Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Zdravstvo pri nas? Je bil že kdo kaznovan zaradi ne-cepljenja otroka

Je bil že kdo kaznovan zaradi ne-cepljenja otroka

Ampak cepivo ne drži 10 let……!!

Si ne morem privoščiti kazni, ki bi jo plačala, da ne bi dala cepit svojega otroka. Čeprav vem, da zaradi tega njegovi otroci ali pa moji pravnuki ne bodo mogli več imeti otrok.

Ali razumete poanto? Če si ne moreš privoščit živeti, potem umri. Če si lahko privoščiš da plačaš kazen ker nisi cepil otroka, če si lahko privoščiš nepredelano hrano, potem si lahko privoščiš živeti. Sicer si samo številka za pokopat.

Vse lepo in prav s cepljenjem, če ne bi le-ta vsebovala snovi za namensko sterilizacijo. Dejansko je bilo to tudi priznano s strani Amerike… seveda pa tudi vemo da vse kar je v Ameriki, to prihaja v Evropo.

Scenarij za naprej: Če se bo preveč ljudi odločilo, da ne bodo cepili svojih otrok, potem bodo šli lepo v laboratorij, kjer hranijo vse te stare viruse in lepo spustili med ljudi, da bodo spet dobili ljudi, ki bodo cepili svoje otroke.

Ali veste, da se s cepljenjem generacij za generacijo zmanjšuje človeška imunost? Ali veste, da če del generacije preživi neko hudo bolezen, da se ta imunost prenese naprej v naslednje generacije? Zakaj mislite da vedno znova izumljajo nove gripe? Zaradi dobička in zato, da bi se ljudje pogosteje hodili cepit. S tem bi bili bolj nadzorovani, farmacija pa dobi več denarja! Na koncu boste ob cepljenju dobili še čipek, da bo vlada vedela kaj delate, kje delate in vse ostalo!

Ste šli podpisati peticijo proti obveznemu zakonskemu cepljenju?

Vprašal bi samo ker vem da marsikdo ne ve kaj je magnezijev klorid naj si pogledajo njegove učinke,in vas vse vprašam kako da v cepiva ne dajo naravno cepivo magnezijev klorid in je vse rešeno,poglejte sdi malo zgodovino kako so francoskim znanstvenikom nasprotovali vsi v državi.
Kjer medicina ne vidi zaslužka to ne odobrava……….

In ko te našibajo z vsemi temi koktejli mislite, da si celo življenje imun na morebitne bolezni????

Zaradi takih objestnih (“kokr vsevednih”) komentarjev je slo kjer je in ves slo folk tudi.
Žal nam ni vsem to všeč in to niti najmanj ne!
Če bi imela otroka s posebnimi potrebami in bi se morala vsak dan “bosti” z norostjo slovenske sistemsko povsem neurejene in neuravnovešene države (in v njej masovnotudi z ljudmi iste- tvoje vrste), bi prej vsaj parkrat premislila preden kaj objestnega, limitiranega, nerazgledanega in hkrat arogantnega natipkaš.
Ker pa sem sigurna, da spadaš med tipično maso in imaš tudi take člane v družini, ti še enkrat povem: vklopi vsaj par možganskih celic, preden izhajaš iz svoje ozke resničnosti in neznanja.

Pa naj še jaz dodam svojo/našo zgodbo….(izhajam iz PRAKSE in ne na pamet)

Imam sinka ki ga čez nekaj dni čaka prvo cepljenje.
Vsekakor je dobro da gre farmacija naprej in se je možno obraniti težkih bolezni s hudimi posledicami in podobno.
Nekako pa mi ne gre iz glave to. Cepljena je cela moja družina, oče in mama in midve s sestro. Sama sem kot otrok prebolela ošpice in rdečke, mama in sestra nekaj let nazaj oslovski kašelj, oče kot otrok mumps. (kolikor vem se proti vodenim kozam ne cepi pa jih kljub večkratni izpostavljenosti še nisem “uspela” preboleti.)

Prostovoljno cepljenje za gripo (100 in eno) je zanimalo mamo ker je bolna na črevesju ( zdravljeno – edino kar ji je še ostalo od tega je slaba prebava) ker je menila da bo mogoče za njo dobro da ne bi še kaj kje pobrala in zato je vprašala zdravnika kaj meni o tem. Nasmehnil se je in rekel naj se ga na daleč izogne, saj bi cepivo za njo pomenilo ravno to proti čemur bi se cepila ker je to strup za imunski sistem, da sam se sicer cepi vendar izrecno po službeni dolžnosti.

Sprejela bom zbadanja ki jih bom najverjetneje deležna po tem postu. Pomislite koliko večje so države po Evropi. In RAVNO Slovenija bo z obveznim cepljenjem svoje peščice ljudi obvarovala svet pred temi boleznimi.

Sina bom najvejetneje vseeno dala cepiti ( ker priznam da proti vetru scati se mi kdaj ni posebej obneslo) a vendar imam o tem svoje mnenje. In vem da bom imela v očeh solze za vsako šprico v upanju da bo vse ok in da mogoče zaradi tega pa le ne bo zbolel ( ali pač vseeno).

Procenti za stranske učinke so nizki-tudi za izvenmaternično nosečnost so pa me je doletela ( pa ima na to vpliv narava in ne kemija) . Za precej prehitro rojenega sina smo vsi upali da bo vse vredu in na srečo je. In če to po cepljenju spremeni DENARNA MUHA države… raje sploh ne bom komentirala.

Za vse tiste ki se boste spravile name. Zakaj je na vsak komentar da je kdo kaj kje prebral in slišal napaden? Zakaj je vse potolčeno? ZAKAJ nihče ni komentiral posta ki ga je napisala ” Bi morali poskusiti”? KER SE RESNICE BOJIMO če si to priznamo ali ne.

Upam da razumete mojo ne/opredeljenost. Ko sem izvedela za nosečnost sem že razmišljala o cepljenju in groza me je vedno ko pogledam malemu pikecu v oči.

Še jaz pristavljam svojo zgodbo…… pred 4 leti sem dala cepit sinka,tako kot se zagre, po drugi dozi cepiva je dobil hudo reakcijo, ki je na srečoizginila!!!…..testiranja,odločanja komisije,itd…..po4letih smo dobili mnenje,pazit o..trajalo je cela 4 leta,da so proučili in podali mnenje, da je lahko cepljen po programu naprej.
Danes imam 4-mesečnika,kateremu je cepljenje prestavljeno zaradi čakanja na cepljenje pod nadzorom večjega..torej,bosta, ČE se odločim,cepljena oba,pod nadzorom.

Berem,berem, brainstormam……kako naj se odločim,da bo prav.. Enostavno ne znam,ker ne vem komu in kaj verjeti.Eni odločno ZA,drugi odločno proti….Razmišljam,da pa je bila tista reakcija mogoče neko sporočilo,naj ne cepim?!?

lp

Če so otroci že cepljeni, kaj to ne pomeni da niso ogroženi zaradi necepljenih otrok? 😀 A ni to čista logika???

jaz osebno ne bi dal niti enega otroka cepiti. Naj vam nekaj pojasnim :
cepiva vsebujejo antigene ki so namenjeni tvorbi protiteles VENDAR to nikakor ni isto kot ustvariti imunost na bolezni ki niso samoomeujoče. Nobene študije do sedaj niso izvedli da bi ugotovili kaj protitelesa troti tem humanim celicam ( ki so v cepivu ) počno ko enkrat začnejo krožiti po krvnem obtoku cepljenega.
V cepivih so toksične in biološke substance npr. ; formeldahid, aluminij, tkiva svinj, goveda in opic, živalska kri, človeška kri, pljučne celice splavljenih dojenčkov, krompir, kvas, jajca, laktoza, fenol, mononatrijev glutamat, soja, amonijev sulfat, avtibiotiki in živo srebro.
Še to znanstvenike ki skušajo preučevati varnost cepiv aktivno ovirajo tiste ki kljub temu vztrajajo pa preganjajo.
No malo poguglajte in preberite kakšno raziskavo s strani neprofitnih organizacij o cepivih , ne samo tistih ki jih plačujejo največje farmacevtske združbe na sveti in si priredijo rezultate raziskovanj v svojo prid.
V sloveniji dosti doktorjev ne cepi svojih otrok. Vam je to kaj znano?

Ne morem si pomagat ampak to je pa ena večjih bedarij kar sem jih prebral. Humane celice? tkiva svinj, goveda, opic, kri? Celo pljučne celice splavljenih dojenčkov, a? Neverjetno…

Mi lahko samo obrazložite, da lahko nekaj izgine in se potem zopet vrne nazaj??? Za nalašč ne bom pisal virus kajti virus je mrtev in kot takšen se ne more prenašati razen z vašimi injekcijami… In česa vas je strah, če si cepljen? Zakaj ne pustiš drugim do svobodne izbire, da se ne cepijo in zaupajo tisočletni evoluciji človeka brez cepljenja? Kako misliš, da je človeštvo prišlo do sem? Res ste vsi že čisto za nekam… Lobiji vas motajo vi pa brez možganov…

New Report

Close