Najdi forum

kako shujšati v BOKE

hej..
z boki in svem ostalim hujšanjem je takole.. čist enostavna dieta. Jej vse,sam manj kot ponavadi, obrok naj bo v primerjavi z tvojo pestjo. Sladkarij, sokov, alkoholnih pijač se odpovej. Na dan popij 2-3l navadne vode. Veliko se giblji. Tek ni cilj da shujšaš. Le daljši sprehodi in trebušnjaki. Večerjaj ob 17.00h. Od sadja se izogibaj banani.
pa še to: na mesec ne shujšaš več kot 2kg, ker se ti bo, takoj ko kaj več poješ tvoja telesna teža dvignila 2,3kg. Hujšaj pametno in strpno. To je bila moja dieta in sem shujšala kar za 30kg 🙂

Jaz osebno nikoli nisem imela težav s težo, vendar sem se osredotočila na oblikovanje svoje postave. Kakšne pol leta sem 3x ali 4x na teden obiskovala fitnes in se seveda zelo zdravo prehranjevala. Redna telovadba se je izjemno oblikovala mojo postavo, boki pa še vedno niso izginili. Ker mi moji boki niso bili všeč sem se malo pozanimala in našla čudovito vajo, ki je meni res pomagala.

Na tla si razgrneš armaflex in se postaviš na kolena, trup pa imaš vzravnan. Ko si na kolenih eno nogo iztegneš v stran (naj bo v liniji s tvojim trupom) in stopalo iztegnjene noge postaviš na tla. Roke dvigneš nad glavo in se primeš z dlanmi. V zmerno hitrem tempu (največkrat sem si izbrala hitro pesem in delala po ritmu) začneš trup premikati gor in dol v tisti smeri v kateri imaš nogo pokrčeno. Celotno vajo je malo težko razložiti, zato dodajam še video ki jo natančno prikazuje. http://www.youtube.com/watch?v=86j1z8xe5FE

Upam da vam bo v pomoč 🙂

Ja se da seveda, sem pa enx prebrala da baje ful pomaga tale “hula hop” obroč , dobi se v športnih trgovinah . : )

Poznam čaj, ki pomaga pri hujšanje oz. oblikovanju telesa (tudi bokov). Naraven in zdrav čaj. Čaj si lahko ogledate na http://www.skrci.me/hu84y — Meni je pomagal, upam, da bo tudi Vam.

Aha tako kot zdaj je reklama da lahko z neko cokolado shujsas…dajte dajte……ali je to res?

Drage sodelujoče!

Vse smo se več ali manj že soočale s pridobitvijo in izgubo teže skozi svoje življenje.
Naše telo se z leti spreminja.
Tako se tudi maščoba različno nalaga.
Odvisno je od marsičesa…tipa telesa, prehranjevanja, gibanja, načina življenja, razmišljanja, čustvenih situacij in stresov, sredi katerih smo…

Moje izkušnje so naslednje: ko se vzamem v roke celostno, takrat maščoba izginja tudi z delikatnih predelov, kot so recimo boki. Da se seveda. In če ne zmoremo sami, se obrnimo na osebe, ki nam pri tem lahko pomagajo.

Z Barbaro Kodrin, osebno trenerko sem sodelovala v zadnjem projektu Novoletne zaobljube – Hujšajmo zdravo in moram iskreno priznati, da je velika strokovnjakinja svojega področja. Navdušila me je s svojim pristopom. Res obvlada. Verjamem, da bo z veseljem svetovala vsaki, ki se bo obrniila po pomoč…tudi glede dotičnega vprašanja…

Pomlad je tukaj in čas, da malček preoblikujemo te naše zimske prenaloženosti.
Dajmo torej. Delujmo.

Irena/Artemida
Svetovalka celostnega načina življena

Irena/Artemida Svetovalka celostnega načina življenja www.facebook.com/aartemidaa Skupaj poiščemo, najdemo in prebudimo najboljše v nas!

Jaz sem dobil veliko nasvetov iz spletne strani http://www.popolnapostava.com/[/url]

Tablete za hujšanje – http://thermacuts.si Hotela sem samo povedati, da je Bureno ekstra! Shujšala sem 15 kg v slabih 2 mesecih, kilogrami pa niso se vrnili.

Pozdravljeni!
Svoj problem oz. vprašanje mogoče nisem uvrstila pod pravo temo ampak je le nekaj povezano z tem. Zanima me kako dolgo se ženske širijo v bokih(vem da po porodu postanejo nekaj širše). Sem namreč stara 15 let,sem visoka 156 cm(mala sem),v bokih pa nisem nič širša. Želela bi si malo bolj širših bokov,bo to z leti še širše postalo,ali pa obstajajo vaje za širitev?
Zanima me še,kako dolgo še rastejo punce,kako dolgo jim rastejo prsi in kako dolgo se razvijajo?
Upam da nisem kasna za forum in upam da bo kdo vedel pomagat!! 😀

Kdaj si dobila menstruacijo? Eno tako bolj na počez pravilo je, da dekleta rastejo še približno dve leti po prvi menstruaciji (torej z OŠ več ali manj nehajo rasti v višino).
Vendar seveda ni nujno pri vseh tako. Jaz sem rasla do konca srednje šole, moja hči je tudi še zrasla v srednji šoli. Športnice se razvijejo in rastejo nekoliko počasneje, sploh če gre za res intenzivne športe (npr. plavanje). Kakšno postavo ima mama, starejše sestre, če jih imaš, ženske sorodnice, ki si jim podobna?
Če si suhcena, kot dekleta do nekje 6., 7. razreda so in nekako po tem obdobju dobivajo žensko postavo, potem je zelo veliko možnosti, da se ti bo postava še precej preoblikovala.
Res je nemogoče reči. Če se ti pa zdi karkoli nenormalno, pa se pogovori z mamo in vprašajta tvojo šolsko zdravnico, kaj se ji zdi.

Prvo menstruacijo sem dobila nekje konec 7 razreda. Športnica nisem,moj hobi pa je ob lepih vremenih rolanje,z drugim pa se kaj ne ukvarjam. Edino v šoli kaj moremo preteč in če sem med boljšimi grem na tekmovanje…torej nič posebnega. Suha? Kaj pa jaz vem,ker sem mala se mojih 45 kg vidi,ampak zaradi tega ne nameravam hujšat,da bi hrano bruhala ven ali kaj podobnega. Edino včasih za večerjo pojem le en ali 2 paradižnika in nič drugo.
Moja mama se je po porodu začela redit,ampak spet pa nima 100 kg,sestre nimam,bližnje sorodnice pa tudi niso bog ve kaj široke v bokih(mogoče se 2 sestrični najdeta da sta malo bolj širši),babico poznam le eno,tista pa je tudi bolj taka(ne vem opisat kako bi hotela iz gledat,saj je spodaj široka,ker pa pač v ramenih ni skoraj nič) upam da me razumete.
To še nisem povedala da sem si z sestrično zelo podobna,v smehu-imam kar nekaj njenih potez,ona je mala (okoli 153cm) v bokih pa je srednje široka. Torej tudi za mene obstaja možnost,da bom ostala bolj mala in taka kot sem?!

New Report

Close