Najdi forum

Lepo pozdravljen,

sama sem zagovornik pristnosti in iskrenosti. Mislim, da v kolikor vaše resnice ne bi želela sprejeti, ni za vas. Lahko pa vztrajate tudi pri temu, da ste imeli slabe izkušnje in še niste našli vaše “prave”, zato ste si dali tudi takšno priložnost.

Lep pozdrav in vse dobro;

Ga. Šarićeva, je možno da naknadno objavite moj komentar? Namreč želel bi da še kdo drug poda mnenje. Hvala.

Lepo pozdravljen,

kaj točno bi želeli?

Lep pozdrav;

Preko oglasa boš spoznal nekoga, ki prav tako išče preko oglasa.
Kaj misliš, zakaj je tudi ona ona iskala fanta preko oglasa?

Ali loterijsko srečko tudi kupiš zato, da potem ne pogledaš, če je zadela?
Vprašaj, kar te zanima. Če te odpika… boš vsaj vedel pri čem si.
Tudi, če ne boš naredil nič narobe, vedno obstaja možnost, da boš dobil košarico.

Kaj je narobe z vprašanjem o poljubljanju?
Na vprašanja ji dajaj svoje odgovore. Ne nekaj, kar ti je nekdo na nekem forumu napisal.
Pogosto je najslabši tisti odgovor, ki ga ni. Povej tako kot je. Če se da ne na najbolj zamorjen in pesimističen način.
Ne vzami njenih vprašanj kot napad nate. Ne se počutit užaljenega ob vsakem drugem vprašanju. Ne poznata se še. Če vama je do tega, da bi se bolje spoznala, bo potrebno ohranit komunikacijo. Prej ali slej bosta morala obdelat še kakšno dosti težjo temo.

Čeprav te očitno zelo mika, ji ne reci: “S tabo sem samo zato, ker me nobena druga ne mara” (Jaz sem zguba in ti tudi, ker hočeš bit z mano. Pustil te bom takoj, ko si najdem boljšo).
Če ne boš katere kupil, ali ugrabil, boš verjetno s tisto, ki hoče bit s tabo.

Ja no, no torej ni edino s katero imaš stike. Pa ne vem, zakaj ti je to pomembno, če je edino. Kaj ti eno dekle ni dovolj? Bolj pomembno je, če ti je všeč ali ne.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, prvič, kaj bi storil če bi ti ena napisala “S teboj sem v stiku, ker si edini moški s katerim sploh imam stike”

in drugič, kakšno mnenje bi si ustvaril o takšni ženski?

Marko,
še to; resda nimam več stikov samo z enim dekletom, temveč s kar dvema. Res uspeh… Preberi, kaj sem glede druge napisal.

Precej je odvisno od tega, za kakšne vrste stik gre 😉

Veliko je odvisno tudi od načina, kako bi to povedala:
-Krasno, samo mene ima rada !
-Upam, da ne bo skočila pod avtobus na moji postaji.

Recimo, da si akviziter, ki nekaj prodaja. npr. sesalce. Imaš samo enega. Po dolgem času ti nekdo odpre vrata in lahko začneš s predstavitvijo.
Boš vesel priložnosti, ali žalosten ?
Veš, da so takšne priložnosti redke. Se boš zato potrudil bolj, ali manj ?
Res želiš prodati. Boš najprej predstavil prednosti, ali slabosti ?

Nehaj komplicirat.
Bo ona kaj drugačna, če se še 5 drugih zanima zate ?
Jo vidiš kot svojo punco, ali prijateljico ?
Ti je kaj do nje?
Veš kaj si želiš ?
Si se pripravljen potrudit za to ?
Kaj pa ona ?

Če obstaja zaupanje, si iskren in ji poveš, da nimaš izkušenj, je manjša verjetnost, da si bo kakšno tvojo nerodnost narobe razlagala.
Če hoče samo izkušene, pa tako veš, koliko je ura…

Nihče na forumu ti ne more napisat, ali je ona tista prava. Kaj čutiš do nje, moraš sam ugotovit.

Če bi mi bila všeč, bi mi dol viselo, v bistvu bi ji to pripisal samo v plus. Če pa mi ne bi bila, pa se ne bi obremenjeval s tem.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kdor z malim ni zadovoljen, velikega vreden ni. 🙂
Zdi se mi, da je tebi “cilj” imeti čim več stikov, da bi ti to dalo neko potrditev, da si zaželen pri ženskahm neko višjo samozavest. Vendar po mojem potrebuješ najprej samozavest (in še kaj), da boš morda postal bolj zaželen. Po mojem si začel na napačnem koncu.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ni mi jasno, kaj si hotel s tem povedat?

Primerjati človeka s sesalnikom se mi ne zdi na mestu. Sesalnik je pripomoček, neživa stvar za katero je čisto nomalno da je pri hiši.
Pa tudi če bi bil akviziter, vesel bi bil šele ko bi sesalnik prodal. Pri meni šteje končni rezultat.
Ko že omenjaš, bil sem Herbalife distributer in agent firme Etrad3. Kmalu sem spoznal da gre za nezakonito oz. vprašljivo poslovanje ter da če naletim na pravega človeka, bom lahko še kazensko preganjan. Ker sem pošten človek, ne bi imel srca drugim lagati kakšne so prednosti (če sploh so). Misliš da sem se po vsem tem sploh imel voljo trudit?

Seveda je drugače če bi jih bilo več v igri. Še posebej če bi teh 5 bilo iz mojega kraja ali bližnje okolice. Bi lahko vsaj ugotovil če in v kakšni meri ima razdalja vpliv na kakovost odnosa. Če bi se ujel s katero od teh, bi ta z drugega konca države odletela kot knof od gat. Ker pa je edina, bi bil z njo samo zato ker ni nobene druge. Ja, resda se mi je javila še ena toda v 1,5 meseca, kolikor sva v stiku še ni prišlo do srečanja.


Ne vem kako jo vidim.
Ne vem če mi je kaj do nje ali ne.
Želim si dekle, s katero se bova redno videvala (vsak konec tedna in če bi bilo možno, tudi kdaj med tednom) s tem da od nje pričakujem, da tudi ona kdaj pride k meni in bo videvanje jaz pri njej : ona pri meni približno 50 : 50.
Za njo sem se pripravljen potrudit le v primeru, če bi se tudi ona potrudila zame.
Ne vem če in koliko se je ona pripravljena potrudit zame.

Saj ve da sem povsem neizkušen. Kaj misliš, zakaj sem izbral tak vzdevek.
In če mi na vprašanje, če išče izkušenega fanta odgovori “Da”? Ostanem še brez te ene. Ja, saj sem navezal stik s še eno toda nič ne kaže, da se bova srečala. Naj odkolesarim do nje, 40 km v eno smer?

Vem da mi tukaj nihče ne more napisat, če je ona tista prava. Se pa lahko postavim v kožo tretje osebe. Če bi vedel za nekoga, ki ni še niti 20 star da je preko oglasa spoznal dekle, bi se vprašal kaj je z njim narobe. Meni se ne zdi normalno da nekdo pri 19. išče dekle preko oglasa. Namreč to so leta, ko bi človek moral imeti krog prijateljev in prijateljic, z njimi hoditi ven (kino, disko, kulturne prireditve, kopanje, smučanje, pijača v petek zvečer ipd.) in na normalen način spoznavati dekleta. V tem primeru bi pomoje prej ali slej našel dekle, saj ima vsak od prijateljev in prijateljic naprej svoja poznanstva, pa bi preko druženj prej ali slej našel. Jaz pa nimam niti ene prijateljice. Sploh ne vem kam naj grem da bi spoznal kakšno dekle in ko, kaj sploh narediti, reči? Npr. v diskoteki si ne upam k nobeni pristopiti ker ne vem, kaj naj ji sploh rečem. Na plesnih večerih v dijaškem domu si nisem nobeni upal približati in zaplesati z njo.
Pri tej sem tudi kmalu ugotovil, da gre za asocialno osebo. Sva že dan po spoznavnem srečanju šla s cimrom v Kolosej in ko sem ji to omenil, je napisala da že 2 leti ni bila v kinu. Iz tega sklepam da nima s kom iti v kino.

Izjavo lahko razumeš:
-Je tako zatreskana vate, da ne vidi nikogar drugega.
-Nate se je obesila iz obupa:
–Lahko jo osrečiš.
–Lahko konča pod avtobusom.
–Lahko sta še naprej oba nesrečna. Skupaj, ali narazen.
–…

V bistvu ni neke hude razlike. Prodajaš sebe. Tudi, če prodaja ne uspe, si za izkušnjo bogatejši.

“Saj ve da sem povsem neizkušen. Kaj misliš, zakaj sem izbral tak vzdevek.”
Če imaš tudi na portalu za zmenke enak vzdevek, potem mislim, da izkušnje niso pogoj.

“In če mi na vprašanje, če išče izkušenega fanta odgovori “Da”?”
Jo prosiš, naj na izkušnje še malo počaka. Potem pa, kot koza na zelje, na juriš nanjo. Začni nabirat izkušnje 😉

“Ostanem še brez te ene.”
Ne moreš izgubit, česar nimaš.

” Sva že dan po spoznavnem srečanju šla s cimrom v Kolosej in ko sem ji to omenil, je napisala da že 2 leti ni bila v kinu. Iz tega sklepam da nima s kom iti v kino.”
Ti pa res ne znaš brat podnapisov.
Povabi jo v kino, če ti je kaj do nje. Aja … ne veš tega. [BONK (tukaj si predstavljaj animirani smeško, ki ga kladivo udari po glavi)]

Ob plesišču pa ja ni dileme, kaj in kako. Prosiš jo za ples.

Marko,
jaz bi jo pa vprašal kaj bi se zgodilo oz. kaj lahko pričakujem, če bi bil v igri še nekdo ali več njih.


Kaj naj naredim glede tega?
Sicer so pa delali poskus z golobi. Ko je golobji samec bil sam, se mu nobena samica ni približala. Ko so zraven postavili repliko golobice, je takoj postal zanimiv. Torej to le ni iz trte izvito?

esp,
ne vem kakšna je situacija na njeni strani, kako ona vse skupaj doživlja.

Na portalih še nisem bil, pa tudi si ne bi izbral takega vzdevka. Na tem forumu sem si tak vzdevek nadel, ker v tem primeru ne gre za spoznavanje, iskanje dekleta.

Še enkrat, če bi bil z njo bi, ker ni nobene druge. Ravno zaradi tega mi ni do “juriširanja” nanjo. Npr. da z njo pridobim prve izkušnje, pa me čez čas nekdo vpraša kako se je pri meni začelo dogajat. Bi mi bilo “bad” reči da ravno z njo samo zato, ker pač ni bilo nobene druge. Navsezadnje se sprašujem če bi ji lahko bil zvest. Na ulici se kar oziram za drugimi dekleti.

Glede kina nisem razumel kot poziv, naj jo povabim v kino. Hja, sem mislil da so stvari čisto preproste. Sem mislil da sedaj sem z eno navezal stik in je to- to. Pa sem se motil. V trenutku ko sem izvedel, da je doma z drugega konca države se je pri meni obrnilo za 180º. Prišlo je do razmišljanja o tem kdo in kaj sem, če bi se od toliko deklet zapletel z eno od drugod, ker pač ni nobene druge. Kako bi se na to odzvalo nekaj sošolk, ki so mi dale vedeti da so moški, ki imajo žensko družbo oz. zaželeni s strani žensk, avtomatično tudi drugim ženskam bolj privlačni (očitno ne velja samo pri golobih?) Sem se zalotil pri vprašanju če bi dal priložnost dekletu, ki je še nikoli nisem videl s kom oz. dekletu, ki sploh nima nobene družbe. Bi se znal vprašati kaj je s takim dekletom narobe.

Na plesišču glede dekleta, s katerim sem v stiku ali z eno naključno?

Kaj bi po tvojem moral narediti?

Marko, še na to nisi odgovoril:


[/quote]
Pomembno je, da imaš ob želji dobiti žensko, urejene tudi nekatere druge stvari, zato da ne usmerjaš energije le v eno stvar. Na primer hobiji, katere imaš rad, prijatelje, ki jih imaš za druženje in oporo. Predvsem to dvoje, v službo menda še ne hodiš. Ob vsem tem pa seveda lahko spoznavaš tudi ženske. Poskušaj se znebiti nekaterih prepričanj, ki te pri tem ovirajo, kot na primer “kaj bodo pa drugi rekli na to in to ali pa kaj si bodo mislili”. Imam občutek, da še nimaš izoblikovanij lastnih želja, pač pa deluješ preko drugih in se želiš malo preveč prilagoditi temu, kar bodo drugi mislili, ker te to očitno zelo bremeni. Če so te starši vzgojili, da je zelo pomembno, kaj si drugi mislijo o tebi, je vredno o tem še kaj razmisliti. Je res pomembno, kaj si drugi mislijo? Ljudje okrog nas si bodo vedno mislili kaj slabšalnega, ne glede na to, kako super neko stvar naredimo ali kažemo navzven. Ne vsi, nekateri pa. Nikoli ne boš zadovoljil apetitov drugih, zato poskrbi najprej za svoje.

Tistega s poljubljanjem pa ne razumem.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Verjetno si mislil tole. Jaz v tem vprašanju ne vidim nesramnosti? Mogoče malo predrtnosti. Na tvojem mestu bi bil še sam malo predrzen. Napisal bi ji, da se poljbuljaš samo s takimi, ki imajo lepe ustnice in da take še nisi srečal. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Recimo, da nekoga vprašaš, koliko je ura.
Ta nekdo se potem počuti užaljenega, ker še nikoli ni imel ure.
Se ti zdi, da se mu moraš opravičit ?

Ne razumem, zakaj zganjaš ves ta cirkus, če ti očitno sploh ni do nje ?


Vprašanje na mestu.

Moj hobi je modelna železnica in v tem primeru ni šans za spoznavanje deklet. Gre namreč za individualni hobi s katerim se ukvarjajo le moški, pa še to nas v vsej državi menda ni več kot 100. Še eno leto nazaj sem imel le enega prijatelja, a zato tistega pravega. No, vsaj mislil sem da je tako. Odkar je sredi lanskega leta našel dekle, zame ni več imel časa in sva se odtujila. Službe nimam, saj sem šele študent 1. letnika.

Glede poljubljanja sem mislil če bi ji omenil, da me je njen odziv prizadel in potem kako bi ona ravnala:
– pojasnila da ni mislila nič nesramnega in se je samo nespretno izrazila
– potrditev mojega doživljanja njene reakcije, da se ji torej zdi čudno če fant še nikoli ni bil s kakšnim dekletom.
Če bi se izkazalo slednje, bi najverjetneje pričel razmišljati o prekinitvi stikov saj ne bi hotel biti z dekletom, ki me ne sprejema takega kot sem.

No saj kaj ni predrznost tako kot nesramnost?
Če že bi ji napisal da prvi poljub hranim za dekle, s katero bova v resni zvezi in se redno videvala s tem da pričakujem, da bo tudi ona prihajala k meni, ne le jaz k njej.


Vprašanje na mestu.[/quote]

Tako kot s sesalnikom se mi tudi ta primerjava ne zdi na mestu. Recimo da bi bila situacija obratna; jaz bi že imel izkušnje, ona še ne. Na kraj pameti mi ne bi prišlo jo vprašati kako to, da se še ni poljubljala in kdaj se misli. Že zato ne ker bi s tem pokazal, kako zelo jo (ne)spoštujem.
Glede tega če mi je do nje ali ne; vse do trenutka ko sem mislil, da je moja sokrajanka sem bil zagret, komaj čakal da jo spoznam v živo. Zatem ko sem izvedel da je pravzaprav z drugega konca države, mi je vse dol padlo. Meni se zdi velika razlika se videvati z nekom iz istega kraja, saj je v tem primeru to vsakemu jasno, medtem ko bi k eni z drugega konca države hodil samo zato, ker pač ni nobene druge. Slednje mi je pod častjo, sem že pisal zakaj.

Identična zgodba, ki naj bi se dogajala leta 2005, isti so ti že odgovarjali, zdaj pa pišeš, da se to dogaja zdaj. A ni škoda zapravljati sedanjosti da bi se dokopal do odgovorov iz preteklosti? Imam vprašanje zate: kako dolgo si hodil k psihiatru?

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?t=11098805

New Report

Close