Najdi forum

heeeei 🙂

js sm stara 16 let, visoka 165 cm in na tešče mam 63 kg. ne vem kako se jih znebit :S da bi prišla tam nekje na 55 do 56 kilogramov.
sicer pa sem tudi vegeterjanka in jem večinoma zelenjavo in sadje vendar se učasih pregrešim in pojem kakšno čokoladico :S
sokov ne pijem večinoma samo vodo in zvečer sadni čaj brez sladkorja, kilogrami pa ne gremo nikamor.
tudi gibam se vsak dan hodim po 2 do 3 urce….

kako naj se jih znebim v čimkrajšem času?? prosim pomagajte!!!

Živjo,

prvo pravilo: jej 5-6 manjših obrokov na dan (na vsake 3 ure bi morali nekaj prigrizniti, da zaženemo metabolizem)

drugo pravilo: popij zadostno količino vode (pazi ne sokov ampak navadne vode)- 1l/25kg telesne teže

tretje pravilo: izogibaj se ogljikovim hidratom po 16 uri popoldne

Ker si vegetarjanka: ali vnašaš zadostno količino beljakovin?

Jaz sem s tem načinom izgubila 12 kg v pol leta, kar je optimalno (2kg na mesec), s tem, da sem dva obroka (zajtrk in večerja) zamenjala s Herbalife šejkom.

Sedaj že pol leta to težo vzdržujem brez težav.

Sporoči, če potrebuješ pomoč. Moj mail: [email protected]

Lp, Špela

Jaz nisem debela mislem nimam trebuha mam pa debela stegna. Drugac mam treninge odbojke Sam mi nic ne pomaga.

Ima slucajno katera nasvet kako naj to v kratkem casu popravim.
Upam da mi boste kmalu Dale nasvet.ze vnaprej hvala

HELLO !

NAJHITREJE SHUJSAS S HOJO IN TEKOM. TAKO SEM JAZ SHUJSALA 15KG. POZNAM PA ENEGA KI JE PIL SAMO ZELENI CAJ IN NAMESTO DA JE TEKEL JE SKAKAL S KOLEBNICO VSAK VECER IN TAKO SHUJSAL 20KG.

CE VAM KEJ TO POMAGA OK. DRGAC PA NWM . VSEM ZELIM CIM HITREJSE HUJSANJE. :))

Probaj slim line soft gel zavira ti tek hujsas pa brez kakrsne koli vadbe neverjetno z njimi sem dala dol 10 kg .

New Report

Close