Najdi forum

ignorirati moške ali pokazati naklonjenost

Se podpišem pod tole. Sam sem isti kot tvoj kolega.

Mene osebno mine to, da se moraš nekaj dokazovati in prvi poklicati in se vsiljevati. Mene ta stvar, da se ji moram vsiljevati, odbija. Počutim se kot budala, ker se poigrava z mano. Toliko kolikor se moram jaz dokazovati bi se morala tudi ona.

Ali naj potem raje ona prva pokliče in se vsiljuje?

Pač ne poznaš fore osvajanja. Osvaja se nekoga, ki ti je všeč, ki bi ga rad omrežil, ga pritegnil, ga bolje spoznal, se več družil z njim … ne pa da se že tako na začetku greš igrice moči in podrejanja, WTF

Mah kaj malo se dec more potrudit….

Prva 2 koraka naj naredi moški samo potem pa OBVEZNO 1 ženska da mu pokaže da je zainteresirana.

Torej nekako v tem smislu:

– Korak1 : Moški ogovori žensko
– Korak2 : Moški povabi žensko na pijačo
– Korak3 : Obvezno ženska povabi na srečanje in plača pijačo ali pa VSAJ pokliče in pove da se je imela fajn in da vedet da si ŽELI da moški spet povabi ven
– Korak4 ali 5 : Obvezno plača nekaj ženska.

Če do koraka 5 ženska ne plača nobene pijače potem je pri meni korak 5 zadnji korak ki ga bom storil do take ženske. Saj nenazadnje ste pa emancipirane aneda?

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ali naj potem raje ona prva pokliče in se vsiljuje?

Pač ne poznaš fore osvajanja. Osvaja se nekoga, ki ti je všeč, ki bi ga rad omrežil, ga pritegnil, ga bolje spoznal, se več družil z njim … ne pa da se že tako na začetku greš igrice moči in podrejanja, WTF[/quote]
Mišek ni napisal, da mora vedno ona prva poklicati, temveč da je nekje enakomerno. Enkrat pokliče on, drugič pokliče ona. Da mora moški vedno klicat in za vse dajat pobudo, je točno to kar si napisala: merjenje moči in podrejanje.
Pa vprašaj se, zakaj si takoj vzrojila in skočila v luft. Nek razlog za to mora biti.

Matkic, sam spontanost ti pa ne gre od rok ne? 🙂

Meni ni ne do manipuliranja, še manj do ignoriranja … seveda se mi pa ne zdi prav pametno, da se takoj cela razda.

Niti v snu mi ne pride na misel, da bi na pravih zmenkih jaz plačevala. (seveda je odvsino tudi, koliko sta stara – če sta še na starševskem budgetu in študenta, potem je to malo drugače), če je pa moški v službi, je pa to pač samoumevno, da on plačuje na prvih zmenkih in to vse dokler ni zadeva resna in se začnejo stroški združevati.

Moški, ki misli, da bo jih že na začeku moral klicat in častit, ne vedo, kaj je to biti moški, tudi ne vedo, kako je to odbijajoče, ko postanjejo kot punčke (če me bo poklicala prav, drugače se pa ne grem več). To je domena žensk. Bodi dec! Pogaži pogum, pokaži odločnost, da jo osvojiš. Če ne premoreš toliko moške energije, potem si boš pač našel žensko, ki ima več moške energije, samo ne se potem čuditi, ko te bo enkrat vseeno oplazila pripomba da si mevža ali pa copata …

V prvo dejtanje je zagotovo treba vnesti vse prvine moške energije (lov -osvajanje, pogum – klici in vabila, odločnost- on daje pobudo, varnost -on plačuje in spremlja itd),

No, tako, tak je moj okus, ampak seveda vsak po svoje … je pa res, da nimam več 20 let. In sem tudi jaz včasih kršila ta pravila, samo povem, da se pri meni tak moški ni nikoli obnesel.

Mene motijo ta novodobna osvajanja..ženske se želijo počutiti ljubljene, zaželene..kaj pa to? že v principu narave je moški lovec in ženska plen,in naj tako tudi bo vsaj malce.
Dandanes v takem zlaganam svetu težko najdeš tipa ki je iskren in pošten..ženske vedo o čem govorim, saj ne rečem da tudi ženske niso take-seveda so-samo procentualno moški zmagate 😉 tako pač je. Naj se ženska počuti ljubljeno in zaželjeno in bolje bo kot pa neki bit zadržani in tisto čakanje da ženska naredi prvi korak. Kje so gentelmeni..uff 🙂 pa brez pomote..ne gre tukaj za vsiljevanje ker to tako ali tako odpade že na prvem koraku, gre bolj za to da ženska vidi pizitivno vibracijo in ona odda enako pozitivno vibracijo nazaj,tako za začne. Potem pa kako se steče naprej..rečimo da je naloga usode. To velja za začetek..za koketiranje..za flirtanje, potem če rata zveza je tako ali tako vse obojestransko,saj drugače ne gre.


Potem pa več ni pomembno kako se vedeš? Pomembno je samo, da pravilno odigraš vlogo dvorjenja, potem pa si lahko copata naprej… hmmm. Mogoče nisi mislila tega, ampak tako se te bere. Kdor je pravi moški, itak takega nasveta ne potrebuje in ve, kaj je potrebno storiti, ostali pa naj torej vsaj glumijo?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ampak ziher pa si ti PRVA v vrsti ko se gre za enako plačilo za enako delo ane?

Saj je stvar okusa ampak resnično takim privoščim da nikoli ne dobijo moškega.

Odpovejte se 10% plač da jih dobijo moški pa vam bomo vse plačevali na vseh zmenkih do skupnega življenja.

Jaz od zdaj igram po principu 1x jaz 1x ona… Edina razliak je da povabim prvi jaz, potem v roku 7 dni vem al je ženska za ali ne, če je za bo plačala presnetih 5 evrov za 1 rundo če ni potem pa je nikoli več ne rabim videt ona pa se naj sprašuje kaj je naredila narobe.

Emancipirane bi rade ženske ble samo tam kjer njim paše:

– plača
– pravice

medtem ko tam kjer jim ne paše

– medsebojni odnosi(zmenki, potek osvajanja itd)
– upokojevanje

Tam pa se emancipacije bojijo kot hudič križa bi reko moj pokojni deda….

Strinjam pa se da ma vsaka pač svoje želje ampak tvoje želje se preveč dotikajo finančne plati in to pomoje NI PRAV.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Navedeno
Matkic

Ampak ziher pa si ti PRVA v vrsti ko se gre za enako plačilo za enako delo ane?

Saj je stvar okusa ampak resnično takim privoščim da nikoli ne dobijo moškega.

Odpovejte se 10% plač da jih dobijo moški pa vam bomo vse plačevali na vseh zmenkih do skupnega življenja.

Emancipirane bi rade ženske ble samo tam kjer njim paše:

– plača
– pravice

medtem ko tam kjer jim ne paše

– medsebojni odnosi(zmenki, potek osvajanja itd)
– upokojevanje

Moški že sedaj dobivajo še več kot 10% višjo plačo kot ženske – za enako delo, tako da samo tiho glede tega. Zakaj pa ženske ne bi bile emancipirane tam kjer jim paše na koncu koncev? A niso skozi celo zgodovino človeštva bili moški emancipirani vsepovsod tam kjer je njim pasalo? Zakaj ženskam ne bi privoščil niti teh nekaj malo let od kar bi naj bile emancipirane da malo uživajo? To je tiipično moško sebično razmišljanje. Ženske bi po tvoje mogle vedno biti vsaj malo na slabšem kot moški, da bi se ti in tebi podobni počutili dobro?

Ampak roko na resnico, danes ženske sploh niso emancipirane, ampak so v vmesnem stadiju med prejšnjo zatrtostjo/podrejenostjo in prihodnjo emancipiranostjo, ki še pride. Danes je ženska nekje vmes, in sicer na najslabšem položaju gledano od Eve naprej, ker je obremenjena s tem kar naj bi bila kot sodobna ženska (kariera) in s tem kaj naj bi se od nje dandanes še vedno pričakovalo(skrb za dom, otroke in moža). Obremenjena je najbolj kar je možno. Take obremenitve moški še niso doživeli. Ampak to je nujni stadij, če hočeš prit do emancipacije. Enkrat je treba začet, če hočeš imet enako pravic, ampak na začetku trpiš še tisto zraven, kar naj bi se od tebe pričakovalo od prej, kar si delal in bil do sedaj. Isto kakor moški od ženske pričakujejo da je še tisto nekaj, kar je včasih bila je žal tudi obratno. Ženske še vedno pričakujejo da moški plača. Ampak vse to nima nobenega logičnega smisla, ta pričakovanja iz ene pa iz druge strani. So samo stvar obnašanja skozi generaciej in se spreminja. Je samo faza, ki preide v drugo, napredno fazo. Enkrat v prihodnosti, če ne bo sonce prej ugasnilo:) bo prišlo tudi do tega da bo vse 50:50, tak kot pri plačevanju, tako tudi pri gospodinjenju. Nič se ne bo od ženske pričakovalo da dela več po bajti kot pa moški, ravno tak, kot bo plačevanje po principu enkrat jaz enkrat ti. Nima smisla razpravljati kaj je prav, kaj je narobe. Vse je prav tak kot mora bit, ker je samo faza in vse se spreminja, proces življenja….. uf sem se razpisala.

Ampak ziher pa si ti PRVA v vrsti ko se gre za enako plačilo za enako delo ane?

Saj je stvar okusa ampak resnično takim privoščim da nikoli ne dobijo moškega.

Odpovejte se 10% plač da jih dobijo moški pa vam bomo vse plačevali na vseh zmenkih do skupnega življenja.

Jaz od zdaj igram po principu 1x jaz 1x ona… Edina razliak je da povabim prvi jaz, potem v roku 7 dni vem al je ženska za ali ne, če je za bo plačala presnetih 5 evrov za 1 rundo če ni potem pa je nikoli več ne rabim videt ona pa se naj sprašuje kaj je naredila narobe.

Emancipirane bi rade ženske ble samo tam kjer njim paše:

– plača
– pravice

medtem ko tam kjer jim ne paše

– medsebojni odnosi(zmenki, potek osvajanja itd)
– upokojevanje

Tam pa se emancipacije bojijo kot hudič križa bi reko moj pokojni deda….

Strinjam pa se da ma vsaka pač svoje želje ampak tvoje želje se preveč dotikajo finančne plati in to pomoje NI PRAV.[/quote]

Moški že sedaj dobivajo še več kot 10% višjo plačo kot ženske – za enako delo, tako da samo tiho glede tega. Zakaj pa ženske ne bi bile emancipirane tam kjer jim paše na koncu koncev? A niso skozi celo zgodovino človeštva bili moški emancipirani vsepovsod tam kjer je njim pasalo? Zakaj ženskam ne bi privoščil niti teh nekaj malo let od kar bi naj bile emancipirane da malo uživajo? To je tiipično moško sebično razmišljanje. Ženske bi po tvoje mogle vedno biti vsaj malo na slabšem kot moški, da bi se ti in tebi podobni počutili dobro?

Ampak roko na resnico, danes ženske sploh niso emancipirane, ampak so v vmesnem stadiju med prejšnjo zatrtostjo/podrejenostjo in prihodnjo emancipiranostjo, ki še pride. Danes je ženska nekje vmes, in sicer na najslabšem položaju gledano od Eve naprej, ker je obremenjena s tem kar naj bi bila kot sodobna ženska (kariera) in s tem kaj naj bi se od nje dandanes še vedno pričakovalo(skrb za dom, otroke in moža). Obremenjena je najbolj kar je možno. Take obremenitve moški še niso doživeli. Ampak to je nujni stadij, če hočeš prit do emancipacije. Enkrat je treba začet, če hočeš imet enako pravic, ampak na začetku trpiš še tisto zraven, kar naj bi se od tebe pričakovalo od prej, kar si delal in bil do sedaj. Isto kakor moški od ženske pričakujejo da je še tisto nekaj, kar je včasih bila je žal tudi obratno. Ženske še vedno pričakujejo da moški plača. Ampak vse to nima nobenega logičnega smisla, ta pričakovanja iz ene pa iz druge strani. So samo stvar obnašanja skozi generaciej in se spreminja. Je samo faza, ki preide v drugo, napredno fazo. Enkrat v prihodnosti, če ne bo sonce prej ugasnilo:) bo prišlo tudi do tega da bo vse 50:50, tak kot pri plačevanju, tako tudi pri gospodinjenju. Nič se ne bo od ženske pričakovalo da dela več po bajti kot pa moški, ravno tak, kot bo plačevanje po principu enkrat jaz enkrat ti. Nima smisla razpravljati kaj je prav, kaj je narobe. Vse je prav tak kot mora bit, ker je samo faza in vse se spreminja, proces življenja…..

Kar sem napisala je stvar mojega okusa in tako izbiram. Sem zelo na realnih tleh, ker imam izkušnje od dejtanja in do zakonskega življenja.

To kar govori Matkic je še tako naivno in jezno in veliko bolj v finance obrnjena logika kot moja.

Tudi to, kar govori Roko na pamet, ni ravno moje razumevanje emancipacije.

Moški in ženske si nismo enaki in si nikoli ne bomo. Imam različni vlogi in tega ne moremo spremeniti.

Razumevanje emancipacije, da enkrat ona, enkrat on je otročje in naivno. Zelo naivno. Zatakne se čisto takoj, namreč pri bioloških značilnostih. Sicer bi enkrat rodila ona, enkrat on, enkrat bi dojila ona, enkrat on itd. Skratka … ženksa ima svoje principe delovanja, moški ima svoje principe delovanja in če to umetno, podprto s političnimi trendi želimo spremeniti, se na dolgi rok težko obnese. Razen v primeru, da ima ženska več moške energije in moški več ženske – taki pari najdejo ravnotežje in furajo ok.

Dokler eden od njiju ne začuti nekoga drugega, ki mu daje večjo naravno harmonijo energij.

Pa še to! Jaz vidim edino potrebno po tem, da se začne razumeti, da je enakost v tem, da je moj ženski princip povsem enake vrednosti kot moški princip. V tem je primanklaj! Pri nas je vse narejeno po moškem principu in če hoče biti ženska vrednotena enako, se mora prilagajati moškemu principu. In to ni enakovrednost! To je poniževanje! To je zanikanje moje osnovne narave. Jaz, kot ženska lahko nudim veliko več, kot klicanje na drugi zmenek in plačilo druge kave … In tega se pravi moški zavedajo. Da ni fora v enkrat ti, enkrat jaz. Ni fora v izmenjavi, fora je v dopolnjevanju in težnja po harmoniji moškega in ženskega principa.

Razumeti, kakšna je razlika med enakostjo in enakovrednostjo, je pa težko, če si jezen na nasprotni spol, če moraš plačati eno kavo več.

@ roko v pamet.

Prosim da prenehaš z tako populistično miselnostjo.

Ženske so si same ŽELELE v karierno delo, do 2. svetovne vojne so ženske večinoma bile doma in so jamrale da bi rade delale in zaslužle zdaj pa to predstavljaš kot slabo in boremenitev za njih čeprav so njihove prababice in še nazaj ŽELELE TOLE…

Zakaj pa smo moški plačani 10% več, to je zelo enostavno

Povprečje se računa na vse službe moških proti vsem službam žensk… ampak to niso IDENTIČNA delovna mesta, ampak moški dela(mo) v rudnikih, vozimo tovornjake, ipd delovna mesta ki so bistveno več plačana kot prelaganje papirjev v javni upravi in vrtecu.

zato povprečna moška plača pride 10% več.

Pa če tudi greva gledat identično mesto in zasluži moški več je to povsem prav, že zato ker ženske živijo dlje in tako ali tako dobijo pokojnino za daljše obdobje (torej naj ali delajo več ali vplačajo več in posledično manjša plača) kot drugo ja kdo pa bo zaposlil žensko da mi bo potem pobeglna na porodniško jaz pa ji naj to plačujem haha

Ženske so imele odlično življenje doma so ble in kuhale in pomagale na vrtu ter skrbele za otroke CEL lajf pa noge so dale narazen ko je moški hoto.

Naj mi to nehče omogoči in kot moški to vzamem takoj brez problema…..

Da ne omenjam da če grem jaz prijavim posilstvo se mi bodo vsi moški smejali če pa ženska prijavi pa bo dobila sočutje, potem od takih miselnosti kot da si luzer če udariš žensko če ženska pretepe tebe je to samoobramba hahahah

Vidiš koliko takih neumnosti je v prid ženskam… da ne omenjam novega zakona v nemčiji kjer je KAZNIVO rečt ”neprimerno” opazko ženski na cesti, kje pa je enakost pred zakonom dragi 4. rajh? A če pa bi en gej meni reko opolzko opazko potem pa to ni kaznivo?

Banda ženska feministična dandanes je razpredena kot rakavo obolenje potem pa se te 30 in nekaj letne feministke sprašujejo zakaj ni več pravih decov? Zato ker so jih uničle ženske v zadnjih 40. letih kolko pa jih niso pa jih je uničla današnja kriza.

Po eni strani si želijo močnega deca ki bo odločen samozavesten, imel dobro služba z solidnimi prihodki in lastnim stanovanjem, po drugi pa želijo biti one MOŠKI v prenesenem pomenu besede, torej hočejo bit odločne, napredne, nepopustljive, z enako dobro plačo, in brezčutne do neke mere ter pokazat svojo neranljivost…. Če vse to ženski uspe potem ne rabi moškega (čeprav skrivno si ga želi ker je brala pravljice o princeskah in ker je t v njeni naravi) ampak potrebuje flaško sperme preden ji poteče biološka urica.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

malce ste falili s tematike..

Dejstvo je, da se ženske zavedate (to je očitno tut od odgovorov žensk tukaj), da s svojo piz-do lahko manipulirate s tipi in veste, da se bo 95% tipov podvrglo vašim zahtevam ki so to da vam morajo plačevati ko greste ven in da se mora tip obnašati kot “lovec” ter se mora neprestano metati okoli vas.

Potem pa ko vas osvoji in slučajno tudi poroči se pa zgodba malo obrne in vas ta isti cucek vara z vašo najboljšo prijateljico, nekateri “lovci” pa se izkažejo tudi kot nasilneži in vam tu pa tam primažejo kako klofuto… takrat ste pa spet vse uboge.

Kot sem rekel s svojo muflo manipulirate s skoraj celotno moško populacijo…. ampak prej al slej se to obrne.

Jst vem da nebi bil dolgo z žensko ki bi jo osvojil v eni uri, ki bi mi po enem tednu dala in bi mi ugodila v vsem. A ste tipi ali niste? jst obožujem osvajanje, obožujem tisti občutek ko ti nekdo pokaže da je zainteresiran vendar pričakuje da se boš potrudil zanj. Obožujem občutek ko po hudem zmenku ženski plačaš pijačo in ti pokloni prav lep nasmeh. Ženske prepustite se tipu, pustite moške da vas vodijo. To je glavno.

Mišeek saj ti lahko tako rečem ane.. lej tako kot vse ženske nismo/niso iste tudi tipčki niste/niso vsi isti. Eni tipi uživajo ko vidijo bejbiko kako se topi ob njemu ko jo osvaja in jo zapeljuje, drugi tipčki pa čakajo da bodo ženske njega pripravile do tega da bodo sluzasti..kakor komu paše,. Jaz se prepustim toku..če tipu paše da osvaja punco pa naj..če je obema fajn zakaj pa ne 😉 sicer pa ženska po temu OCENI moškega, brez skrbi tudi na dolgoročni rok če je potencialen kandidat. Sicer pa štet že na prvem zmenku cekinčke in računat kdo je dal več..tazga dejta si pa jaz res ne predstavljam. o_0

Dva, ki se začutita sploh ne pomislita kdo bo klical in ind..gre vse kot po tekočem traku ;-).
Ko pa eden začuti mogoče ni to čisto tako …pa se gre igrice hladno toplo. In ko je eden tu bolj “zaljubljen” se bo odločil, da se gre igrico toplo – hladno odvisno koliko upa, da se bo odnos razvil ali pa zaključi takoj tak pristop in spoznavanje zaključi.

Mene pa zanima sledeče, z moškim sva šla na pijačo, če takoj sva si bila všeč, se je videlo, iskrice v očeh itd, en mesec je bilo druženje intenzivno, potem je pa mrknil, ampak vedno pa sem dobivala sporočila, da misli name itd, tudi jaz sem mu jih vračala, veliko se pogovarjava po telefonu, tudi vzajemno, povedal mi je, da sem mu všeč, a še ni razčistil s preteklostjo, dva mlajša otročka, se je pa od partnerke že odselil, tudi v intimi sva se noro ujela in sedaj ga nisem videla že dva meseca…..kako dolgo še čakati, povedala sem mu tudi, da ga želim videti itd….

Ujameva se tudi po skupnih interesih itd….

kaj naj storim?

Hvala vam…..

IGNORIRANJE-OTROČJE…ZANIMIVA?-ŠE BOLJ, ker s tem izraziš svoja čustva

New Report

Close