Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Klinika EUROPE IVF International

Klinika EUROPE IVF International

Ja….. zakaj Praga? Mislim da so razlike le v ceni nastanitve, hrane…. no kakorkoli…. če si premisliš povej 😁

Moj krvni je tudi potrjen s plusom!!! 😍😍😍😍😍

Punce, midva sva se nekako odločila za IVF Europe International… Čeprav, v primeru, da bi se nama zgodilo kaj takšnega kot tebi Pikica02, bi takoj zamenjala. Ampak trenutno naju vsi plusi in ena odlična izkušnja ene punce iz FB vleče k tej… V primeru, da bo potrebno, sva se dogovorila za termin v aprilu/maju, da začneva. Meni kakšen mesec, dva niti ne bi v tem primeru preveč podrl načrtov 🙂 Upam, da je najina odločitev pravilna…

Brave2017, iskrene čestitke!! 🙂 želim ti vso srečo in zdravja!!! Pronatal nama je naslednja, ki jo bova izbrala, če se na IVF Europe International kaj sfiži…

hvala!!!! Enako tudi tebi in vsem tukaj na forumih

Brave čestitam 🙂 🙂 🙂

Mateya238 tebi tudi srečno. Midva sva imela pri pogovoru preko skype zelo dober občutek glede te klinike ter Dr. Kulta, tudi koordinatorka nama je redno odgovarjala, objasnila vsa odprta vprašanja…kaj se je nato zgodilo, mi še danes ni povsem jasno…vem zgolj, če bi tam ostala, bi me neprestano skrbelo,vedno bi imela v ozadju slab občutek. Sem pa prebrala veliko tujih forumov – predvsem nemških o tej kliniki in jo pohvalijo.

Midva sva se sedaj raje odločila za Pronatal v Pragi, z njimi sva bila že v kontaktu pri izbiranju in je bila to druga odločitev – svetovali pa so nama jih v MB…tudi po forumih sodeč je slišati pozitivno mnenje 🙂

Brave2017 – je bil krvi test tudi +? upam, da ja in že veselo greješ svojo pikico…

Hej hej. Ne, ni bil plus, bla sta dva plusa…. danes sem slišala njuna dva srčka.

Srečno vsem!!!

Brave čestitam!!!😃

Živijo Pikica02.

Tudi jaz razmišljam o tej kliniki. Si ti že bila na kliniki Europe IVF International in kakšni so vtisi?

brave2017 – čestitke za kar dva srčka! prijetno nosečnost ti želim!

Pikica: hvala!!!!!! Še malo pa bo šlo zares tudi pr vama

Dolenjca: hvala…. kolikor sem brala si tudi ti v čakanju. Srečno !!! Zdej imam čas, bom.mislila na vas….

brave2017 – jaz sem v čakanju na moje pingvinčke saj zaradi prezrele sluznice do prenosa ni prišlo. tako da bom še malce vode preteklo… v katerem postopku (po številu) pa si sicer ti zanosila s tole tvojo dvojno srečico?

V drugem postopku. Itak sreča na kubik…

1 sem bila na Gk Lj, pa pingvinčka sem tam pobrala 😁…
2 pronatal repro

brave2017 – lahko mogoče poveš kaj več o postopku delnega povpračila denarja s strani zavarovalnice za ivf v tujini? kako točno to gre? kakšen delež ti povrnejo in kateri pogoji morajo biti izpolnjeni?

Imam namen… vendar še čakam odločbo… sem že klicala ampak imajo 60 dni časa…. takoj ko izvem, povem 😁

Brave 2017 – a si ti imela težave s hipofizo oz. prolaktinom? kako si potem to rešila?

Hej hej, ja res je obojno…
Za prolaktin sem imela Bromergon 1/2 zjutraj in 1/2 zvečer
za hipofizo imam še vedno hydrocortisone 1 zjutraj in 1/2 6 ur kasneje…

Prolaktin sem imela največ 385.

Me je zdaj embriologinja opozorila da naj pred postopkom preverim prolaktin in ths, da če kaj ni ok, da prej poštimamo kot da mi gre postopek. Pred 2L sem mela prolaktin rahlo povišanega 35 ampak na ritmu je pol bil v mejah normale, tako de načeloma ne bi smel bit problem, pri ths pa lahko pač sama povečam terapijo če bo previsok.

kako si boš pa kar sama povišala terapijo za ščitnico? ne vem no, meni se ne zdi to tako enostavno, da kar sam malce dvigneš… jaz imam npr.od kar sva šla v ivf spremenjeno shremo na način, da nimam istega odmerka vsak dan temveč se spreminja…

Ja pač vzameš npr. 2x na teden malo višjo dozo če je vrednost previsoka, seveda se pomeniš z dr. in preverjaš kri, ampak ni problem ker zdravila in terapijo že maš, težje bi bilo če bi mi šele sedaj ugotovili neko nepravilnost in bi morala šele do dr. da določi dozo in ugotavljat a je prava ali ne. vemo pa kakšne morajo biti vrednosti če želiš zanositi oz. itak se potem ko zanosiš vrednost ponovno preverja ker se lahko spremeni. A ti imaš tudi s ščitnico probleme ali si mislila glede doze svojih zdravil? Predvidevam pa da glede prolaktina pri meni ne bi smelo bit problemov in da bom lahko nadaljevala postopek, seveda če pa bi se pokazala kakšna odstopanja pa bi itak prekinili postopek in najprej ustrezno uredili stanje.

da, jaz imam težave s ščitnico. čeprav imam vrednosti urejene, mi je pa shemo pred vstopom v postopek ivf-a tirolog spremenil. ravno zato. da bi bile vrednosti čimbolj optimalne za zanositev.

New Report

Close