Najdi forum

Iščem prijateljico

Pozdrav

Prihajam iz Spodnjeposavske regije, dostikrat me zanese tudi v Ljubljano, pa si želim spoznati koga za prijateljevanje, druženje, tako punce kot fantje. Imam 27 let. Pišite na zs ali na mail [email protected]

Lp

Ste strinjam z vami in dodajam, da nikoli ni dovolj ženske družbe 🙂 Sem seveda ženskega spola 🙂 😛 Iz MB, 88 letnik 🙂 Za čvek mi pišite:
[email protected] 🙂

Sem 21 letnica iz Gorenjskega konca, najpogosteje se zadržujem v Kranju. Iščem pa osebo za druženje, sprehode, klepet, občasno žuranje …. Ob službi in stresnem faksu mi je zmanjkalo družbe, zato iščem novo 🙂
Če se katera najde naj mi piše na [email protected]

hej. Mislim da sma kr na enakem 🙂 . Nisi edina. Bi te pa prosla za email. Lp saša

Iščem prijateljico za druženje, klepet ob kavici, sprehod itd. Stara sem 20 let. Več na : [email protected]

tudi jaz iščem prijateljico iz Ljubljane! za kavice, druženje, shopping… Stara sem 29.
[email protected]

Živjo!
Sem študentka,iz okolice novega mesta in me zanima če bi kdo tekal 2-3x tedensko z menoj, ker mi je v družbi bolj prijetno?Po možnosti punca,študentka,stara do 32 let.

Jaz bi, če se zmeniva v ljubljani.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

žiujo,

sem 30 letna bejba iz ljubljane,iščem kako prijateljico za klepet sprehod pijačko druženje.Obe mnoji najboljši prijateljici sta v tujini in mi je rahlo dolgčas.:S pozdravček:)

Hej!

Tudi jaz iščem prijateljico za druženje, pjačko, babji čvek 😀 Rada se športam (predvsem tečem, rolam, kolesarim…) in bi bila vesela kakšne družbe 🙂 Stara sem 24 let in prihajam iz Ljubljane. Če je katera iz Lj. in ji manjka družbe mi lahko piše na: [email protected] 🙂

Iščem predvsem žensko družbo. [email protected]

Pozdravljene 😀
Tudi jaz iščem novo družbo, saj sem se z večino “prijateljic” odtujila od kar sem skupaj z zdajšnjim fantom in pač ne zahajam več toliko ven kot včasih. Očino niso bile prave, če zdaj nobena nima več časa niti za kakšno kavico.
Stara sem 20 let, iz okolice Maribora
Če je katera za kavico mi lahko komot piše na mail 😀
[email protected]

Ojla punce!

A je kšna iz gorenjskega konca? Namreč tudi jaz iščem prijateljico za športanje (tek, fitnes, hoja v hribe…) in seveda druženje.
Sem stara 34 let, prihajam iz gorenjskega konca.
Pred parimi meseci sem prekinila daljšo vezo in se počasi privajam na samsko življenje ter posledično nove stvari. Sicer nisem ravno osamljena oseba, toda moj krog ljudi je zelo vpet v službene obveznosti, družinsko življenje in vsi nimajo več toliko časa kot jaz.:))

Lep pozdravček vsem, pišite mi na moj email: [email protected]

upsi, napaka v emailu, pravilno je: [email protected]

Sem osamljena 27 letnica z gorenjskega konca. Če je katera za kakšno kavico, sprehod, … mi lahko pišete na ZS.

Pozdravljene.
Tudi sama iščem kakšno prijateljico za pogovor in druženje. Sem 33 letna mamica dveh otrok. Sem sicer poročena a vendar le osamljena. Sem iz Celja.

Zivjo!!
Iscem iskreno prijateljico za druzenje, pogovor in podobne stvari, lahko tudi kaksna kavica in klepet! Sem iz Bele krajine!

pozdravljene

Iščem družbo za žuranje, če je pa katera kje bližje pa tudi kavice& čveki, športanje, izleti…
Stara sem 34 let in prihajam iz Gorenjske. Prijateljice so večinoma v vezah, nekatere tudi z družino in otroci, jaz pa samska. Pa bi z veseljem šla kdaj kam žurat in plesat, pa ni več prave družbe za to.

lp
[email protected]

lep pozdrav
tudi sama iščem res tisto pravo prijateljico,..zaupanja vredno,..če je katera za druženje naj se javi,..prihajam iz štajerske.
lp
[email protected]

Tudi jaz iščem prijateljico za šport, druženje… iz Ljubljane, staro okoli 30 let. Zainteresirane mi pišite na [email protected]. Lp

New Report

Close