Najdi forum

kateri avto?

Pa še nekaj sem pozabil.
Ko sem imel Hondo, je bil doma tudi Polo. Razlika?

Polo na dvorišču stoji, Honda pa na dvorišču čaka. Opazite razliko?

Hmm, mi2 bi morala eno drsenje dol udart, kaj praviš :))

EEj, ta Hyundai pa je bil tud meni zanimiv, ko sem kupoval drug avto. Pravi mini strupek pa dost nizko se sedi noter. Škoda edino, da nima abs-a. Drugač pa tista mala turbinica ful seka pa tud navora ma dosti. V tistem času je bil to zelo soliden avtek. No zdaj je še tud. Sploh pa črn :)) Pa not je tak hecen, malo usnja malo običajnega materiala. Mojca a ga kaj nažigaš? 😉

Sreča, da si imel hondo, da si saj kaj od nje imel (hišo). Jaz imam Fiata Cromo, sem jo kupil malo preje, kot sva začela delati hišo, sem jo potem poizkušal prodati, pa ni šlo, sedaj je od tega že 6 let, ni več kaj prida vredna, tako, da bo pri hiši do konca svojih dni.

Za službo Toyota RAV4-džip, za vikend Mercedes.
Sem zadovoljna. Iva.

Zate je Toyota yaris najbolsa izbira.

Če ga nažigam? NA MUČ!!! :)))

Najbolj mi je všeč, ker res leti in ker ni strahu pri prehitevanju – zmeri zmagam.
Folk se kar rad vozi z mano, ker baje, da dobro vozim. Eni se pa tudi malo bojijo. (Imam eno grdo grdo grdo razvado: telefoniram, ko vozim, prehitevam, ko telefoniram. Ni prav, vem!)
Zadevica gre 210/h brez muke, čeprav se redko upam tako hitro, ker se bojim kazni. Menda tudi avtoceste niso več radar-free.
No, je pa res, da ga leta že malo zdelujejo (včasih turbina ne zalaufa kot bi morala – vsaj zdi se mi, zastopim se pa itak ko zajc na boben), pa kilometrov sem tudi že naštepala čez 100.000, tako da bo res nujno misliti na kaj novega. Škoda, ta novi hyundaji mi niso všeč.

jst imam pa skodo fabio in je ne bi zamenjala za noben drug avto, niti za bmw-ja, ki ga imamo tudi doma!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close