Najdi forum

Kje najti normalnega moškega

Točno tako. ona bi moškega ki je stabilen a hkrati nepredvidljiv. Ona bi mišičastega a hkrati je ne sme biti strah da ji bo zavil vrat. Ona bi desca ampak ne vem če razume koliko tak desc rabi v postelji in kuhinji. Ona bi visokega ampak ne razume da ga bo bolela kičma na stara leta. Ona je neodvisna in samostojna ampak postavlja pogoje kakšen mora biti moški ker zakaj bi se pa zadovoljila z manj? Lol . Zakaj pa moški vzame neko tupico študentko in jo vzgoji in šola in hrani? Ženske malo boste morale obrnit ploščo. Vzet nekega luzerčka, študentka in vztrajat z njim par let in zaupat in ga vzgajati. A to pa ne?

Zmanjšaj standard. Dedcov je kolikor hočeš. Če pa za tvoj nos ni nikogar pa poizkusi z mačko in litrom vina!

zelo enostavna rešitev.  začni gledat pri  60 plus.  ločenec z že odraslimi otroci, ima verjetno kaj dnarja, kolko mu ni ena taka kot ti vkradla s pomočjo homosexualne odvetnice in lezbične sodnice.  ampak taki te bo mogoče prenašal.   al pa res  kužek in mucek in literco vsak petek.  lahko tudi kakšen koktail.   hahahaahahhahah     jaz si z tvojo diplomo rit obrišem.

kako lepo si ji povedal to.  odlično.  take kot ona, tem babam je vse podarjeno. od oš. do srednje do eneke diplome na neki levičarski feministični fakulteti, kar so tak skori vse. tem levičarakam levim fašistkam, lgbt, feministkam, te mislijo, da so ne vem kaj.   gospa je stara 40 plus. ima inkontinenco, špehi behi,  prdi, lulika  je suha,  igra na neko feministično karto ker se ne zaveda, da ji je bila šola podarjena. da moramo moški znat 5x več za isto oceno.  vse se podari tem babam v tem našem levem feminsitičnem sistemu. tko je resnica. in potem še veze in poznastva in dobi lepo sluzbo v neki upravi, ministrstvo, kjer tko  ne rabi nič znat.  sam tisto diplomo kaze okoli.  češ kaj je dosegla.  haha rit si obrišem z tvojo diplomo.   100x raje imam kuharco, medicinsko sestro, karkoli, sa ne neke fajk diplomiranke ki se ni socializirala do 45 leta.  ni predelala družinskih relacij.  umska revica.  pa saj bo kužek to vse prenašal.  revček bo  pa vsaj za jest  dobil redno. pa baje se ga da naučit da tudi liže. tko sem slišal. ne vem.

Spoštovana gosp a!

Jaz sem iz Šempetra pri Gorici in imam podobo težavo kot vi. Ne vem, če je to kar ste napisali o sebi še aktualno, a vseeno. Sem že dolgo poročen, z ženo imava dva sinova. Problem je v tem, da moja žena nikoli nima časa zame, vsaj za pogovor. Poleg tega pa poleg službe želi vse narediti sama, zadnje čase je še varuška bolani osebi. Jaz sem pridobil 24 urno varstvo in osebo vpisal v Dom ostarelih.

Utruejn sem od večmesečnega dale s to osebo, ki je moja mama. Ker bo 24 ur preskrbljena, nujno rabim dopust, kamor bi šel sam. Ker sem komunikativen, imam dva magisterija in navdušen nad življenjem ter pozitiven, sem pomislil na neko gospo, s katero bi uživala na dopustu. Ne gre za sex, ampak za nasmeh, odkrivanje novih lepot, morda skupno doživljanje sončnega zahoda.

Toliko zaekrat, hitro se odločam, morda tvegam. A tak sem. Prosim za odgovor

New Report

Close