Najdi forum

Samo nekaj. Če je njej čudno, da se še nisi poljubljal, to ne pomeni, da te ne sprejema takega kot si. To lahko samo pomeni, da pač ne pozna razloga, zakaj se še nisi. To je lahko samo njena radovednost in hkrati tvoja priložnost, da ji kaj o sebi poveš. Da se pa ti ob takem vprašanju umakneš, pa to lahko pomeni, da ti samega sebe v tem delu ne sprejemaš takega kot si, da torej tebi ni všeč ta lastnost, da se še nisi poljubljal oziroma, da se pač tega sramuješ.
Zato z umikom te lastnosti ravno ne boš spremenil, le še podaljšal si boš “muke”, če malo boljše pomisliš.
Tudi, če se nečesa pri sebi sramuješ, lahko to uporabiš sebi v prid. Ampak šele ko to sprejmeš. Lahko se iz te lastnosti pošališ in s tem pokažeš, da si samo človek, ki ni popoln (noben ni), ter da se tega zavedaš.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, pa recimo da gre z njene strani zgolj za radovednost oz. da samo ne razume, zakaj je tako kot je. Kljub temu se stvari ne premaknejo z mrtve točke. Srečala sva se v začetku marca in od takrat še ni prišlo do vnovičnega srečanja. Najeda mi da se stvari ne odvijajo same od sebe. Da ji je treba vse reči, ubija ves čar.

si jo od takrat kam povabil? Pa ji povej, da bi bil vesel, če te tudi ona kda povabi. Same od sebe se stvari ne bodo odvijale. Če bi rad splezal na goro, boš moral peš gor, gora ne bo prišla k tebi. Zdaj, če ti to najeda, potem očitno nerad hodiš v gore in raje počni kaj drugega. Če razumeš prispodobo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, vse lepo in prav, toda če ji bo treba čisto vse reči… Že zdaj ubija ves čar.
Še vedno ostaja vprašanje, kako situacijo predstavit doma brez da bi prišlo do zajedljivih reakcij.

Po eni strani imaš prav. To pravim zato, ker ne vem ali si ji sploh dal vedeti, da ti je z njo prijetno. Če ti seveda sploh je.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Čar je ubilo nekaj sekund zatem ko sem izvedel, da je doma z drugega konca države. Do tistega trenutka mi je bilo še kako prijetno si dopisovati z njo. Zatem je sledil zame padec na realna tla in pričel sem poglobljeno premišljevati o vsem skupaj.

Razumem. Ampak ona je to tvojo “odsotnost” začutila, zato ni imela pravega razloga, da te kam vabi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, ne vem če bo držalo. Na spoznavnem srečanju iz moje mimike in telesne govorice ni razbrala, da je sploh kaj narobe. Že dva dni po prvem srečanju je bila možnost za vnovično snidenje. Ko sem ji omenil da prihajam v kraj, ki je od nje oddaljen le nekaj km je takoj želela, da bi se videla. Jaz pa sem se izgovoril ker če bi se dobila, bi to bilo nekaj na hitro, morda za pol ure. Če že, se hočem z njo dobiti za cel dan in enako pričakujem od nje; ko bi prišla k meni si želim, da bi bila cel dan skupaj.

Zasledil sem objavo, ki mi je dala misliti:

Ti jo ljubis. To je to. Ker pa si preskocil zaljubljenost se bojis da ni to to. Eni se zaljubmo 1x in nikol vec. Eni vsak mesec..drugi ene 2x 3x v zivljenju. Najvec je takih ki se 1x vse druge ljubezni so bolj zrele. Ker te hormoni ne mecejo. Ja ljubis jo. Sprasuj okol kolkrat se je kdo ze zaljubu pa bos videl da s tvojo love ni narobe nic.

Je možno da je to razlog za vse dogajanje z moje strani?

New Report

Close