Najdi forum

Kje najti normalnega moškega


Tebi se zdi, da veš o čem sem jaz pisal? 🙂

Kot tudi drugi v tej debati ugotavljajo, da je vzrok samskosti v nas samih in ne v vseh napačnih okoli nas, bi samo še dodal kako se tvoje pisanje bere na mojem zaslonu:
“V svojo zgodbo o uspehu želim stlačiti še lik partnerja pa nikjer nikogar ne najdem”

Včasih so takim rekli naj si kupijo barvice in si ga narišejo…. 😉 😛
[/quote]

Potem pa si zgolj funkcionalno nepismen, če na svojem zaslonu vidiš napisano nekaj kar sploh nisem zapisala 😀

Potem pa si zgolj funkcionalno nepismen, če na svojem zaslonu vidiš napisano nekaj kar sploh nisem zapisala 😀
[/quote]

Tut jst mam tebe rad 🙂

Eno je kar napišeš in drugo kaj s tem poveš… 😉

Samohranilec 2 otroka . Za vse poskrbim sam. Financno neodvisen tud od csdja🤣 .
Lahko sam recem da pravih zensk vec ni. Same neke možače ki vse vejo in vse znajo, stalno ogrozene in u bistvu vse prestrasene. Samozadostne in totalno egocentricne .Po mojih izkusnjah one ne rabijo enakovrednega partnerja amak copato. Ni jim jasno da je partnerstvo prilagajenje en drugmu da ce reces ne ni konc sveta in da ce zelis pomagat ni to ogrozanje njihove svete samostojnosti niti jih nimas s tem za nesposobne al manj vredne. Pac moski in zenska imata svojo vlogo v zivljenju ki jo najbolj obvladata . Nobeni ni jasno da je vzajemno spostovanje eden izmed temeljev zdravega odnosa in da odnos ni tekma kdo bo koga zmagal ampak je bolj podobno stafeti kjer je pot skupna in cilj isti. Hitra sva lohk tolk kolikor je hiter pocasnejsi od naju.
Pa bi rad imel partnerico tako enakovredno ki so ji prave vrednote se vedno na prvem mestu.
Ker denar se zasluzi , probleme se resuje, otroci rastejo hitro …. Zdrave pameti in srca pa se ne da kupit niti ponaredit.

In zakaj si pol samohranilec, ce si tako idealen??? Ti revcek, vsega so zenske krive ane?? 🙂 Ko nocejo vec doma financirat lene riti in za njimi pospravljat so pa mozace ane? Mislim, da imas dosti dela na sebi…nobena sanostojna in neodvisna zenska te ne bo stregla od spredaj in zadaj, tako da se zbudi…danasnje zenske ne iscejo copat ampak odraslega moskega, ki je sposoben nositi svojo vlogo v druzbi in je kaj od njega pa s tem ne mislim financ. Dokler boste moski tako razmisljali bo to tako kot je…ker mislite, da je s tem, ko ste moski vse reseno!

sem sam ker si takih kot si ti ne zelim ne financirat se manj pa prenasat . Bolje sam kot v slabi druzbi. Z leti deklica dobis izkusnje in hitro locis zrnje od plevela.

Nisem nobena deklica ampak zrela zenska, ki je sla v zivljenju cez ogromno preizkusenj in ve, da so najbolj zjamrani samohranilci, ki jokajo za bivsimi in so za njih vse zenske na svetu slabe. Taki kot si ti so sveto prepricani, da je z njimi vse uredu in da niso nicesar krivi. Ja zenske so vsega krive in kje pise, da bi jaz imela takega kot si ti? Prvic sem v vezi, drugic pa verjemi, da bos tezko nasel zensko, ki bo vzela tvoja dva otroka za svoja, za to rabis kako podezelsko Francko, ki ne zna sama bit in se podreja moskim v celoti in bo tebe kovala v zvezde, ker si pac moski 🙂

Kolk frustracij nosis s sabo . Ce ne bi bla tolk napadalna in žleht bi se mi se smilila🙂

Pozdravljena,
vas razumem…stara sem 46 let imam otroka starega 15 let…in tudi samohranilke smo baje problem, da iščemo nekoga da nas preživlja, ampak to je daleč od resnice. Sama živim že 6 let brez vsake pomoči. Nekatere ženske smo sposobne finančno poskrbeti zase…zato pa osebno jaz iščem oziroma si želim nekoga, ki ima vsaj redno službo in je zmožen finančno preskrbeti vsaj sebe. Ne iščem bogastva pri moškemu, ampak poštenost, oporo in ljubezen in spoštovanje, seveda obojestransko . Zato nočem nekoga, ki bi ga morala financirati, ampak pri teh letih bi rada uživala v malenkostih , z ljubljeno osebo.
Sem srečna da imam otroka, mogoče pa najdete srečo z nekom, ki že ima otroke…
Srečno

In zakaj si pol samohranilec, ce si tako idealen??? Ti revcek, vsega so zenske krive ane?? 🙂 Ko nocejo vec doma financirat lene riti in za njimi pospravljat so pa mozace ane? Mislim, da imas dosti dela na sebi…nobena sanostojna in neodvisna zenska te ne bo stregla od spredaj in zadaj, tako da se zbudi…danasnje zenske ne iscejo copat ampak odraslega moskega, ki je sposoben nositi svojo vlogo v druzbi in je kaj od njega pa s tem ne mislim financ. Dokler boste moski tako razmisljali bo to tako kot je…ker mislite, da je s tem, ko ste moski vse reseno!
[/quote]
To je paradoks.. po eni streni naj ne bi iskali copate.. temveč odraslega moškega.

A, kaj je ta “odrasel moški”?
Tisti, ki ugodi vsaki ženin zahtevi, ergo: copata.

Vsak moški, ki ne skoči ob vsaki želji in zathevi.. je pa trmast, nevzgojen, neprilagojen.

Marsikaj se da torej najti tudi znotraj “ženskega” razmišljanja.

De omnibus disputandum..


To je paradoks.. po eni streni naj ne bi iskali copate.. temveč odraslega moškega.

A, kaj je ta “odrasel moški”?
Tisti, ki ugodi vsaki ženin zahtevi, ergo: copata.

Vsak moški, ki ne skoči ob vsaki želji in zathevi.. je pa trmast, nevzgojen, neprilagojen.

Marsikaj se da torej najti tudi znotraj “ženskega” razmišljanja.
[/quote]

Jaz pričakujem od tipa, da če jaz zanj kuham, pucam, itd. da on npr. če zbolim leti v lekarno po zdravila. In da mi skuha čaj, da kaki vitaminski sirup. NAzadnje ko sem mela alergijo ki niti ni nalezljiva, ker je bila na cvetni prah, kihala in kašljala mi bivš ni htel dat niti enga poštenega kissa da se ne okuzi 🙂 🙂 :), poleg tega je tezo z analcem… hvala lepa.
Fino je da skenclaš tak folk takoj, preden zboliš od njih. Nikdar več s kakim podobnim.
Aja za piko na i pa je kadil noter v stanovanju, jaz pa komaj dihala od alergije in nekadilka sem.

Takim se naj streže da maš deda da nisi sam? Hvala lepa!

Pozdravček…
Jaz bi pa nemara bil tapravi ZA…..-M-

Pozdravljena, se strinjam s tabo. Imam podobne izkušenje. 🙂

Upam, da spoznam kakšnega zrelega, odgovornega, iskrenega, spostljivega in ljubečega moškega, da mu bom lahko vse to izkazovala.

Lep pozdravček

za avtorico…
vidim,da vse moške,ki smo-so samski 38+,se meče vi isti koš…potem lahko,tudi jaz postavim vprašanje zakaj pri teh letih še vedno samska?očitno pač padaš na “mačote”,ki imajo dobre avtomobile ali je vsaj v istem cenovnem rangu kot tvoj….glede na napisano tvoj “moški” mora imeti vsaj min.100k premoženjske vrednosti+ večji dodatek na trr…napisala si tudi,da sama ne misliš spuščat kriterija,po drugi strani pa si jim že plačevala dopuste,vrjetno kakšne dolgove,kredite,itd…tukaj si že zelo spuščala kriterije,ker si pač misla,da je ta moški zate in po mojem,jih je do 40 leta bilo kar veliko…ko je pa tema nanesla na otroka pa so odvihrali proč.
In ja 40+je žal že prepozno za otroka,glede na tvoje pogoje,
ti ne iščeš moškega ampak bogatega situiranega gospoda.

Zabavna tema kjer se izpostavlja težavo posameznic kot nekaj strašnega… Medtem se pa spregleda sistemski genocid in izčrpavanje družbe nad moškimi in moškostjo kateri je trajal najmanj desetletja. Pa veliko sreče 🙂

Podobno dozivljam sama. Ujela sem se z nekom ki noce biti z mano ker sem starejsa od njega trajalo je 5 let zdaj pa sem sama spet. Za ostale tipe pa se mi dogaja isto ko avtorici. Enostavno nimam volje zivcev casa za luzerje da jim kes posojam. Ne zastekas se zmerom z ljudmi. Poleg tega folk ni iskren. Z laznivci nocem met posla. O kesu razmisljam za kemijo iskrenostjo spostovanjem bontonom zanesljivost in opora moskiga do mene. Takrat pomislim ce ma ded dolgove ne prej. Ponavadi se ne zastekam tako dalec da bi o kesu me prej mine do osebe.

Pozdravljen Oče dveh!

Si še kje tukaj?
Zaenkrat takole javno ne želim bolj podrobno, bi bilo pa fino spoznati nekoga s točno takšnim razmišljanjem, kot je tvoje.
Če dovoliš, se mi javi na ZS.

T.

Jaz sem stara 36, brez otrok se sprašujem enako. Želim si nekoga ki zna sam sebe preskrbet, nima dolgov, čisto preteklost, moj moški more dat oporo, ljubezen, spoštovanje, iskrenost meni.

Nevem kje hodijo taki ljudje? Ali smo samo premalo premožne da se jim ne splača na to ploščo igrat ker nimajo koristi nobene?

Ja veliko jih išče finančne koritsti, to je dejstvo in sem sama izkusila…pa tudi ego jih matra, če je ženska preskrbljena, tako, da tudi imam izkušnje, ko moški raje namesto kake neodvisne vzame kakšno sponzorušo s socialnega dna, da se on počuti “glavnega” v vezi.
Če imaš pa inteligentni kvocient visok pa moške tudi preveč ne zanimaš, se tudi počutijo ogrožene.
Mogoče me je kdo tu napačno razumel, iščem preprostega moškega, s čisto preteklostjo, da je finančno preskrbljen, da se ne bo name prisesal, da bo tudi sam kaj delal in ustvarjal, da je pozoren, ljubeč partner, da imava podobne interese, da bi znal uživati življenje, vendar takih menda res skorajda ni. Ne iščem nekega milijonarja, da mi nebi bilo treba nič delati, ampak enakovrednega partnerja.

moraš razumeti, da so taki, kot bi ga ti rada v glavnem poročeni in če so takšni, ženskam res ni v interesu, da bi jih “spustile” iz rok. To kar pa se loči, ima v glavnem dobre razloge, da so ločeni in ne bodo v prid novi zvezi.
Mislim, da je brez veze, da sedajle besno iščeš moškega, saj je malo verjetnosti, da ga boš našla.
Raje pojdi na umetno oploditev v tujino in si naštimaj dva otroka. To bo veliko bolj izpolnilo tvoje življenje kot iskanje preprostega moškega.

Nimam zelje iti na umetno oploditev, ker se mi ne zdi zdravo okolje, da ze otroka vnaprej zaznamujes, da bo brez oceta, se ne obrenenjujem prevec z otroci in bi jih zelela, ce bi bila zelja obeh v nekem zdravem odnosu. Odkrito receno si bolj zelim partnerja kot pa otroke, takega, ki je tudi sam brez otrok. Ce ga pa ne bo, bom pa tudi prezivela, saj na silo ne gre nic.

New Report

Close