Najdi forum

ignorirati moške ali pokazati naklonjenost

Kar ti paše.

Če ga želiš samo videti in si mu to že povedala, kaj več od tega ne moreš. Verjetno si želiš, da si on tudi tebe želi videti. Očitno pa ni tako prepričan, kot si ti. Kaj lahko storiš? Lahko greš naprej in ne računaš kaj preveč na njega, lahko pa ga mu daš še nekaj časa (in ga medtem pustiš na miru). Ampak pomisli, kako boš potem kasneje s takšnim človekom, če je tako neodločen, ko se nekje nekaj zalomi. Verjetno pa ima poleg tebe še kakšne nerazčiščene zadeve, če pravi, da še ni razčistil. Jaz ne bi preveč rinil z nekom nekam. Kaj pa če potem ugotovi, da si bila tam le za oporo, da je lažje prebolel tisto, karkoli pač preboleva?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pozdravljena,
tudi sama sem šla nedolgo tega skozi podobno fazo z moškim, tremi otroci v ozadju in še marsičim za kar sploh nisem vedela. Je bil prvoklasni lažnjivec, sladek, govoril je da sem mu všeč, da si želi bit z mano, cele dneve pisal, klical, mi nosil darila, itd…si prepričana, da se je odselil od žene? Tudi midva sva se ujela na vseh področjih in spoznavanje se mi je zdelo nekaj tako zelo čudovitega, skoraj nerealnega.
Kaj storiti? Na tvojem mestu bi ga poklicala direktno vprašala kaj pa kako. Verjemi, če bi kaj želel in bi se res noro zaljubil in bi mu bila res tako zelo všeč, bi že zdavnaj poklical, ne pa da se dva meseca nista videla. Prej razčistiš, prej boš lahko šla dalje. Vem, da je hudo, ko si ustvariš nek ideal glede moškega, ampak se da it čez to. Sama, ko pogledam sedaj nazaj se le nasmejem. Ni bil vreden in ta tvoj, verjemi, te tudi ni vreden, če že na začetku moraš razmišljat zakaj ne pokliče, zakaj ne to, ne ono.
Veliko sreče.

Hau,

Mogoče gre do ene mere tele “katz&mice gejms”, samo prej ali slej te mine.

Se pa rajši pustim osvajati, čeprav 2 sploh nista obvladali scene. Sem len kaj češ. 🙂

Kratko in jedrnato, bolk ko je privlačna za pogledat, bolj mi bo vseeno koliko je dostopna. Je pa res, da te bodo grše punce bolj oblegale, se bolj trudile v razmerju in te po vsej verjetnosti tudi bolj cenile, ker kot takšne v primerjavi z lepšimi pač nimajo tako velike izbire. In ja, spet smo tam…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Pozdravljena Miniee,

se strinjam s tabo. Ta teden se je zgodba ponovila, spet je rekel, da po vsej verjetnosti pride, če pa ne, sporoči, nič od tega……Napisala dva sporočila, da naj razčisti sam pri sebi, do takrat pa me naj pusti pri miru. In kaj se je zgodilo, takoj je začel klicariti, pisati, da bo to popravil. Zvečer pa spet sporočilo, če sem še jezna nanj, da je vesel, da me je spoznal. Še to, pred nekaj časa mi je rekel, da so otroci ovira, če ne bi bil že z mano. Ampak, če človek ve kaj hoče ni nobenih ovir, vse se da, tudi to sem mu napisala.

lep pozdravček,

Se strinjam Marko, nima smisla več hrepeneti, svoje sem mu povedala čisto odkrito, sam mora preboleti in razčistiti, kdo ve, kje bom takrat že jaz, če nama je pa namenjeno pa bova tako prišla skupaj 🙂

lp,


Tukaj pa naj se ženska vpraša kaj je narobe z njo, da privlači tipe, ki delujejo po principu nategni – pobegni. Očitno taka ženska tudi ni sposobna prepoznati, kdaj tip misli resno in kdaj le blefira.[/quote]

Ja, se zgodi. Tudi meni se je že zgodilo. To ne pomeni, da je z nami kaj narobe. Zakaj taka domneva?
Tudi brat mi je razlagal, da njegov prijatelj včasih prav zanalašč poskusi v posteljo zvabiti kako punco, za katero se ve, da kar z vsakim pa ne bi šla takoj v posteljo. Se pravi, nekateri to počnejo kot izziv. In moški si lahko takrat nadene prijazen ter iskren obraz. In tu je poanta, da če bi resno mislil, mu ne bi bilo odveč se truditi dlje časa…tistemu, ki gre za izziv, pa sčasoma opusti ta izziv, ker mu je škoda časa.

Moj odgovor je tak: pokazati ravno dovolj zanimanja zanj, da ga zintrigiraš. Potem pa ignorirati. Tako nekako v stilu “ja saj si lušten in se dobro razumeva, a takih je na vsakem okvinku kaj, zato še nimaš moje polne pozornosti”.

LP

Igrice ?

[img]http://1.bp.blogspot.com/-YD8Na5Mv4oY/USZJ0T5RKQI/AAAAAAAADnU/5U871_OaqRE/s1600/Ain-t-Nobody-Got-Time-Fo-Dat-sweet-brown-31241125-480-330.jpg[/img]

Ni se mi dal vsega brat…nekej časa nazaj sm naletela na en zelo slabo spisan članek, kako osvojiti lepo žensko..kvečjemu, mi je zvenel bolj v stilu – kako biti asshole. Ta bullshit kroži okoli kot sveti gral in prepričanje, da če si tak – te bo hotela. Seriozno se ogromno moških (popravek, ljudi, ki imajo penis – niso pa moški) tako obnaša. Banalnosti so bile kot, ne ji dajat komplimentov, ne ji odpisovat takoj, bod nedostopen, hladen bla, bla, bla. Wtf. Nobenega ne privlači asshole. Kdor je asshole do ene, se bo hitro razvedelo naokoli da je asshole. No vsaj jst lepo podam novico naprej, da opozorim ostale, da ne nasedajo kretenu.

Ignorirati ? Nope. Ne vem če se ljudje zavedate, ampak verjetno se ne ane…ignoranca spada psihoterapevtsko gledano v prezir. Ni hujšega kot biti prezrt, še posebej če je človek čustveno občutljiv že po naravi oz. ma neke nerazrešene navlake in potem dobi še tak tretman od papka nasprotnega spola. Mene je to vedno hudo prizadelo. To je zame minus miljon sexy points. V bistvu človeka zradiram kar takoj.

Nobenega ne osovjiš z igrcami, kvečjemu ga odbiješ in zelo prizadeneš. Jst se tega ne grem, ker to mi da takoj vedet da ta človek ne spoštuje moja čustva. Ti pa tudi če si zrela ženska, ki ve kaj hoče – se tega navš šla. Verjela ali ne, zunaj so moški – katerim se ne da it tega in so resni in konkretni. Taki so vredni tvojega cajta. Neke pod**** pa naj se grejo tisti, katerim se to da. Ain’t nobody got time for that.

En komentar nad mojim – se strinajm z vsem.

Pri meni je tako, da moškega sama ne bom verjetno ravno klicala, bi si pa mogoče izmislila kak inovativen način 🙂 Npr. ga dodaš na FB in vprašaš nekaj v stilu, da dobiš kak namig. Da vidiš pri čem si. Ponavadi pa jaz čakam na nek odziv moškega, ker so eni signali, ko veš 🙂 Ko si starejši, ti je vse jasno…

Itak se to takoj vidi. Mi je nekdo takoj začel sms-e pisat in niso bili čisto direktni amapk v stilu kaj delaš 🙂 Da ti je takoj jasno. Ponavadi je to pogosto.

namreč 2 meseca sem se z lušno deklo dopisoval. šla sva 2x na pijačo..obakrat sm plačal js, ker sm ji stem hotel pokazati da sem zanjo zelo zainteresiran(saj sm iskren, čustven in ljubeč člouk ne bi je przadeu). dobiu sm tut poljub ampak nekej nahitrco…..kot da zamudila avijon. sedaj pa ne kaze vec zainteresiranosti….punci sm povedal kaj čutim do nje zdaj se je pa odmaknila mal od mene. še smsa zutrej ne dobim kokr sm ga ponavad pa tut zvečer ne več… če ji pa napišem če gre na pijačo pa mal hodt vn oz kej romanticnga pa reče nevem, če bom mela čas. ali pa nwm, ne da semi zle…. gre za manipulacijo? igrce? al se zajebava zmano pa me na kak nacin hoce sprobavat.. ker res se mi ne da več tega igrat. sm biu prevečkat čustveno prizadet..in ja je bolel zlo. js sm resn zlo čustven člouk. zto se pa obračam na vas če mate kaj več izkušenj stem pa prosm če mi loh pomagate 🙂 kaj nej naredim

Jaz bi rekel, da manipulira, igra, tako da najboljši nasvet je, da pač pozabiš nanjo. 😐
Vseeno pa tudi, da ko bo nazaj priletela k tebi (ponavadi se tako zgodi), da si tudi takrat hladen (da te ne bi premamilo) oz. pač pojasniš svoja stališča.

Mogoče bi moral takrat tisti poljub (na usta, lica, čelo,… ?) “nežno” odkloniti… bi izpadel bolj zanimiv. Nadaljna izpoved čustev pa je bila verjetno tudi preuranjena.

Upam samo, da nisi preveč denarja porabil zanjo.

Preberi si tale članek za lažje razumevanje.

Od njega imaš super članke tudi na temo medosebnih odnosov (greš na arhiv, izbereš tip filtriranja “Browse Articles By Subject” in si dodatno še prebereš članke pod A1 in C1). Toplo priporočam za “rekalibriranje moškosti”. 😀

Meni se pa dogaja čisto nekaj X, česar ne razumem najbolje. Sem iz zelo dolge resne zveze, skupno življenje itd, brez otrok sicer in zdaj po enem letu, ko sem recimo razčistila vse sama s sabo, bi se rada malo pozabavala.
Ampak se sprašujem, v katerem času živim oziroma kaj delam narobe – ko povem moškemu, da bi rada samo sex in to je vse, so v 90% užaljeni.
Prijatelj mi je rekel, da se me ustrašijo, ker sem tako direktna. Ampak jaz se grem samo pošteno igro – zakaj bi zavajala in se pretvarjala, če mi do nečesa ni? Če bi mi moški rekel, da je pri njem možen samo seks brez obveznosti oz. seks za eno noč, bi to spoštovala, mi je vsaj že vnaprej povedal, kaj lahko pričakujem od njega.

Skratka, spoznavam same take, ki bi kaj resnega oziroma bi se dobivali z mano ne samo zaradi seksa (me zanima kje bodo ti ljudje, ko si bom zaželela kaj resnega – verjetni jih ne bo nikjer).
Kako to pelje pri vas moških? Res ne marate in vas odvrne, če vam ženska pove, da od nje ne pričakujte nič resnega, vam pove celo, da če seks ne bo okej, se nima smisla še dobivat? Je to res preveč direktno?

Najboljši način, da nekaj dobiš je, da si to prenehaš želeti.

Sex z neznancem je lahko tvegana zadeva. Ne razmišljamo vsi moški samo s spodnjo glavo.
Mogoče se ne giblješ v pravih krogih, ali pa v očeh teh, ki so te zavrnili, nisi vredna greha.

New Report

Close