Najdi forum

Iščem prijateljico

Tudi jaz iščem kako prijateljico, tisto ta pravo. Stara sem 54 let, rada bi se s kako dobila na pijači, pa kakšno skupno potovanje, včasih malo pustolovsko.
Zanima me samo oseba, ki ji je do poglobljenega življenja, da ni površna in je nekaj že dala skozi, pa da je iskrena, poštena, spoštljiva, odprta in da je še kaj otroka v njej.

Tudi jaz iščem prijateljice. Sem jih imela,ampak ko sem zbolela in bila cel mesec “out”,so vse nekam izpuhtele. Stara sem 18 let in iz Lj. Trenutno sem malo bolj zasedena s šolo,ampak odpišem pa 100% 🙂 [email protected]

lp

p.s. iščem predvsem prijateljice,če se pa kateri fant javi za dopisovanje pa tudi nič narobe,čeprav zdaj kakšne zveze zaradi ne ravno prijetne izkušnje z bivšim ne iščem.

tudi jas iščem prijateljice samo zato ker sem v tujem kraju in ne poznam ljudi,

pišite prosim [email protected]

Tudi jaz sem ostala brez prijateljic, ker sem se odselila 80km od domačega kraja. Vendar pa sem raje sama, kot da bi imela kako slabo prijateljico. Zapolnim si čas z obiskom Šmarne gore 🙂 če pa kako srečam pa bom ravnotako vesela družbe…

js tudi iščem…nove:D

sicer jih imam, sam zdele so počitnice pa se bol mal vidmo, k starim se pa nočem vračat, ker so slaba družba

Živijo!

Iz primorske,Nova Gorica,iščem pa prijateljico iz gorenjske,ker so sorodniki iz gorenjske
skoraj vsi pomrli,pa se nimam kam dat ko pridem gor…50 letnica…

Škoda,da ste vse starejše.

*˙ ) ¸.·´¸.·*´¨ ) ¸.·*¨ ) ( ¸.·´ ( ¸.·´ Cordy.si

Lep pozdrav,
Pred kratkim smo se z družinico preselili v Ljubljano-Bežigrad in tudi sama iščem prijateljico.
Stara sem 37.le,sem mamica 17.mesečni punčki.
Iščem prijateljico,ki ve kaj pomeni prijateljstvo.Če si želiš druženja,sprehode in klepete ob kavici se mi javi.
Moj mail je : [email protected]

Lp Petra

hello…
sem iz maribora, stara 25 let, rada hodim na sprehode, fotografirat in kofetkat wink
zaradi spleta okoliščin sva se s prijateljico ful oddaljili in zdaj pogrešam ženske pogovore, družbo… skratka, če je katera v podobnem položaju mi naj piše na zs, da se zmeniva za kakšno kavico in čvek wink
Lepo se mejte!

Ojla! 🙂

Jaz sem se pa preselila nazaj domov po faksu, tukaj pa več nimam stare družbe, saj so prejšnje prijateljice na različnih koncih Slovenije zaradi faksa ali dela, katere pa so tukaj, imajo večinoma fante ali pa nasploh ne hodijo dosti nikamor (ne na kavice, žurat, športat, skratka nikamor). Sama sem kar precej aktivna oz. sem rada pogosto v družbi, a mi manjka ženski čvek ob kavi, kino, pijačke, žuranje, tudi za fitnes bi bilo fajn imeti družbo, da bi si bile v motivacijo ena drugi. 😉 Občasne kolegice že mam za kavo 1x na mesec, ampak se mi to zdi bolj površinski odnos oz. so one bolj zapečkarske s fanti in več nimajo svojih hobijev poleg zveze. Pogrešam druženje vsaj 1x na teden in da se zaštekaš z nekom.

Če se katera najde v tem, mi naj kar piše. Aja, stara sem pa 22 in sem iz Pomurja. Če si iz Prekmurja ali okolice, približno mojih let (me ne moti če manj ali več, v kolikor si odprta in pozitivna oseba) – let me know! 😉

Mail naslov je pa: [email protected]

LP

Živjo,

tudi jaz se pridružim na ta forum z istim problemom, če bi lahko rekli tako.
Stara sem 24let, bivam v Lj, no vsaj večino časa. Ker sem iz Prekmurja, sem že zamenjala zame precej krajev od Srednje šole, Fax, potem eno leto tujine zaradi izmenjave. Posledično se sčasoma izgubijo stari prijatelji in naenkrat se zaveš, da sploh ni osebe, kateri bi lahko zaupal vse. Delaš primerjave s prijatelji iz Srednje šole, ostanejo samo še lepi spomini. V življenju sem spoznala že veliko ljudi, ampak jih ni več tukaj z mano, ob meni. Sem komunikativna, zgovorna, ustvarjalna, rada plešem, tečem, rada potujem, spoznavam različne kraje, sem tudi bolj pustolovski tip, vendar potrebujem ljudi ob sebi, ki so enakega mišljenja, jih ni strah kdaj pa kdaj tvegati, svobodomiselno razmišljanje. Naj se javijo osebe, ki se prepoznajo v tem opisu.

Najlepša hvala! :**

Pa še moj mail, da lažje pridemo v stik! 🙂
[email protected]

Lp

Živjo!

Tudi jaz imam enako težavo. Sem 25 letna mamica. Imam 8 mesečnega sinčka. Tudi jaz iščem prijateljico za pogovre. Iščem predvsem iskreno in srčno osebo. Sem iz zasavja. Šiši mi na mail, da se bolje spoznamo. Vesela bom vsakega sporočila. [email protected]

sem iz gorenjske,iz jesenic.tudi sama sem ostala brez dobre prijateljice.žal je umrla za rakom,sedaj bo že dve leti kar je pokojna,pa še kar ne morem verjet.mogoče bi tudi meni prav prišla družba ali klepet

Tudi jaz bi bila vesela prijateljice stara sem 26 let, pišite mi na [email protected] živim v okolici Ljubljana Moste

Živjo! 🙂

Tudi meni kdaj manjka kakšna fajn družba…

Če si za kavico, druženje, športanje? Oglasi se! 🙂

[email protected]

Pozdravček

Sun_Girl od kod pa si? :))

No, pa še jaz… iščem družbo 25-40 let… Dobrodošle pozitivne, optimistične osebe… 🙂

Sem punca iz Ljubljane.

winghorse1 gmail

tudi jaz bi rada spoznala kako za druženje…štajerska, 35 let…
[email protected]…..lp

New Report

Close