Najdi forum

Kako dolgo ostanejo droge v krvi?

Leiito, zadeva je preprosta.
Če te res zanima odgovor, ga boš našel, glede na tvojo luštno razgledanost, če pa me to sprašuješ, ker dvomiš vame in morda misliš , da kar tako nekaj pišem… no ja…
Prepričaj se sam, zagotovo bo bolj držalo kot moj odgovor, saj je videti po do sedajšnjih tvojih odzivih na moje prispevke, da ti nekako ne dišijo…
Ajt, drži se.

Človek, spomni se kdo v svojem bistvu si, da bi lahko živel sebe. ČLOVEK, LEPO JE, DA OBSTAJAŠ!

D.P.
po tvojem pisanju(ne samo ta post.. tudi vsi drugi), si nek f*k*ng frik, ki samo naklada in piše neke filozovske pravljice..

lp

Nič osebnega, gre za osnovna pravila argumentirane debate. Če trdite nekaj tako bizarnega kot je to, da se droge do smrti nabirajo v kosteh (se nabirajo v prahu? Jih je možno reciklirati?), potem se spodobi navesti od kod črpate te in take informacije, ne pa da breme dokaza ali raziskovanja poskušate prenesti name. Če se motim, me popravite s sklicevanjem na ustrezen vir, če pa govorite bedarije za katere nimate dokazov, niste ne prvi ne zadnji, še vedno ste lahko dobri po srcu.

Na eni izmed TV oddaj, dokumentarcev, sem v preteklosti zasledil, kako so pri izkopanih kosteh iz pred več stoletij , odkrili v njih prisotnost marihuane.
Res je Leiito, za verjeti in za preveriti to trditev, sem podal popolnoma premalo podatkov. Tega dokumentarca si nisem nikjer zapisal. Vem pa, da mi je ta podatek ostal v spominu predvsem zato, ker se raziskovalci niso ukvarjali z ničemer drugim kot, preučevanjem načina življenja naših prednikov a odkrivali so razne zanimivosti ravno s proučevanjem kosti, najdenih predmetov, položaja predmetov, okostja…
Sicer pa meni osebno ni toliko pomembno kako dolgo so prisotne droge v telesu, da bi se potem prilagajal glede na teste in razmišljal o podobnem. Ker sem takrat vpet v razmišljanje o drogah, gledam v njih in tudi razmišljam o njih se ne morem osvoboditi. Potrebno je gledati drugam, videti druge dobre stvari in z njimi gojiti “odnos”.
Vse lepo želim.

Človek, spomni se kdo v svojem bistvu si, da bi lahko živel sebe. ČLOVEK, LEPO JE, DA OBSTAJAŠ!

Mene zanima koliko casa v urinu oz v telesu ostane kokain ?

hvala za odgovor

4-5 dni

Kako dolgo ostane v urinu oz. krvi speed

js mam problem, kadiu sm trauco 3 tedne redno in so me dobil zj me bojo pa dali na test in me zanima točno koliko časa ostaja tole u krvi in če je možno da kako tole prikrijem?
hvala že vnaprej za odgovore 😉

Kolega, čas je, da si priznaš, da je kul živeti v laži in prikrivanju, a če hočeš postati dec, kar si vreden, je potrebno, da stopiš na realna tla, kjer je resnica. Poptlej boš lahko govoril ful kul, ne le kul!
Faca, si za svobodo in zastonj uživanje življenja?

Človek, spomni se kdo v svojem bistvu si, da bi lahko živel sebe. ČLOVEK, LEPO JE, DA OBSTAJAŠ!

Zanima me koliko časa ostane speed v urinu oz. v krvi. imam zdravniški pregled za cca. 3-4tedne včeraj pa sem potegnil 3 črtice speeda! Ali mislite da bo do takrat speed šel iz telesa oz. iz krvi?=

Vidim da se nekateri delate pametne, medtem ko odgovore drugih zaničujete. Bom še jaz napisal iz SVOJIH izkušenj, koliko časa ostanejo METABOLITI (testi pokažejo metabolite,ne učinkovine) :

THC : Pri meni je trava ponavadi ostala od 2-3 tedne (nisem kadil redno, vsakič največ 1x na pol leta)
HEROIN : Pri meni je heroin ponavadi ostal od 5 do 7 dni (če sem pil ogromno vode 2-3 uri pred testom je test že 4. dan pokazal negativno)
KOKAIN : Pri meni je kokain ponavadi ostal 3-4 dni
METADON : 14 dni (ko ga nisem redno pil)
BZO (pomirjevala) : Pri meni ponavadi ostane od 6-7 tednov (apaurin,chlorazepam) , 2-3 tedne (xanax/helex).

To, koliko časa ostane je ZELO RAZLIČNO glede na osebe (kakšen metabolizem ima oseba) in glede zaužite količine ! Tako da NIHČE ne more trditi da ostane “TOLIKO ČASA IN PIKA“.
Poznam ljudi ki jim testi pokažejo negativno prej ali pozneje , ob enaki količini kot pri meni.

Za tiste,kateri hočejo prej zvedet če majo thc v krvi! Tu pošiljam link za THC tester..

http://www.slo-growshop.com/index.php?route=product/product&keyword=Thc+tester&category_id=0&product_id=493

Hvala in lep pozdrav

marihuana ostane v kardiovaskularnem sistemu približno 48 ur, v urinu med 3 tedni do 1 mesec. Droge kot so kokain in pa sintetične dizajnerske substance kot na primer xtc, bkmdma, 3mmc in podobno pa se v krvožilju zadržujejo do 24 ur, v urinu do 1 teden. Težava je v lasnih koreninicah, v katerih se substanca integrira in obnavlja supaj s korenino in tako dovoljuje praktično neomejeno obstojno dobo. Odvisno od posameznika, vendar hvalabogu tovrstno testiranje ni dovoljeno, saj poleg prisotnosti drog “nekoč” v telesu (ki ni definitiven odgovor za nič), razkrivajo lasne koreninice tudi karsikatero drugo, zasebno navado v življenju posameznika

Poglejte si spletno stran katera govori o marihuani-kanabisu kako se ga uporablja v druge namene industrije itd… Kakšna mnenja na to?
http://www.squidoo.com/why-is-marijuana-illegal

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, kolk časa je po zaužitju norih gobic še vidna njihova sled v urinu oziroma v krvi? Ali obstajajo testi za tovrstne droge (gobeeee) ??

hvala za odg.

okej, kaj pa speed in podobno???

BIL SEM 13 LET NARKOMAN TAKO DA VAM LAHKA SVETUJEM, BIL SM TUDI NA ODVAJANJU OD HEROINA KJER SO MI IZVAJAL DROG TESTE TEDENSKO TAKO DA VEM, KAKO HITRO SE IOZLOČI HEROIN, NEKJE OD PETIOH DNI DO ENEGA TEDNA, SPET ODVISNO KOLIKO GA POTREBUJEŠ ZA SVOJ DNEVNI ODMEREK. KOKAIN SE IZLOČA HITREJE NEKJE V TREH DO PETIH DNEH SE IZLOČI IZ TELESA.

Iz mojih bogatih izkušnjah vem, da najdlje v telesu ostane marihuana ,Speed se naprimer izloči v 48 urah, odvisno koliko smo dejavni, exstazi isto. Če celo noč prežuramo, preplešemo potem že med samim večerom med plesom izločimo polovico droge, ostalo polovico pa v naslednjih treh dneh.

Je pa še eno mamilo zdravilo kot so apaurini, helexi, lexsaurini ..Ta mamila zdravila kakor jim rečem jaz pa ostanejo lahko v telesu od 7- 20 dni. Tako da po pameti vsi kateri kadite ali kakorkoli se ga že zadevate. ROBERTTO. Ja čim več gibanja, da se telo prepoti do konca tako lahko prepolovite čas glede na drog test.

THC ostane najdlje v spermi in sicer tudi do enega leta.

Zdravo

Zanima me koliko casa ostane buprenorfin v krvi oz. v urinu?

Lp

Pozdravljeni…
Zanimive teorije in izkušnje, vsak ima svojo razlago. Naj vam še jaz povem svojo.
Sem odvisnik od drog (heroin) in zato hodim na dnevne terapije za preprečevanje odvisnosti od drog. Tam me tudi testirajo (urinski test) na vsakih 14 dni. Tako da imam izkušnje s tem. Na marihuano in heroin sem bil pozitiven po 5ih dneh zaužitja drog po 6em dnevu nič več. Je pa res da sem za detoxikacijo pil veliko vode in čaja po cca. 2l na dan. Tako da je po 6em dnevu od zaužitja drog pokazal moj test NEGATIVNO staje prisotnosti drog v mojem urinu. Govorim vam iz mojih izkušenj.
Kolikor vem za zaposlitev testerajo urin , ker je krvni test predrag. Obstaja pa še truge vste tovrstni testi…

Tukaj pa so še dve internetni stani s tovrstnimi podatki:

http://www.lokalno.si/media/objave.la/priponke/2008/6/test_droge.doc

http://www.drogart.org/droge/1159/testiranje.html

New Report

Close