Najdi forum

Kje najti normalnega moškega

Kaj pa ti lahko ponudiš, da bi se urejen, situiran, vščečen moški pri 35 ali 40 zagrel zate. Prav nič. Na trgu ponudbe je tvoja cena blizu ničle. Stara si 40 let, blizu menopavze in frigidnosti, tvoja osebnost in vagina moškemu ne moreta ponuditi nič. Pri tvojih 40 letih si noben normalen moški s tabo ne bo šel ustvarjati družine, ker se ti je že davno iztekla biološka ura in bi bila tvoja morebitna nosečnost skrajno rizična. Ženska mora, tudi po pripoiročilu znanosti in zdravnikov, roditi okoli 20 leta, to so najboljša leta, kar je nad 30 je že kriza. Poleg tega ti iščeš moškega dejansko za oploditev, ker smatraš, da je tp še možno. Kdo pri zdravi pameti se te bo nakopal na gavo, eno staro babo. Urejen situiran moški, si bpo poiskal mlado košuto in se zaplodil z njo in verjemi, če ima moški denar, kar ti od njega zahtevaš, lahko dobi vsako mlado, saj mlade se zatekajo in prodajo bogatemu, ker so pač pleh pičke. Iz te obrazložitve tebi ostanejo zgolj socialci, katerih se otepaš, kot praviš. In če ne boš hitro hitro skočila v objem enemu socialcu dokaj še ohranjenemu moškemu, ti mogoče že čez eno leto, tudi to ne bo več uspelo in ti bodo prepostali samo še debeli zavaljeni prašiči, pijanci, plešasti pa prdeči med porivanjem. Tvoja leta so takšna, da ti bodo gubice in gubice komot nastale že v mesecu ali dveh ali pa v enem letu, kljub vsem neučinkovitim kremam, ki jih daješ nase in takrat boš tudi vizualno takšna grdota, da te ne bo nihče več povohal. Razen psa. če si boš kos mesa privezala za noge. Tebi leta tečejo , mladi punci en mesec , tisti mesec je zate eno leto. Hitro v lov za socialcem ali pa boš ostala stara frigidna teta suha med nogami.nič od navedenega ni mišljeno kot žalitev, če se komu tako zdi se vnaprej opreavičujem, gre zgolj za malo sarkastičen in realen zapis, ker nekatere ženske je trebax postaviti nazaj na svoje mesto, ke rmislijo, da so nekja več in žalijo revne ljudi, ki si mnogokrat niso krivbi sami za svojo bedo. mogoče je kdo bolan pa je zato reven, to pa nisi pomislila, kaj avtorica

iz tvojega zapisa bi sklepal, da ti je pomemben samo denar. kaj pa poštenost, sočutje, empatija, spoštovanje. Misliš da revni ljudje tega nimajo. O pa še kako, bolj kot tisti bogati, kamor bi se ti rada prištulila. Iz tvojega pisanja, tako sam razumem in sem prepričan, gre neko žaljenje revnih in skorajda gnus do njih. Kot da so revni ničvredni in jih je treba, kaj, a kar postreliti ali kaj. Meni nikoli ni bilo problem hbiti z revno pa pošteno punco, take so najboljše. Zveseljem sem ji plačal, če sem le sam imel, pijačo, pico, kosilo, z veseljem jo peljem na morje in sem v njeni družbi, kar pa zate avtorica ne velja. Še dolgo boš iskala in ne boš našla. Situirani moški pri 40 ih zagotovo ne bodo tebe vzeli, raje si bodo omislili mlajšo in biološko na višku moči.

kako to misliš samska 40 letnica. pri teh letih so v starih časih že umirali, punce so rodile pri 15 do 20 letih. ti pa iščeš bogatega oh in sploh osemenjevalca pri 40 ih. malo samokritike ne bi škodilo.

Razočarana 11

Za stvari ,ki jih naštevaš še presneto dobro vem kako luzerji nič vredni izkoriščajo “sorodno” dušo.

Sam sem podobnega opisa kot ti imam vse samo pravo žensko ne.

res pa je da sem malo starejši od tebe.

Če te to ne moti mi sporoči in se lahko kje srečava.

če še nisi našla sorodne duše piši na zasebno, štajerski konec

Do 40 leta ni bila sposobnao najti tipa, pa se mece ven hude kriterije. Na sreco ni nas problem. CE najde, najde, ce ne pa tudi ni nobene skode za ostale.

Moški mora najprej zaslužit toliko denarja, da lahko zmeraj “časti”, ker izgleda čudno, da časti ženska, potem mora še peljati zmeraj on, in za konec si še kot moški kriv, ker “nimaš časa zanjo” in zato zveza razpade.

Vzporedno referentke in tajnice z nižjo ali podobno stopnjo izobrazbe v večjih podjetjih dobijo podobno ali višjo plačo kot dejanski experti, razvojniki, elektroniki (ženske kvote),

Sedaj pa v takih pogojih našparaj za stanovanje, luksuzen avto in po možnosti še jahto na morju. Da ne govorim o izletih, večerjicah, kavicah in pijačkah.

 

Je pa samoumevno, da če nimaš niti stanovanja sploh nisi zanjimiv v ženskem svetu.

Jaz sem čez 40 dobro situiran s svojim stanovanjem, naložbami itd… Ampak kaj naj jaz delam s 40 let staro?

V bistvu mi prav nič ni žal zate. Če hočeš družino, boš morala biti bolj skromna, ni čudno, da si sama. Ne rečem, da moraš druge preživljati, ampak gre v nos to, da so tvoji kriteriji katastrofalni, kot pri večini žensk. Tudi jaz sem iste starosti in imam težave si najti katero pametno žensko, pa niti ne pride do tega, da bi se sploh srečal s katero, kaj šele, da bi si našel katero. Tako daleč smo že žal prišli. Z neba ne bo nič padlo, treba je iti ven, se strinjam. Ampak pri meni je že padlo z neba, ampak nekaj takšnega kar ni za pobrat. Neka naduta ženska, brez karakterja, s katero nimam nič skupnega, žal staro čez 40 let, takih ne jemljem, le redko, le če se ujamem z njo. S to se nikakor ne, pa še neprivlacna je, okrogla v trebuh. Žal se zaman trudi. In trudi se kljub temu, da zivim pri mami. Ja prav si slisala, lahko te je sram. Zakaj bi se odselil, ko pa BO hiša, ki je kar lepa, pa pustimo zdaj to, pripadala mojim otrokom. Ali pa jo bo dobil nekdo, ki si ne zasluži. Skratka je ne dam drugim. Ta je prestara  da bi z njo imel otroka, pa še sama ima otroka, lahko samo zgine.  Tako da si še jo iščem eno pravo.

Še nekaj. Od kje vam to, da z moškim, ki živi pri svojih starših, nekaj ni vredu. Mislim, da z vami nekaj ni vredu. Takšen bo bolj poskrbel za svoje otroke, kot pa nekdo, ki je na svojem, kajti tak vas bo zapustil in pustil same z otroki. Ni čudno, da ostanete same z otroki, kdo bo podpiral vaše otroke, nihče.

Praviš, da lahko dobiš mlade, a mladi me bodo hoteli imeti otrok. Razen, če ostaneš sama z otrokom. Starejši pa bodo rajši izbrali mlajše, tako kot jaz 39 let, ki si iščem staro pod 40, ker si želim otroka. Ti si že za odpis. Noben ne bo imel stare babe.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5554, 24.07.2022 ob 17:33

V bistvu mi prav nič ni žal zate. Če hočeš družino, boš morala biti bolj skromna, ni čudno, da si sama. Ne rečem, da moraš druge preživljati, ampak gre v nos to, da so tvoji kriteriji katastrofalni, kot pri večini žensk. Tudi jaz sem iste starosti in imam težave si najti katero pametno žensko, pa niti ne pride do tega, da bi se sploh srečal s katero, kaj šele, da bi si našel katero. Tako daleč smo že žal prišli. Z neba ne bo nič padlo, treba je iti ven, se strinjam. Ampak pri meni je že padlo z neba, ampak nekaj takšnega kar ni za pobrat. Neka naduta ženska, brez karakterja, s katero nimam nič skupnega, žal staro čez 40 let, takih ne jemljem, le redko, le če se ujamem z njo. S to se nikakor ne, pa še neprivlacna je, okrogla v trebuh. Žal se zaman trudi. In trudi se kljub temu, da zivim pri mami. Ja prav si slisala, lahko te je sram. Zakaj bi se odselil, ko pa BO hiša, ki je kar lepa, pa pustimo zdaj to, pripadala mojim otrokom. Ali pa jo bo dobil nekdo, ki si ne zasluži. Skratka je ne dam drugim. Ta je prestara  da bi z njo imel otroka, pa še sama ima otroka, lahko samo zgine.  Tako da si še jo iščem eno pravo.

Avtor hvala enako sem popolnoma na istem.

Je pa res da nimam tezav navezovat stike z ženskami.

Več ali manj so ženske bolj take kot da bi bile z drugega planeta.

Nobene ni primerne za resno zvezo.

 

Tetka bi sedaj imela družbo. S tako moško energijo in vrednotami? Ne hvala. Zanimajo me samo tesne, lepe mlade 20 – 29 z napeto zadnjico. Sploh vzhodne ki so naučene poslušati, Romunke, Japonke itd. Ne mislim prenašat zobnih protez, kvačkanja kako je neodvisna in če nekaj spijem je že halo. Predrago je to na mojem računu in na mojem duševnem miru. Muciki v bikiniju plačam koktajl za 7 evrov in sem največji car na Balkanu v Strunjanu. Malo napletem da bova odplula v Grčijo pa je že mokra in peipravljena. Vzame me vase naivno in globoko. Zjutraj se naliči in počeše in je okrasek mojega življenja. Kaj pa ljubljanska tetka? 40 let? 45 let? Propadle diete, propadle kariere, šef jo kliče, stanovanje v bloku je prazno in tetka rabi nekoga da bo zalival rože. Plača si svojo elektriko in misli da je carica. Pač ne gre skupaj.

Kupila sem mačko in sem tipi topi zadovoljna.

Bi lahko ena ženska napisala, kakšen naj bi bil normalen moški, star med 30 in 35 let? Lepo prosim… da preverim, če sem normalen.

Ti si izredno materijalistična. Vse gledaš “na to” in “ono”. Ne gledaš, če te moški dobro obdela, se pogovarja s tabo. Se zanima za tvoje probleme in proba pomaga. Nimaš interesa skupnega dela z moškim. Ti bi imela bogaša, ki je eno prazen v duši, kot ti.

 

K, da vidimo, če jaz spadam po “normalne” moške. Saj je to samo iluzija današnjega časa.

Nedavno sem star nesojenih 40 let. Mi ni po godu.

Odkar sem šel narazen z mojo nekdanjo, ki me je prevarala. Nimam več dolgov, sem v “mama” hotelu z svojim vhodom, hiša je že napisana na mene. Ne pijen, ne kadin. Postaven, lepe zobe. Obeta se mi redna služba. Ne bo kaj dosti nakazano a bo zadosti za skromno življenje.

Nimam vse še urejeno pri sebi a počasi bo.

Odgovor na objavo uporabnika
Kdo je normalen, 10.08.2022 ob 17:05

Bi lahko ena ženska napisala, kakšen naj bi bil normalen moški, star med 30 in 35 let? Lepo prosim… da preverim, če sem normalen.

Izobražen, vpliven, postaven, mišičast, z dobro službo, svojim stanovanjem, novim avtom, šarmanten, socialno spreten.

Krajše rečeno: 30 letnik z zrelostjo 40 letnika in denarnico 50 letnika

…ja pa kaj še! Moderne ženske med 30 in 35 imaja take kriterije za moške, da je za znoret…

Verjetno bo kakšen ločenec popasel še tole tetko.

Whoa a good deal of useful info!
live essay help help thesis writing website writes essays for you

babnica je pohlepna to se ji vidi takoj.  moški, samo stran od nje če ste pametni. sicer vam bo skos gledala v denarnico.  s pohlepom pa ne bo prišla nikamor v življenju.

takšne babnice po navadi nimajo niti fizične samostojnosti. sama sem mnenja de maš ti lahko milijone če zlo karikiram, ampak de si ne znaš sam vzet niti talerja ko greš na svoje je pa višek. neredko berem ravno o takšnih primerih: tipi k naletijo na razvajane smrklje katerim ni blo treba nikoli v življenju mignit s prstom de bi kdaj poskrbele same zase, fizično seveda, pa obrnjeno, de so tipi razvajeni smrkavci k je skos mama pospravlala za njimi sami pa niso nrdili nič.

al pa de so pohlepni tko tipi kot ženske.  noro, res.

jz fizično samostojnost seveda mam čeprav žvim pri starših in se brez problemov zrihtam če onadva kam gresta, že leta je tko in zato ni skrbi.   sem pa slišala že o primerih punc k so žvele same pa niso poznale niti osnov gospodinjstva. ko sem kot študentka delala na banki sem tam spoznala primer punce k je mela cimro, k si ni znala sama pripravit niti palačink, kva šele kej drugega, in je bla čisto navadna razvajena smrklja in nič drugega kot to nesposobna skrbet sama zase.

fizična samostojnost mora bit porihtana od a do ž. če tega ne prineseš od doma nimaš kej počet sam.  zelo preprosto.

 

New Report

Close