Najdi forum

kateri avto?

U jaz bi tud mela Mercedez SLK, sam ga ze vozila, avtomatica, pa je res zakon, sam je predrag!
Drugac pa ne maram plehtipov in pleh pick! Srecno voznjo vsem! Tangica

Imam metalnega golfa in si ne želim ničesar drugega. Sanje so se mi izpolnile. Mercedes je previsoko v oblakih. Žal ne bo cvenka za take želje.

Lepo vožnjo!

P.S. Tangica, kakšnega pa ti voziš?

Kaka kul tema :))

Sam sem ponosen lastnik Citroëna ZX 2.0i 16v (mal se moram pohvalit, da jih je samo 6 v Slo :)). Naslednji korak bo pa Peugeot 406 Coupe 3.0i V6 24v ali pa BMW Z3 Coupe (ta šibkejši 2.8 ali 3.0, ne M power).
Absolutne sanje pa so Mercedes Vision SLR, Citroën Osse, Lamborghini Countach. Službeno vozilo pa bi bil novo prihajajoči Maybach (Mercedes v Rollsovem rangu) :))
Drugač pa sem se včeraj vozil v novem BMW M3, strupeno zelene barve, ki ga omenja Ninchy (tip je čist nor – stvar že ma itak v defaultu 343 horsov, on pa je ravno dal gor včeraj nek hud novi Remusov program, special developed za M3) in stvar je absolutno sneta sekira. Faak, para vse živo in mrtvo okoli sebe, hehe. 328Ci je kot penzionist proti njemu.
Skratka nimam rad nekih velikih okornih limuzinskih krav, ampak raje hitre coupeje.

Prerihtan Punto al pa kej tazga. Zakon. Al pa tud tisti Clioti za 7,5 MIO tolarjev niso slabi 🙂

Imela bi BWM X5, ali pa tanvo sedmico, ki se bo privic zapeljala na ceston novembra

Žio!!!

Jest mam pa Megančka 1.6 (pa ne coupe – k je ful drvarnca) alize, ampak klasik; 5 vrat!!!! – ful je hudobn!!!!!!!!

Če bi mel pa več kinte, jah definitivno bi mel al passata al pa golfa IV – TDI (pa D pa I rdeče barve, k ma kr 130 kojnov; pa 6 sam litrčkov pije; no če se zamena čip pa iz teh 130 kr na 1 x rata kr 150 km – čista hudobija!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ti rečem!!!

Sanje : recimo kkšn bemfl X 5, al pa mercedez – kompresorček!!!!!!!

lp

Primeš

Imam 6 let staro petko, ki pa mi dobro služi in ko jo spucam je prav čedna. Če pa lahko sanjam, potem bi raje motor imela, kot kak nobel avto. Kako stvarco choperske izvedbe, po možnosti predelano točno zame. Pa saj bo, sem odločena, samo prvo izpit, potem tri leta kakšno lažjo stvarco, potem pa …. vruuummmmmm.
Tia

pa samo eno veliiiikoooo SRANJE!!!

ej Lifmaster, komi komi cakam, da dobi ze enkrat tega M3-ja!! ej ves kako dolgo ga ze caka!!!!

komi cakam da gremo na en giro, pa da me pribije na sedez:))

Moje sanje Mb S 500 ali SL 500,
BMW 528 ali 740 ali
Chavrolet Blazer

No sedaj pa vozim Mb S 320

E, jaz se tudi tlele podpišem. Bol kot kašno avto mašino si želim motorček, ala čuper, al pa harli. Ufff, veter v laseh………….
Drgač pa pr nedostopnih avtomobilih nisem tako zbirčna, Bemi, Merži, Jagi, ni važno, sm da bi bil.

Lp Pepelka

Aja, zdej furam pa Nissana. Ma me tale stvarca vsak mesec obere, enkrat lučke kaput, drugič brezm ploščice kaput, grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Haha, limalo te bo tako, da ti ne bo nič jasno, zvok pa taki, da doživljaš male orgazme zraven (kot praviš da jih :)). Najhujša fora pa je, da vleče konstantno iz nizkih do visokih obratov (posledica ugodno razporejene krivulje navora), ki so do 8000 rpm, skratka, ni tako kot v hondah, ko te mal zabije samo tam od 5500 rpm pa nekje do 7600 (odvisno pač kateri je, al civic VTi al Integra), do 5500 rpm pa nikamor ne gre. Upam pa, da ga ne bo kar hotel žgat na hladni motor, ker se na števcu sproti označuje, do koliko obratov lahko greš in za vsak avto je smrt, če ga turiraš hladnega!!!!!! Ali pa sva se po avtocesti peljala 160 km/h, pol je pa po gasu stisnil pa je kar spet limalo. Vožnja po ovinkih – brez komentarja. Adijo scena. Motor je uglajeno-brutalno-ubijalski. Meni je samo barva ogabna. Škrijolčno zelena nix für mich. O menjalniku pa raje ne bi razpravljala, ker je itak čudo tehnike in hitrosti, baje preklopi iz ene prestave v drugo v 0,01 sek. Fak, ročno ni mogoče tako hitro šaltat :)) Mater, kam plovemo, kakšna zverina…

No, jaz pa vozim 10 let staro petko. Če bi imela pa enga twingeca al pa cliota bi bla pa že čist zadovoljna. Saj bi bla s to petko tud, če jo ne bi mela več pr mehankarju kot pa na cesti;-)

cordobo

če bi bil keš pa kakšen avensis wagon z vso opremo

Hi,

lani sem si kupila prvi, samo moj avto: 206xs, črn. Sem ful zadovoljna in ga ne bi menjala. Ce pa res ne bi mela kam s kešom, bi si pa za zdraven kupila še Jeep cherooke. Črn, jasno. Zame je avto lahko samo črn.

Pa še jaz bom dodala za avtomobile. Sanjskih želja nimam, ker sem zadovoljna z mojim jeklenim konjičkom vozim pa namreč dva avtomobila v katerega se prej pač vsedem to je: DAEWO LANOS Metalno rdeča barva star eno leto. Pa še drugi Rover 200 star tudi eno leto metalno srebrne barve. To so moji najboljši jekleni konjički in sem ful zadovoljna.
Želim vsem srečno in varno vožnjo.
L.p. marelica

Jaz pa vozim sedaj že 8 let staro OPEL ASTRO 1.6 GTI, sem prvi lastnik, pa čeprav ima že 210.000 km, bom jo še en čas vozil, ker me še nikoli ni razočarala, ne rohni sicer kot kakšni bolj močni kupeji, glas pa ima vseeno brundajoč.Še najbolj mi je pa všeč, ker ima v sebi vgrajen glasbeni sistem po moji želji in mi s tem še dodatno daje tisti svoj jaz.

V službo se pa vozim z razklumpanim starim jugotom, ha, ha.

Če bi bil človek, ki da dosti na pleh, bi si verjetno kupil PEUGEOT 406 COUPE ali pa novo TOYOTO CELICO, vendar so mi v trenutno v življenju druge stvari pomembnejše kot to.

Jaz vozim 11 let staro petko. Moj avtek je zakon, edino kar me malo me moti je, da jo včasih zanaša. Drugače pa ne vem zakaj vsi hočete neke velike avtomobile. Po moje se ti en teden zdi kul, ta drugi teden pa že pizdiš, ko svoje ‘zverinice’ nimaš kje parkirati. Pa še drage so. MOja petka je zakon, ker je stara in kripljasta, pa če jo malo ruknem ni pene. Če imaš pa ful dober avto moreš ful paziti, da ga nikjer ne rukneš, pa skoz ga moreš vzdrževati, da je lep. Jaz pa svoji petki lahko jem, kadim, pse okoli prevažam in ne s tem ne delam nobene velike škode. V glavnem mislim, da je najbolj pomebno, da je avto varen. Če bi si kupila novi avto bi si kupila takega, ki je najbolj varen. One ta hitre pa bi si mogoče samo sposodla, tak za zabavo.

Ti si moja :))!! Moj avto je tud črn in ni lepše barve za avto kot črna! (vsaj zame)

Sva pa usklajena, ane?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close