Najdi forum

Kje najti normalnega moškega


Hm, torej dobro situirana, imaš praktično vse, na položaju, si dosti privoščiš, skrbiš za izgled… in takšna ne dobi sebi primernega. Nekaj tu debelo ne štima. Pa recimo, da je vse res. Takšna ženska je imela ne enega, ampak celo več tipov socialcev, brez denarja, ki živijo doma, nobenega interesa za ničesar, jim plačevala dopuste… Takšna ženska takšne tipe ne bi spustila blizu sebe, kaj šele da gre v vezo z njimi, jim plačuje dopuste itd.
Kot rečeno, nekaj tu debelo ne štima. Si to, kar privlačiš. Če privlačiš fičfiriče, ne moreš ti biti nič boljša od njih.

Stara sem 35-let.
Vem, da ne zgledam slabo, Vem, da nisem afna, skromna sem.. ne potrebujem luksuza, rada se smejim, sem družabna itd.
Misliš, da imam srečo s fanti? Ne.
Misliš, da imam otroke? Ne. Ja, pa bi jih imela. In imam kar nekaj kandidatov, ki se vlečejo okol mene, ampak….no thank you. Da mi bo nekdo še pred 1. zmenkom rekel, da ne misli biz sponzor punci… eh, ne rabim niti na prvi zmenek it.
Nekoga, ki ima že 10000 otrok, in sem mu na 10002. mestu (takoj za njim in otroki?). Ne hvala.
Če si iz Lj.. se lahko dobiva in prečekirava ljubljansko sceno.. si za? 🙂

Cena “resnega razmerja” je prevelika, sploh pa s 40 letnico. Možnost maš, da najdeš eno copato ali pa se zadovoljiš z enim, ki te bo vedno imel na 4. mestu. Vlak je odpeljal.

Poizkusi najdi nekoga preko spleta. Tam je razmerje verjetno 80/20.

ta zgodba je zlo površna. nekako stvari ne gredo skupaj. če bi ti sama use to dosegla, če bi bila tolko pametna, tolko prodorna, tolko dodelana, kar očitno nisi, pol bi vedela, pa sam ovedela, b isi našla partnerja že prej. sklepam da je tvojemu uspšnemu službenemu uspehu bil torej zaslužen nekdo drug. torej druzina, ati, pač nekdo. saj ni važno. važnjo je samo to, da sama nisi vsega naredila. če mene kdo kaj vpraša, nis naredila nič sama. ampak ok. hahahah treba bo iskat pri 60 plus. ker 45 letik z veliko keša si bo našel 25 letnico, ne neko ožmekjeno sitno naduvano leno nadvsenajbol pametno, kao full uspešno 45 letnico. kdo bo tko neumn. počasi boš morala začet plečavat za sex. vsaj meni bi morala. tko preprosto je to. razvaajena naduvanka si, zdaj pa uzivaj.

Razočarana 11!
Piši na mail :[email protected].
Imava podobno zgodbo…..

Kaj zdej a iščete moške al se ženske grupirate med sabo? 🙂

Lahko mi pišeš: [email protected]

Moske😀 ženska družba, je pa vedno dobrodošla, za kakšen klepet…


Pravijo, da ženske na kupu prikličejo dež. Prosim naj bo naslednji teden sončen saj je bilo že dovolj dežja to poletje. 🙂

Lahko mi pišeš: [email protected]

😀👍

Hahahaha, zelo prijazno od tebe 🙂

Lahko mi pišeš: [email protected]

Hvala😀

Poznam pravega moškega zate 🙂 moj prijatelj. Star je 43 let. Ima hišo v okolici Nm, sicer v zadnji fazi opremljanja, vikend na čudoviti lokaciji, govori več jezikov in rad potuje. Samski in tudi on si želi otrok. Če te zanima ti dam kontakt

Pri 40ih samska? Brez otrok? Kaj pa je s teboj narobe?
Aja,morda to,da si najbrz prevzetna in ti vsak uide,za dobro situirane preslaba. Sram te naj bo,da pogojujes ljubezen z materialnim. Ti ne rabis moskega. Ampak sperma banko.

Se popolnoma strinjam z napisanim…

Kaj je zate normalni moški…….
Ti bom nekaj povedal ali vam….glede na to da stw starejši od mene….Jaz sem start 30 let, moja žena 28 let……Ne hodiva po svetu. Imava svojo hišo za katero plačujeva kredita……OBA……Delava vse OBA……Plače nimava vsak svoje ampak imava vse skupno…..Na živce mi greste taki ljudje ki serjete po moških da živijo doma in bla bla bla…….Ljudje smo različni, tudi o vam bi se dalo govoriti…..nekatere danes samo da so popedenane od glave do pet, na sekretu naredi 20 slik…..Jaz jih tok v celem mesecu ne naredim. Kaj je to delo kakšna še slišala ni…..ma roke spahnjene ko T-REX. Midva delava vse skupaj si tudi vse deliva…..se skregava definitivno, vendar se znava pogovoriti……
Za vas jaz ne vem kaj naj recem….Vi samo postavljate pogoje, imela bi to imela bi ono…..Prepozno je 😉

vse se najde vse ob pravem casu

Razočarana-11 nekako sem se našel v tvojem opisu. Lahko rečeva kakšno več na mailu [email protected]

Lp, G

Princa na belem konju pač ne boš našla. Ponavadi lepe in urejene iščejo tudi take moške in potem se čudijo, ko dobijo nekega pederajzla, ki je samo lep, nek kao podjetnik, hrani ga babica, pere in pegla pa mu mama.

Jaz menim da vsak vlak pride pravi čas in vse ima svoje obdobje. Po osnovni šoli je srednja šola in prilike za spoznavanja in norenja, nato pride služba , in tu nekje pa je že čas da stopimo na vlak ki prihaja. Nekje med 26 in 30 letim pride ta vlak in če nanj ne stopiš odpelje . Saj ne pomeni če bi si vi takrat nekoga izbrala zase , da bi bila danes pa ločena. In , če bila ti ostanejo otroci , no vi pa do tega še niti prišla niste . Se mi zdi kar smiselno kot vam je že nekdo odgovoril, da moški vidi 40 letnico in vidi 20 letnico in takoj ve katera bo rodila dvakrat, trikrat… ne rečem da niste privlačna in takšna kot se opisujete . Moški ki vas begajo sedaj najverjetneje že imajo nekaj kilometrine za seboj , in tukaj so tudi razočaranja , nezaupanje, nesrečnost , izguba službe, in alimentacije , ki jih moški plačujejo za otroke. Veliko ljudi se ne zaveda da vlak stoji na postaji le vstopiti je treba pravi čas .

za ljubico bi se bla za kj vec pa ne..ja pa bmw bi mi mogla kupit da bi se lahka u moji druzbi spanala kakega tipa mas..st racuna sporocim maknadno.😉

New Report

Close