Najdi forum

JANUARKE 2014

seveda bo vse ok! 🙂 le poročaj 🙂

ali boste vprašale za spol otroka, ko bo viden?

Hehe, pobarvanka27, si me prehitela z vprašanjem.
Sem vas že ene 10x hotla vprašat, če boste vprašale za spol, pa mi je nekako vedno uspelo pozabit 😛

Ja, midva sva se odločila, da bova vprašala.

Ponavadi se spol že vidi na nuhalni, ane?

Če bo pa slučajno že danes na 2. G pregledu že viden kakšen zametek nečesa.. bom pa tudi malo namignila, naj mi kar pove 😉

Kaj pa ostale? Ti, pobarvanka27? 😉

Aja, vprašala bova pa čisto iz praktičnih razlogov…
Treba sobico urediti, pa barve vseh “potrebščin”, pa navsezadnje tudi imena…

Moje želje so pa (poleg tega, da bo otrok zdrav) pa: fantek.
V kolikor pa nama bo usojen še kakšen “fižolček”, bi si pa želela deklico 🙂

Ve? 🙂

tudi midva bova vprašala 🙂 nimava posebnih razlogov, pač fant bi rad vedel 🙂 bi si pa tudi jaz želela fantka, ampak pravijo, da če ti paše sladko, da bo punčka in jaz bi pojedla vsee kar vsebuje cukr 😀 pravijo, da se zlasti fantke lahko napove, pri “punčkah” pa rado v naslednjih tednih še kaj zraste 😉

Midva tudi hočeva vedet. Sicer ne verjamem v vse te vraže, mi je pa slabo po sladkarijah, tako da jih sploh ne jem in si jih ne želim. 😉
Nimam posebnih želja, kaj bi, da bo le zdravo. Ljubljeno že vem, da bo.

Uffff :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

2. G pregled opravljen 🙂

Veliki smo že skoraj 5 cm, tako da ni več “fižolček” hehehe :))

Srček dela, zaenkrat vse BP tako pri meni, kot pri otročku.

Sem malo upala, da bi se pa mogoče že kaj videlo glede spola, pa se nič še ne. Bom videla, kaj bo prinesel UZ v petek na nuhalni 🙂

Jooooooj punce, od srca mi je TAAAAAAAAKAAAAAAA skala padla, da vam ne morem povedat 😉

Zdaj bom v petek šla tja res malo bolj pomirjena.. :))

lp <3

Vidiš kako fajn, veselim se s tabo!!!! 🙂 Mi smo nekje isto vlki in trenutek ko sem videla kako se premika in dvigne rokico… je bil fenomenalen, na poti domov so mi solze samo lile po obrazu 😀

Super, Just me 🙂
Me veseli zate, zdaj pa lepo mirno na nuhalno.

Ojla punce!

Za mano je 1. G pregled. Za enkrat kaže vse v redu, sem v 9t.

Po pravici povedano, sem bila precej v strahu, ali bo vse ok in trenutek, ko sem zagledala najino pikico in videla kako ji utripa srček…ma saj ne znam opisat. nekaj najlepšega! Kar zakričala bi celemu svetu, da bom mami.

Komaj čakam, da minejo ti tedni do nuhalne in se potem malček sprostim, ko bodo tudi tedni za možnost splava za mano.

just me, super, tudi jaz sem vesela zate.

ma super Just me:) in tudi SaraS!! 🙂 zdaj še težje čakam, da vidm najnega malega, ker prejšnjič je bil še bolj ali manj nedefiniran 🙂 še nuhalna, ane, potem pa zasluženo gremo na morje 😉

Hvala punce 🙂

Ja res smo veseli.. res.. zdaj pa komaj čakam še to nuhalno.. da ga/jo še malo bolj podrobno vidimo 🙂

Aja, sladko nisem jedla niti prej, niti zdaj 🙂
Mogoče kakšen sladoled tu pa tam, to je pa vse.

Včeraj na G pregledu sem prvič v življenju izvedela katera krvna skupina sem, hehe, zanimivo 🙂

Na dopust bomo pa še kakšen mesec morali čakati, ampak vse mine hitro, ko bomo gledale kako nam trebuščki počasi a vztrajno rastejo 🙂

Life is beautiful <3 <3 <3

Aja, jaz bi po eni strani rada vedela kaj bo, moj niti ne. Po drugi strani, pa se mi zdi da se bom zagovorila, ker še skoraj vsi, ki so vedeli so se. Ma jaz ostalim ne bi rada povedala kaj bova imela.

Kar se klopov tiče, za čas nosečnosti nimam nasveta, vam pa vsem toplo svetujem, da se po nosečnosti cepite in tudi svoje otročke. Pa tudi svoje partnerje in domače preprilčajte v to.

Kdaj boste začele mazat trebuščke in vse kar je potrebno in s čim?

Povedala tudi midva ne bova 🙂 bo to le najino še nekaj mesecev:)

jaz se bom mazala kar z olivnim oljem. je naravno in baje učinkovito, čeprav če si nagnjen k strijam jih baje dobiš tako ali tako, sploh zadnje tedne. začela bom pa najbrž kmalu 🙂 pa ve?

Hja.. kot sem že rekla par postov nazaj.. nisem ravno pri “tasuhih” .. tako, da imam nekaj strij na trebuhu že od prej..
Sploh ne vem, če se splača kaj mazat..ker boljše itak ne bo…

S čim pa se drugače to še maže, razen z olivnim oljem?

Jaz imam še arganovo olje. Ma samo da je koža čim bolj mastna. :)) Je pa res, da je večinoma odvisno od genov.

Jaz bom tudi najbrž vprašala za spol, se mi zdi, da si tako še lažje predstavljaš, kako fižolček postaja čisto prava oseba, ki jo poznaš že od prej, in jo pri porodu samo prvič vidiš v živo. 🙂 Sploh če imaš ime že izbrano. Seveda pa se zgodijo tudi presenečenja. 😉 Kar koli bo, bomo imeli zelo zelo radi. 🙂

Na NS pa sem se odločila, da ne grem.

Meni je ginekologinja priporočila mandljevo olje, tako da bom verjetno tega preizkusila, ker sem tudi malo brala po forumih in so punce kar zadovoljne. Ne vem pa kje ga kupit.

V katerm tednu boste šle na dopust in kako daleč? Jaz sem kar malo v skrbeh kako bo, ker si res želim da bi bilo vse v redu.

Mallina zakaj ne boš šla na NS?

Midva bova po mojem vsem takoj povedala, a je fantek al punčka. Upam sicer, da ne bova dobila kup raza/modrih cunj, ker so mi ljubše nevtralne barve.
Na dopust bova šla takoj po nuhalni, upam seveda, da vsa vesela, ker je vse ok 🙂 Takrat bom konec 12. tedna. Smo se zmenili za tak dopust, da ne bo fizično preveč naporen oz. se bo dalo prilagajat počutju.

Joj, o mazanju pa o vsem tem sploh še nisem razmišljala …

Ja, Mallina, kako to, da ne greš na NS?

Zato, ker ne bi ničesar spremenilo, splava itak ne bi šla delat in zdi se mi brezveze, da bi se sploh sekirala zaradi morebitnih slabih rezultatov. Ta NS se mi zdi kot ena modna muha. 🙂 je pa gotovo lepo videt svojga otročička malo bolj natančno. 🙂

Kot je rekla ena pred mano, bi šla samo zaradi slikice. 🙂 … Ampak jo itak dobim pri G vsakič ko imam pregled.

No, če tko gledaš, ti dam čisto prav.
Jaz bi se sicer zelo težko odločila za splav, čeprav bi na koncu najbrž se … bom pa zelo vesela, če bodo dobri rezultati in mi o tem sploh ne bo treba razmišljat 🙂

Se strinjam s tabo Fruhling, da bi bila odločitev zelo težka, v primeru, da bi bilo z otročkom kaj narobe. Jaz v svojem poklicu žal vidim veliko otrok s takimi in drugačnimi boleznimi, veliko jih je takih, ki imajo poleg težke oblike Downa še druge težave (epilepsija,…) in ti največkrat pristanejo v zavodih :/ trpljenje tako zanje kot za starše. Jaz bi se odločila za prekinitev v takem primeru. Ampak saj bo vse ok, z nuhalno ali brez! :))

New Report

Close