Najdi forum

Iščem prijateljico

Tudi jaz bi rada spoznala, kakšno prijateljico cca 25 let +, sem iz Severne primorske.

Živjo!

Sem mlada mamica, stara 31 let in iščem družbo za klepet, kavico, sprehod, vozičkanje…. Sem iz Ljubljane in trenutno na porodniškem dopustu. V kolikor si tudi ti osamljena in hrepeniš po osebi s katero bi lahko klepetala, se smejala, pila kavo, in razvila novo prijateljstvo, se javi. Vesela bom. 🙂
Moj kontakt : [email protected]

Punce, mamice, žene, samske, ločenke- vse si želimo druženja, klepetkov in teh ženskih stvari, ki pašejo zraven.

Zakaj ne bi ustanovile ženski ceh, kjer je dovoljeno vse, razen teženja, opravljanja in podobnih ženskih budalaštin, ki jih obvladamo.
Ker smo vse, več ali manj, na tesnem z denarjem (ok, govorim zase;)) ) se mi poraja ideja, da bi lahko vreščale, se režale, piskale-na kakšnem hribu-to je zastonj.

Tako da, prosim za več idej, ali še kakšno pametno “brezplačno” idejo

Moram pa nekaj povedat- sem iz Ljubljane, ločena, otrok odrasel,praktično spet samska in imam čas, mlada 40+
moje ideje-začnemo na Rožnik (enkrat, dvakrat, trikrat), ko se nadihamo, gremo na Šmarno goro (enkrat, dvakrat, trikrat,..16x), potem pa za nas ni meja,do triglava (za začetek bo dovolj ;))…
aja, to je plan za vsaj eno leto;D

bodite fajn
bria

Pozdravljene!

Stara sem 26 let in prihajam iz gorenjskega konca. Imam fanta,s katerim se počasi seliva na svoje…ker so bile moja družba same vezane prijateljice,so me le te,zaradi tega,ker jim je bil samo fant v njihovem življenju dovolj,počasi izločile iz njihovih življenj. Zelo pogrešam ženski pogovor,kakšno pijačo,sprehod,življenjske pogovore,….

Želela bi spoznati osebe vseh starosti,predvsem tiste,ki ste v življenju dale skozi najrazličnejše preizkušnje in veste,kako pomemben je dober prijatelj,zaupanje,spoštovanje,…

Mlade,starejše,mlade po srcu,ločene,samske,mamice,izdane,osamljene….ni važno….zakaj ne bi skupaj delile pripetljajev,si zaupale in se bodrile,obenem pa se nasmejale ob dobri kavi,kaj skupaj pošportale,skočile v kakšen muzej,na tortico,ipd.

Super bi bilo če ste iz gorenjskega konca ali Ljubljane,vendar bom vesela tudi ostalih! Kjer je volja je tudi pot in za dobro prijateljico se mi ni problem zapeljati tudi v kljun Slovenije.

Vesela bom Vašega pisma na: [email protected]

Lep pozdrav!

ps: dodajam še to,da sem velika ljubiteljica živali-upam,da si tudi ti. Pišete mi lahko osebe,ki ste kronično bolne (imam podobno izkušnjo) ali invalidne osebe. Šteje,kar imamo v srcu. LP

hojla tudi iz moje strani 🙂

Sem opazila temo in nekaj mi pravi,da moram tudi jaz prispevati del sebe. Torej, stara sem 19 let in pravkar sem zaključila z gimnazijo. Opažam,da moji prijatelji odhajajo študirat v druge kraje in bom v prestolnici bolj kot ne sama. Prav bi mi prišla ženska družba za dolge klepete,kavice in morda tudi sprehod (odvisno od želja).
Drugače rada berem,poslušam glasbo in ni teme,ki me ne bi zanimala.Trgovine rada obiskujem,vendar v njih ne zdržim več kot 1 uro :D. Tudi filme obožujem in našli me boste celo v Koloseju. Ne maram hitre hrane, sem pa pristaš zdrave hrane in sem vesela vsakršne debate v tej smeri (izmenjava recepta ali nasveta je dobrodošla 🙂 ) V prostem času in če je potrebno, sem prostovoljka in pomagam ljudem s posebnimi potrebami,čez nekaj tednov pa bom krajšala čas starostnikom v domu starejših.

Pišete mi lahko na naslov : [email protected]

Sem bolj sramežljive sorte in bi rada morebitne dopisovalke (dopisovalce) najprej nekoliko spoznala prek interneta.

Lep pozdrav vsem

Živjo,

js sm pa stara 28 let in živim v Ljubljani (Šiška). Rada bi spoznala kakšno prijateljico za kavice, druženje, pogovore…. Pišite mi na [email protected]

Ojla!Jaz sem stra 28 let in sem rodila 19.01.2012 s carskim rezom,skoraj dva meseca prezgodaj zdaj pri 7,5 mesecih poje cel frutek in se sam vsede,kliče najumamama,tatata in ne-ne.imela sem ogromno zdravstvenih komplikacij ob nosečnosti in ob porodu po tem pa čudežno navzgor.nimam pa nikogar ,recimo staršev ali koga ,da se bi z njim pogovorila,se kaj posvetovala sem iz ljubljane.aja pa sem kronično bolna,prosim naj se na forum oglasi kdo z odgovorom ali s predlogom za sprehod a morate vedeti ,da sem psihično bolna ne pa nora ali zmešana.hvala za odgovore že vnaprej.

Ojla!Jaz sem stra 28 let in sem rodila 19.01.2012 s carskim rezom,skoraj dva meseca prezgodaj zdaj pri 7,5 mesecih poje cel frutek in se sam vsede,kliče najumamama,tatata in ne-ne.imela sem ogromno zdravstvenih komplikacij ob nosečnosti in ob porodu po tem pa čudežno navzgor.nimam pa nikogar ,recimo staršev ali koga ,da se bi z njim pogovorila,se kaj posvetovala sem iz ljubljane.aja pa sem kronično bolna,prosim naj se na forum oglasi kdo z odgovorom ali s predlogom za sprehod a morate vedeti ,da sem psihično bolna ne pa nora ali zmešana.hvala za odgovore že vnaprej.

Ojla!Jaz sem stra 28 let in sem rodila 19.01.2012 s carskim rezom,skoraj dva meseca prezgodaj zdaj pri 7,5 mesecih poje cel frutek in se sam vsede,kliče najumamama,tatata in ne-ne.imela sem ogromno zdravstvenih komplikacij ob nosečnosti in ob porodu po tem pa čudežno navzgor.nimam pa nikogar ,recimo staršev ali koga ,da se bi z njim pogovorila,se kaj posvetovala sem iz ljubljane.aja pa sem kronično bolna,prosim naj se na forum oglasi kdo z odgovorom ali s predlogom za sprehod a morate vedeti ,da sem psihično bolna ne pa nora ali zmešana.hvala za odgovore že vnaprej.

jhzur

ne vem kako se mi je ta drek namesto imena izpisal se opravičujem,zbrisat ga pa nisem mogla zato pojasnilo.

Haj!
Vidim, da ste vse okol LJ in tako predaleč od Dolenjske, da bi skupaj jurišale na Šmarno goro in po gostilnah. Če pa želi katera po e-pošti klepetat, mi pišite na [email protected].

Rdeča Kapica, kolko si stara?

Živjo!
Tudi jaz imam problem,
z družino smo se preselili v Ljubljano-Nove Jarše in iščem prijateljico za kavico, druženje,športanje nekje moje starosti stara pa sem 46.
Če si želiš prijateljico se mi javi.
Moj mail je : [email protected]

Zdravo.

Ženske stare 50+ ,če ste imele težke izkušnje v življenju, pa se vam
življenje zdi lepo, se mi javite, da se kaj pogovorimo.
Jela

Si bom še jaz sposodila to temo 😉
Sem čisto brez prijateljev. Zdravim se tudi za depresijo, imela naj bi malo socialne fobije. Težko se vključim v skupino, navežem stike z ljudmi, pri sebi pa opažam da jih še težje vzdržujem – tako da npr. nimam stikov s sošolkami iz osnovne šole, za kar mi je zdaj kar malo žal.
Stara sem 26 let, sem še študentka iz gorenjske, dneve pa preživim večinoma pred računalnikom ali pa peljem vn psa. Včasih se zdim sebi čudna 😉
Vseeno pa si želim, da bi imela kdaj prijateljico za iti ven na kavico, v kino, na koncert,…

Lahko mi pišete na ZS tudi fantje če ste za prijateljstvo 😉
Vesela bom vsakega sporočila.

Še jaz =)

Sem študentka in iščem družbo pri miganju. Dopoldne hodim plavat in če se mi katera želi pridružiti, naj mi piše ZS. Tudi tek ni izključen =)

Evo še mene drage prijateljice, sem iz ptujskega konca stara 26 let in tudi v depresiji(žal) brez kolegic ki bi se jim lahko zaupala…
[email protected]

LP

ej, se pridružujem tudi jaz…. stara sem 45 let… če je še katera z gorenjskega konca, Bled ali okolica… in bi se mi rada pridružila pri kakšnem sprehodu, kolesarjenju, hribovski odpravi ali samo kavici … lepo zaželjena, piši na ZS.

LP

New Report

Close