Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Kdaj deklice začnejo nosit top oz.modrček?

Kdaj deklice začnejo nosit top oz.modrček?

Skinny ma luštne.
Drugače pa takrat ko ga punce hočejo. Ko izrazijo potrebo po njem. To je smiselno ane.

ja jaz se povsem strinjam z dorotejo ………… top nekje okrog 10 let do 11, naprej pa so že bolj odrasle in nedrček moje mišlenje seveda pa po potrebi ampak herbas sedaj je v soli normalno da fantje in punce se otipavajo itd. puberteta… pa brez zamere

Jst sm top začela nosit v 5. r, večina pa ga je imela že pred tem.Dandanes pa ga deklice nosijo že v 1.r, kljub temu da ga še ne rabijo-je bolj kot modni dodatek.:)
Pravi modrc pa v 7.r.
Oboje sm kupla u H&M.

jaz sem začela nosit top v 5.razredu zdaj pa sem v 7. in nosim moderce ki jih kupujem v NKD-ju saj so poceni in kvalitetni

Js sm top začela nosit v 4r od 7 naprej pa nisim pravi moderček iz H&M.

ja ni preveč lepo če vidš neko v 8. razredu pa je brez nedrčka in se ji prov grdo vidijo bradavičke, res pa je da sta 2 ki sta popolnoma ravni

no nima ga saj ima prsa čist ravna.

js sm bla zdej v petem pa sem tri mesece nazaj nosila tope zdaj pa modrce.

imam težavo stara sem 14 let in nosim tope, sem sremižljive sorte zato mi je o tem z mami nerodno govoriti…mislim da potrebujem moderček a nisem prepričana rada bi oprašala sestro a mi je tudi tega sram oprašala sm že prijateljice kdaj so začele nositi moderčke a mi ni pomagalao…. 🙁

Jaz sem moderček začela nositi pri trinajstih letih. Še zdaj jih imam iz C&A in H&M. Mami pa reči spotoma, ko bosta šli po nakupih da ti je luškan in če ga greš lahko pomerit (jaz sem bila ista).

L.p.

No js sm pa sedaj v 5. razredu in nosim top. Res da imam že malo prsi a vseeno nosim top iz H&M.V 6. razredu bom verjetno začela nosit moderček.

Jst sem stara 13 let. Ravno včeraj sem z mojo mami kupila 1. moderček. Mami mi je dala nasveta in mi povedala, da naj poskusim najmanjšega, ker nimam preveč za pokazat.

Jaz osebno sm začela nosit top v 6 razredu 😉 al tam nekje. Nevem,ni ravno lepo če se vidjo prsi in bradavičke-pa tudi če ma prsi čiiiiiisto male,useen rajš kupi top ker je tisto, nevem grdo če se use vidi čez. 🙂 Pa itak top je k ena kratka spodnja majca nč tazga 🙂 s časoma pa ko ji prsi zrastejo kupš modrc ane najprej tazga u izi pol pa naprej. Mislm sej toj ćist odvisno od razvitosti 🙂

+Se pa strinjam s 1.komentarjem osebe herbes ! 🙂 oseba grozna si nevem zakaj da nebi ona mela usega u glavi pošlihtan? a si ti normalna, pa reč da ni grdo če se eni tud če deklici joške vidjo in use čez.

čau 🙂

Stara sem12 let in ne vem kje naj bi dobila primerne modrčke in kopalke , namrečponavadi mi je skoraj vse preveliko,ker sem zelo suha .

jaz sem pa stara 14 let in ne nosim modrčka mam zelo majhne in ne vem kaj naj storim. nimam menstruacije in nisem razvita.

na kalkulatoru si zračunaj .mogoče pa obstaja velikost košarice zate.v google vtipkaj velikost modrčka kalkulator in klikni na prvi ling.jaz sem naredila tako. stara sem 12 let in imam košarico75A. odpiši mi.

samo brez panike. velikost prsi je odvisna od hitrosti telesnega razvoja dednosti in še marsičesa drugega.če ima tvoja mama bolj majhne prsi jih boš verjetno imela tudi ti.pri puncah je velikost prsi zelo različna nekatere moje sošolke so čisto ravne in si kupujejo prevelike modrce.to se mi zdi povsem neokusno.hočejo namreč imeti večje prsi.mislim da je to kupovanje modrca na silo.mislim da stem ne bodo dosegle nič.to je nezdravo saj prsi še rastejo in potem nimajo dovolj prostorat, niso svobodne.ti bodi pametna in tega ne počni.ne sekiraj se saj se ti bodo prsi še razvile.želim ti vso srečo.

še nekaj za osebo težava
če praviš da si zelo suha verjetno nimaš obliko košarice več kot 75a.jaz sem stara 12 letin imam 75a.jaz bolj nosim tope kot modrce, pri kopalkah pa imam modrc s(najmanjši pa je xs).najmanjši modrc biti sigurno ustrezal.te kopalke imaj podložen modrček in sem jih kupila v new yorkeru.mislim pa da či si zelo suha lahko še nosiš tope in kopalke brez podloženega modrca, te boš zlahka dobila.lp

Jaz misli da takrat ko so prsi šele na začetku rasti je fajn nosit tope pol pa moderčke. Jaz sem si tope kupla v H&M moderčke pa v NKD-ju. So mi ful kul pa veliko velikosti je in ogromna izbira. XD

lej ti bla bla bla ti si mal čudna sej use ok ampak teb se to zdi neokusno vem pa da moja dobra prjatlca čist ploh pa ma že ene 3 modrce pa ji to dviguje samozavest men je to uredu k če ne jo pa zafrkavajo
učitno si ti ena takih

aja js sm malo bolj razvita pa še vseen mam samo 1 modrc ki sm ga kupila v maximarket

New Report

Close