Najdi forum

kako shujšati v BOKE

ja, pozanmo take-liposukcija.ampak se 95% zanesljivo ponovno nabere, ker ne spremenijo prehrambenih navad

Zdravo,

Nekje sem prebrala da v boke shujšaš s kombinacijo trebušnjakov in teka. Ali kdo ve če to
drži? Zares me zanima.

V boke shujšaš, ko pač shujšaš.
Ni vaj za točno določen del telesa kar se tiče izgubljanja maščobe.

eno je shujšati … res je, da se ne da shujšati samo v en del telesa …
se pa da določen del telesa zelo lepo oblikovati … nominus ti nihaš za 3 kg gor -dol, zato na pamet pametuješ …a iz lastne izkušnje povem, da se da s tekom ali hitro hojo ter počepi in izpadnim korakom zmanjšati boke in učvrstiti zadnjo plat …

in ja, z določenimi vajami se izgubi kar nekaj maščobnih blazinic, treba je le vztrajati in vse skupaj skombinirati s prehrano …

A kar na pamet?
Kdo pa pravi, da nisem pred tem nihanjem shujšala ? 🙂

Jaz lahko le rečem, da moraš pametno in dovolj shujšati…meni je pobralo boke in zadnjico, tako da me prav čudi 🙂

js sm velka 167 pa mam 60 kil kar je pač too much in res nevem kako nej se znebim bokov in kolk časa bi trajal prbližno pa fuuuuul rada bi six packe dubla tko da…kkšn nasvet ? :)have a nice day

To ni res v boke se da shujšat in to prav lepo če si vstrajen ,počasi,vaje,aerobika,tek manj hrane da se želodec skrči,pol pa gre brez problema,tudi v boke lahko to povem ker imam doma 100% dokaz,da v boke ni mogoče izgubiti je samo ne v enem mesecu pol leta ,ali več ,da je rezultat res lep in pol sam vzdržuješ. Veliko sreče vsem.

pozdravljene dame 🙂 no jst sm stara zdj trenutnu 17 let… sem velika 178 in mam 81 kg

ko sem bila stara 15 let sem bila velika 174 in sm mela 98 kg… shujšala sem zelo opazno pa čeprav imam zdaj 81 kg se mi nevidi tako zelo močno, boki so se mi zelo zmanjšali

moj recept pa je:

nisem jedla mesa ( že od nekdaj ne), predusm NISEM JEDLA SLADKARIJ, drugače sem pa imela 5 obrokov na dan s tem da sem noter vključila tudi sadje in zelenjavo, na dan sem naredila 200 trebušnjakov in sem tekla 20 min ( zmerni tempo) uvala in delala sem počepe ter vaje na žogi…boke imam še zmeraj ampak veliko tečem tudi zdaj in se mi kar manjšajo..

P.S: DIETE NEUNČIKUJEJO! TUDI ČE POTEM USE DOBIŠ NAZAJ! REDNO JE TREBA JESTI SEVEDA ZMERKO TER TELOVADITI! TO JE USE!

VELIKO SREČE upam da sem kateri pomagala 🙂

Fak mam problem!
Jst ma strije po bokah pa se jih hočem čimprei znebit! Sam res nevem kako?! :S 🙁
Stegna mam celulitasta za znort nevem kako se znebit?!
Vlka sm 182, tehtam 102 kg in stara sm 13 kva nej nardim?
Jst sm obupana 🙁
M loh kdo pomaga?

Jst mam pa obratno uprašanje…

Se da v boke zredit?rada bi dobila vsaj mau bokov k sm čist ravna,čist odsekana pr straneh…

hvala,LP

V boke se definitivno da shujšati, čeprav bi še 2 leti nazaj trdila, da se ne da, saj sem bila vedno bolj ritaste sorte + močna stegna in meča. Leto in pol nazaj sem imela na višini 160 cm 68 kilogramov (po dveh majhnih otrokih). Obseg prsi 87, pasu 82, bokov 104, stegen 60, meč 40 in rok 29. Celulita za izvoz.
Potem pa sem vse vzela v roke, v 6 tednih shujšala 10 kilogramov, začela paziti na prehrano in se začela ukvarjati s športom.
Stanje danes je 57 kilogramov, obseg prsi 83, pasu 70, bokov 95, stegen 54, meč 35 in rok 27.
Tečem vsak večer, če le morem, kar pomeni 4-5x tedensko po 5 kilometrov, potem naredim še vaje za trebuh in zadnjico. Poleg tega izkoristim vse možnosti za drugo miganje (kolesarjenje z družino, pohodi in sprehodi z družino, odbojka na mivki, …). Moja postava je boljša kot v najstniških letih (pa sem sedaj že 30+), definirane mišice, celulit skoraj neopazen, postava pa skladna. No, oprsje malo zaostaja, ampak to je vedno ;).
Gre pa za projekt večih mesecev za pridobitev takšnega stanja ter doživljenjski projekt, če hočeš to vzdrževati.

jst sem nekje prebrala, da pomaga če piješ kis vinski (2 žlički na dan), pa tudi zeleni čaj sem pila, ker odvaja vodo+ maščobe.
Osebno nimam problemov s prekomerno težo (pri 1,70m imam 55 kg), prej sem jih imela 53, zdej pa sem šla gor brez da bi kaj več jedla, mogoče sm si privoščila le kakšen sladoled to je pa tudi vse (prej sem se odpovedala še temu) in vse se seveda pozna na bokih. zanima me če kdo ve kaj je vzrok takim nenadnim povečanjem teže, je to zaradi vode v telesu, napihnjenosti…?

res jee…kobinacijaa trebušnjakov in teka res pomaga…. !!

zdravo star sem 15 let in sem fant. visok sem 170cm in težek približno 70 kilogramov. In neverjetno je to da sem fatn in mam boke :S zgornji del telesa je kar vredu… potem ko pogledaš boke pa mi vse vn leze pa noge za pogledat mam tud kar močne in nevem kaj naredit. enkrat sm že shujšal na 52 kg takrat sm bil visok 163 pa sm tud u nogah kar shujšal sam bogi še vedno vidni… sicer ne toliko ampak da………. never kaj naredit za razliko od tega da sm fant in mam boke me res strašansko moti.. hvala za nadaljne nasvete

V boke se da shujšati – seveda pa je v veliki meri odvisno tudi od konstrukcije kosti. Zase vem, da imam široko medenico. Sem lahko še tako suha in se vedno vidi, da rit, boke in fuzbalerske noge imam in pika. Dejstvo, katerega ne morem spremeniti in kar nekaj časa sem rabila, da sem se s tem sprijaznila.

Pozdravljene! Jaz imam tudi kar težave z boki,vendar sem se nekako sprijaznila,da pa ko se bom res osredotočila na to mi bo že uspelo vsaj upam 🙂 Sem pa slišala,da pomaga,če se zaviješ v folijo tako prozorno ne vem kako naj vam točno razložim upam da me razumete..pač se zaviješ v folijo in si 45min-60min fizično aktiven 🙂 Je pa tudi res,da če se eden teden držiš tega pa drugi ne ti ne bo uspelo.Pri tem res moraš biti vztrajen in držim pesti,da vam uspe. 🙂 Upam pa,da sam vsaj malo pomagala.Pa lep večer 🙂

Zavijanje v folijo je velika neumnsot – s tem samo izgubiš vodo, shujšaš pa popolnoma nič. S tem, da je to početje v poletnih mesecih nevarno, saj lahko dehidriraš. Tako, da ne tega delat pod nobenimi pogoji.

Hujšanje po “področjih” je, (ob predpostavki, da je prehrana urejena) povezano s HORMONI.

Le te se da uravnotežit z TIPom vadbe, količina le-te je manj pomemna.

Če kdo želi pogledat kako to počnemo na naših treningih, naj me kontaktira ([email protected]) in pride brezplčano poskusit.

LP, Metod

Pozdravljeni.

Izguba maščob ni nikoli parcialni proces. Vedno poteka celostno, glede na celo telo. Praktično to pomeni, da na tisih delih telsa ko najprej pridobivate maščobo, ko se redite tam jo potem tudi najhitreje izgubite, ko se odločite za hujšanje.
Dejstvo pa je, da je razporeditev maščobnih celic determninirana in je tudi v določenem odstotku gensko podedovano in ni pričakovati čudežev.

New Report

Close