Najdi forum

Kako dolgo ostanejo droge v krvi?

heroin je v urinu največ max 3-4dni(preverjeno na lastini koži!!!) lahko se nevidi že 2 dan.(odvisno kak dolgo ga furaš in kakšen človek si) v krvi pa lahko tudi do 5 mescev in isto – odvisno kak dolgo ga furaš in kakšen človek si..

LP

kakšne to klobasate, THC sam ostane v telesu kakih 24 ur po zaužitju, nakar se razgradi v THC-metabolit, ki se veže z maščobo. Tako, da za vse tiste, ki jih skrbi zaradi prometa itd., ko opravijo krvne preiskave vložite zahtevo za podrobnejši pregled, ker pa THC-metabolit ni psihoaktivna snov, kakor tetrahidrokanabiol v prvinski obliki, vam ne morejo nič. Samo tu so možnosti 50/50, odvisno od okoliščin, sodnika, itd. Drugače pa, se v laseh ohrani več let, za teste preko zenice se mi zdi da cca. 2 tedna, urinski test pa odvisno od količine skajene trave v določenem časovnem obdobju. Pač, če si reden, ostane kak mesec, dva. Izločanje slednjega iz telesa lahko pohitrite z limonami, kakimi odvajalnimi sredstvi, skratka citrusi in potenje. 🙂

milan:
Podjetja tudi pri nas tako kot podjetja na zahodu nočejo več zaposlovati ljudi, ki so pod vplivom drog. še posebej velja to za delovna mesta ki veljajo za bolj zahtevna in kjer bi lahko prišlo zaradi uporabe drog tudi do poškodb. Podjetja ponavadi te pogoje vpišejo tudi v notranje pravne akte, ki opisujejo tudi pogoje za a nastop na delo. Zato imajo tudi dogovor z zdravnikom, ki pregledajo osebe ob nastopu na delo, da pregledajo tudi urin na prisotnost drog.

Torej lahko vam odgovorim, da ne bodite začudeni, če vas bodo odklonili, če boste nekaj dni nazaj uživali droge.

Mislim da se ne strinjam s tem. Delam že kot frizer 6let in sakoraj vsak dan zaužijem en joint. in morem povedati da 1, brez tega bi se mi zmešal kr tak folk obstaja da ti kr mine, ki se svak dan srečuješ z njimi, in te zelo lepo pomiri! 2. je pa res da če ti izkoriščaš njo, izkoristi ona tebe.3. nikoli ni vplivalo na moje delo, Lahko pa rečem da sem z vsakim letom uspešnejši in pa da trava ne vpliva na moje učinkovito delo. Moram pa povedati da me je šefica dala na test in mi je pokazal pozitivno po 3dneh k sem nazadnje zaužil travo, tako da 3dni 100% ostane v telesu, v lasu bi pa naj ostalo do 6mesecev, oz dokler ti las ne zraste in ga ne ustrižeš. In za tem k me je dala na test sem moral prenehati kaditi, in je tako kot moja kvaliteta striženja padla je padla tudi moja komunikativnost in pa sam odnos z strankami in pa odnos doma, doma vejo da kadim, me ne podpirajo glih najbolj ampak vejo da škodi mi pa ne, kvečjemu koristi. Ampak vam morem ŠE 1x POVEDATI DA NE PRETIRAVAJTE, KAER VSAKA STVAR V PREKOMERNIH KOLIČINAH SLABO VPLIVA NA ČLOVEKA.

Moje izkušnje so sledeče ob redni uporabi dlje časa zagotovo ostane thc v urinu tri tedne je pa res ,da imamo ljudje različno presnovo tako ,da lahko gre nekomu prej vn kot drugemu.
Odvisno je pa tudi koliko si fizično aktiven koliko spiješ tekočine in podobno.

lp

No….seveda imate nekateri prav…vendar je najbolj važno koliko droge zaužiješ!! Kaj klobasate o parih tednih v urinu…ja,če kadiš enga za drugmu:)

mene pa zanima kako doLgo ostane heroin v urinu…nazadnje sem vzela v petek, testirali pa so me v ponedeljek…a bo to pozitivno ?

skoraj zagotovo, če gre za ponedeljek 3. dan po petku.

po izkušnjah rabi heroin 5-6 dni da se izčisti iz urina,ampak dnevi varirajo glede na presnovo,gibanje in stil življenja.meni se je tudi zgodilo,da sem bil po 5 dneh čist-z pitjem metadona,večkrat pa tudi po 9-10 dneh je bil heroin prisoten.odvisno je tudi od pogostosti uživanja,vsakodnevno uživanje,ti ga nakopiči toliko v telesu,da potem potrebuje tudi 14 dni.žio
++revolucion++

mene pa nekaj zanima
moja situacija je taka
danes smo dne 20 .april
prisel sem iz sole in mama mi je rekal da me bo dala na test za droge
na zadneje sem kadil marihuano (skuna) pred 2 tednoma…
rekel sem si naj bo danes se zadnic na test pa bom sel 9.5
zanimam me iz vasih lastnih izkusenj kako bodo testi pokazali
( travo sem kadil samo 6 v zivlenju in to vsak 3 dan po in gram)

prosim odgovor

Kaj pa speed, koliko časa je ta prisoten?
oz. kaj pospeši izločanje le tega?

hors sem kadil ga po letu dni zaj v sredo.. danes v petek pa grem na test in mi malo dela balo mislte bo vse cool pokazalo

otroka sta v istem prostoru kjer se kadi marijuana ali pokaže test urina prisotnost v otroku

V petek sem posnifal slabe 3 črtice koke… pred temu pa skoraj 7 mesecev 0(sem priložnostni uživalec).V četrtek pa imam zdravstveni pregled za službo … Kakšna je možnost da mi najdejo drogo v krvi? (se pa ukvarjam z športom in popijem veliko tekočine ) že v naprej se vam zahvaljujem za odgovore!!
L.P.

koliko časa ostane sled droge v urinu, je odvisno od posameznikove presnove, prehrane, metabolizma, časa in količine uživanja drog.
urinski test in test s slino:
opiati – 3 – 14 dni (običajno 6 dni)
kokain – 1dan – 1 teden ( odvisno od primesi)
thc – 3 – 8 tednov ( redko manj od 3 tednov)
Bzo – 1 – 6 tednov ( redko manj od 3 tednov)
Bup – 1 – 6 tednov ( redko manj od 3 tednov)
ghb – 8 ur do par tednov

opij v krvi ostane še najmanj pol leta, za drugo pa ne vem. nč bat, sej krvi ne delajo, redko, ker je testiranje drago, zato ga nardijo samo v ekstremnih primerih – koma, nezavest, … al pa če se zahteva, sam pol morš pa plačat…

Zdravo,

imam en velik problem, ki mi ne da miru (in spati), zato prosim pomagajte.
Fant je imel opravka z speedom, vendar pravi, da je bil le zraven, ko so ga pakirali oz. se ga je dotikal. Ker mu nisem verjela, sem šla v lekarno po test za vse droge in kjer je oznaka MET je bil pozitiven. Sem v dvomih, prosim za kakršnokoli pomoč oz. nasvet kaj storiti.

a) urinski testi reagirajo na metabolite, droge v prahu pa samo z dotikom ne pridejo v sistem
b) MET, če se ne motim, je metadon, sintetičen in legalen opiat, ki se uživa oralno
c) to samo po sebi ni tako hudo, legalni opiati farmacevtske čistoče, ki se ne injicirajo, sami po sebi, razen da povzročajo odvisnost, niso posebej škodljivi. Dr House, v istoimenski nadaljevanki npr., je t.i. funkcionalni odvisnik; če ima nemoten dostop do željene substance, lahko živi normalno, kakor to besedo običajno razumemo.

Samo od tega, da jemlje opiat, ne bo začel lagati in krasti torbic, deviacije so posledica posledic napačne percepcije družbe, ki jemanje opiatov dojema kot socialen in ne oseben problem in stvar izbire posameznika.

Pikapolonica,

če je bil pozitiven na MET (metamfetamine), pod to spada tudi speed, kar je za sklepati, da ga je očitno vzel. Pogovorite se z njim in tudi poskusite ugotoviti, kako daleč je z jemanjem le tega.

Lep pozdrav,

odgovarjala Špela

moderator Društvo "Projekt Človek" tel: 01/425 12 14

Torej, vam bom jaz poskušal razložit.

Vzorci droge ostanejo v vašem telesu DO KONCA ŽIVLJENJA. Vprašanje je samo, kako natančno vam bodo stvari merili. Ugibanja torej.

Res dolgo ostane v laseh, samo tukaj ni problem, saj se lahko postrižeš… V telesu ostanejo molekule snovi zelo zelo dolgo.

V KOSTEH OSTANEJO VSE DOKLER KOSTI OBSTAJAJO.
Toda kaj je to v primerjavi z vprašanjem, kaj sploh hočem, kaj sploh zmorem, sem odkril svoj potencial, kreativnost…Kako sem sam sebi projekt, se zavedam, da lahko postanem vrhunski človek? Koliko se zavedam?
Biti – bivati zgolj na telesni ravni pomeni, da me večina spi. Boš življenje prespal in pri tem pozabil kdo si, od kod prihajaš, čigav si…
Oh človek, kako ti želim, da bi se osvobodil od vsega tega zgolj materialnega, da bi lahko zadihal svež zrak, zadihal na polna pljuča.
Poglej s kakšnimi stvarmi se okvarjaš, okupiraš, kot da ne zmoreš odkriti nič boljšega, ki je zastonj in trajnejše.
ČLOVEK, OSTANI ČLOVEK IN STOPI V PROCES OSVOBAJANJA!

Človek, spomni se kdo v svojem bistvu si, da bi lahko živel sebe. ČLOVEK, LEPO JE, DA OBSTAJAŠ!

Japajade. Kako pa to veste? Katera študija to dokazuje?

New Report

Close