri fantu odkrili azoospermijo. Stara sem 37 let in v Ljubljani je kar dolga čakalna doba.

Bi mi bila katera pripravljena zaupati telefonsko številko, ki ima tam kakršnekoli izkušnje, da bi se slišali glede podrobnosti postopka in trajanju vsega skupaj.

Brave2017, če boš to prebrala, bi se lahko slišali?

Veliko uspeha in vsem 🙂

Zdravo jaz vam lahko povem iz prve roke dr Kult je bil top in imamo prelepo punčaro v prvem poizkusu prej jih je bilo xxx  po drugih klinikah pa nič od nič tudi mi smo imeli slabo s..  pa je šlo toplo priporočam to kliniko😘😉

Odgovor na objavo uporabnika
Lucky364, 19.12.2021 ob 12:10

Zdravo jaz vam lahko povem iz prve roke dr Kult je bil top in imamo prelepo punčaro v prvem poizkusu prej jih je bilo xxx  po drugih klinikah pa nič od nič tudi mi smo imeli slabo s..  pa je šlo toplo priporočam to kliniko😘😉

Ivf Europe namreč sem pozabila napisat😊

Ali katera pozna PFC – Prague Fertility Center?

Sicer pa me zanima, kako ste se na teh klinikah v Pragi sporazumevali – angleško ali…? Vseeno gre za bolj zapletene medicinske izraze, pa je včasih v angleščini to težko…

New Report

Close