Najdi forum

ahhh klinc pa ta HL in vse ostale diete, soseda je bila bazno navdušena nad HL in je dejansko shujšala nekih 10 kg, sam kaj se je zgodilo potem…ukinla HL in kilogramčki so šli vsi nazaj pa še ene 5 dodatnih.

Naj omenim še to ločevalno 3 mes dieto…vse lepo in prav, zdrav način prehranjevanja, a kaj ko kilogrami samo rastejo čim začneš nazaj jest skupaj meso in krompir…

Sama sem leta in leta iskala tisto pravo dieto zame, dieto pri kateri ne trpiš, lahko ješ skoraj vse, shujšaš presenetljivo hitro balbla itd….NE OBSTAJA!! v 90% prideš nazaj na prvotno prehranjevanje (ja klinc, če je pa čokolada tako presneto dobra!! :))), se je ne morem odpovedati) in potem telo samo skladišči in ugotoviš, da imaš še več kg kot pred dieto in iz samega razočaranja in žalosti zopet odlomiš eno tablico Gorenjke, ki ti za trenutek spusti hormon sreče, potem si pa spet v p….

Na koncu sem dejansko dojela, da se moram sprijaznit ali s kilogrami in hodim naokoli zavalena, ali pa da v svoje življenje vnesem obilo športa. In sem ga res! Aprila lani sem udarila po mizi in začela s športom 4x tedensko po 50 min do 1 ure, pri istem vnosu hrane..

Danes imam 10 kg manj, postava je dobila obliko in še jo bo… šport je del življenja, jem kar hočem in kadar hočem in kar je bistveno lahko pojem celo čokolado in sem brez slabe vesti.

Dracon zelo se strinjam s tvojimi posti.

mejte fajn
🙂

Tudi jaz sem si želela pomagati s HL in skoraj pristala v bolnišnici! Zdravje se mi je tako poslabšalo, da sem samo še spala in to stoje, pa za volanom…..jetra so mi crkovala, izvidi pa bili porazni.
Pa nisem edina!

Jaz sem jemala H.Life, paket za hujšanje in še nekaj zraven. Res mi je uspelo shujšati in počutila sem se odlično, kljub temu, da sem jedla samo 1 normalen obrok dnevno. Polna energije in me ni nikoli zeblo, kar se mi vedno dogaja pri zimskih dietah 🙂

Vendar se je moja denarnica tanjšala in si nisem mogla privošiti več.

Eno kar hočem rečt je, da je cena previsoka za izdelke. Če pomislim koliko ljudi sem financirala na 1 izdelku.
Če je npr. šejk cca 40 €, je na temu zaslužila moja agentka, njen agent, agent agenta….itn…do vrha.

V Italiji je celo sponsor na nogometnih tekmah. Si predstavljte zaslužke!!

Samo zato so se mi zamerili ala H.Life in podobni. Ker ni res, da je cena visoka zaradi kvalitete.
Komot bi 1 šejk stal 10€ in še bi zaslužili.

Andreja, ti veš o čem govorim.

Tako! In zato sem naredila konec financiranju drugih. že tako me država preveč obere 🙂

popolnoma se strinjam z Draconom. Tudi jaz imam prijatelja, ki se ukvarja s prodajo HL in povem vam, da prodajajo izdelke 2x dražje. Tudi sam konzumeram proteine, toda veliko raje obiščem prodajalne s športno prehrano,kjer so cene razumne. Prodajalci prejemajo tudi nakazila glede na to koliko novih distrubuterjev pripeljejo v HL in verjemite njihovo nakladanje kako je HL dobra prenajeda vse živce. Sem bil tudi na seminarju o HL v enem izmed hotelov v Ljubljani. Ljudje nimajo pojma o prehrani in tam predavajo le za to da bodo imeli dobiček. Res meni je ta HL bolna in ne bom nikoli zapravil denar za to stvar. HL sux

POZDRAVČEK,ČE KDO ŽELI IZDELKE HERBALIFE ZA PRIDOBIVANJE KG ALI IZGUBLJANJE,ME KONTAKTIRAJTE NA MAIL,PRODAM IZDELKE PO ZELO UGODNIH CENAH.TUDI SAMA SE S TEM UKVARJAM VENDAR SEDAJ ZARADI SELITVE IN NOVE SLUŽBE TEGA NE BOM POČELA VEČ.ZATO SO IZDELKI NAPRODAJ PO VEČ KOT POLOVIČNIH CENAH. SICER SO CENE ZELO NAVITE. ČE JE KDO RESEN KUPEC NAJ ME KONTAKTIRA NA 030 913 175,IZDELKI SO RES PO NIZKIH CENAH IN JE VREDNO NAKUPA. KLIČITE SAMO RESNI. DOBILI BOSTE TUDI NAPOTKE KAKO SE UPORABLJA.IN KAKO DO REZULTATOV.

evo tkole.. reklama gor reklama dol… jest sm to parkrat dobil na uho (izključno preko ustnega izročila in polemik sodelavk pri debatah o hujšanju)…
sam imam že vsaj 10 let 20 kg preveč, vedno pristaš naravne hrane(kot so jo poznali naši dedi) in gibanja, še vedno sem aktiven, nisem totalen “bajs”, saj te kilograme vedno nosim seboj, z vsemi možnimi hitrostmi in načini in se ne obremenjujem preveč. Je pa res, da se bom moral začeti… pa je debata dala debato, in sem prišel do znanke, ki prodaja in uporablja herbalife izdelke… povem ji svojo štorijo.. in ona pravi.. imam nekaj zate..
seveda je težava tudi v neresni(brez urnika) in neuravnoteženi prehrani, saj včasih jem tudi le 1x na dan pa takrat dvojno porcijo, premalo pijem(vode) in se kljub aktivnosti še premalo gibljem (slabost pisarniškega poklica in hobijev kot so informatika-sedenje za računalnikom)…

…že naslednji dan, me je obiskala in mi pripravila shujševalni program, ker pa je sprejela na znanje da se vseeno “veliko” gibljem, kar program za športnike. (wtf.. pa 20 kg imam preveč, res da hodim redno na treninge nogometa 2x na teden, pa na kako tekmo, ampk zarad tega me ne more noben štet med športnike).
Poudaril sem, ob prvem pogovoru, da me zanima tudi finančna plat zgodbe HL, in že mi je bila ponujena pot sodelovanja, ter možnost zaslužka, kar pa sploh ni bilo moje vprašanje… vprašal sem kaki so stroški take prehrane.. odgovor pa je bil praktično pričakovan : Na zdavju pa ja ne boš šparal (izkoriščanje naivnežev in poznanstva bi rekel, saj če je ne bi poznal, bi jo vrgu skoz okno, pa si mislu.. sej maš HL, požri vse tablete predn prideš do tal.. pa boš peresno lahka)… lol.. pa se ti ne bo nič zgodilo..

Moja želja je bila, uravnati in izboljšati prehranjevalne navade, s kakim strogim urnikom in natančno določeno prehrano (naravno + dodatki, kot so vitamini, ipd. na naravni bazi).. (koliko česa, kdaj)… ter tudi izgubiti kak kilogram, s tem, da nameravam povečati telesno aktivnost, zato sem prišel k njej na “razgovor” kot “strokovnjakinji” za prehrano in športno prehrano..

Dobil pa sem tud vrečko z kar 8-mi izdelki :

– Nutrishake (nadomestek zajtrkov – prah) z kratko razlago.. bla bla bla bla.. (pojma nimam kaj kako.. pač se je slišal lepo, praktično, itn.)

– omega 3 kapsule (kar same topijo maščobo.. vzameš 3x na dan, bo mast kar tekla iz mene.. bla bla bla )..

– čajček v prahu (wtf v prahu??? jest poznam čaj kot vrečko ali zelišča, ki jih preliješ z vročo vodo.. no ja pa ledeni čaj npr. (ki je posladkana voda z čuda E vitaminov, okus je pa kakor je .. eni so dobri drugi ne, povsod je pa preveč sladkorja in ostalih dodatkov)… torej čaj v prahu ????… kle mi je že vse skup nehalo dišat…

– Vlaknine.. zopet v tabletah (.. zravn zlo hitra razlaga bla bla bla )… nism vidu smisla…

– beljakovine (v prahu) .. dodatek k tem in onem .. in bla bla bla … c’mon, tu sem že zgubljal živce… nisem pa hotel biti neprijazen in zavreči njen trud…

– flaška 1 x
– flaška 2 x
– flaška 3 x
sem že pozabil imena in namembnost le teh.. saj sem tudi tu nekje jo prvič uspel ustaviti ter vprašati za ceno tega paketa :

– 180 € (da dol padeš!!!) .. ko pa sem takoj povedal da me prav posebno dragi tretmaji, zdravila, dodatki itn. sploh ne zanimajo… saj si jih ne morem privoščiti…

pa si rečem.. vzel bom prva dva –
– nutrishake 550g
– omega 3
… pa se račun zmanjša komaj za 100 €, se pravi cena 2 izdelkov 80€, z zagotovilom… da je to za cel mesec ..hhmm…

pa pogovor še steče sem ter tja.. vprašam vmes.. koliko obrokov lahko nadomestim z dozo nutrishake praška ?? – > 20 obrokov pravi (20 zajtrkov)..
hhmmm.. drugič.. kaj majo zdaj meseci samo še 20 dni ??? .. pa če tudi včasih za nekatere le 20 delavnih dni… kaj ob sobotah in nedeljah ne smem nič jesti ??

ker se mi je malo mudelo… sem tista dva izdelka pograbil.. pa me je presenetila.. da mi podari še (merilnik oz. shaker posodico) “brezplačno”…
zdej pa sem imel malo več časa… pogledam na splet…
debate so v glavnem zastarele, vsaj leto dni, nikjer konkretnih informacij, nikjer ne najdeš cenika, potem pa naletim na cene na e-bay in pa herbalife.com …
nutrishake – moja cena je bila 44€ ( na spletu 25€)
omega 3 – moja cena je bila 37€ ( na spletu 20€)

sreča, da izdelkov še nisem plačal, zato jih bom jutri tudi vrnil…

kar se pa prehrane tiče…
0. voda za Dobro Jutro
1. jedel bom zajtrk (četudi ob 6-ih zjutraj)
2. 1 kos sadja za malico (ob 9.30)
3. topla malica oz. kosilo (brez kruha) v bližnji menzi kot do sedaj (en topel obrok dnevno mora bit – izbral bom tisto kar mi bo dišalo)
4. 1 kos sadja za malico (ob 15.00)
– gibanje (sprehod, jogging, telovadba, fitness)
5. voda, voda, voda
6. zelenjavca ali dve (če se mi bo ratal prisilt oz. bo potreba)
– gibanje (sprehod, jogging, telovadba, fitness)
7. polnozrnati muesli ali nesladkani cornflakes + jogurt ali mleko)
– gibanje (večerna telovadba – vsaj 50 trebušnjakov, 50 sklec, 50 počepov)
8. voda za Lahko Noč

ni hudič, da ne bo tole boljš kot pa 10 tisoč praškov, tablet in nasvetov.. ki ostanejo samo nasveti…
Želim Vam obilo zdravja in gibanja, Janez.

Herbalife deluje če se želiš zrediti.

Vendar izračunaj, kaj bo ceneje. Po vsakem obilnem obroku tortica ali kakšna sladkarija ipd, ali herbalife….[/quote]

Caw

Pa zračunajmo

1 tortica caa 3 eure ali kaj podobnega za posladkat 30 dni je 90 euro pb

Ena doza herba life pa pb od 30 do 45$ kaj se bolj splača .Super

Nasičene maščobe in trans maščobe so zdravju škodljive. Nasičene maščobe slabo vplivajo na vaš holesterol in zdravje src pa jejmo tortice in podobno da se zredimo. Tega v herbalife ni super pa se vseeno redimo.

Vse kar je lepo naj gre z nami vse ostalo pa naj ostane za nami!

Eno vprašanje za Svetovalca: A Herbalife nadomešča tortice? Kolikor je meni znano, ne (ne po okusu, ne po hranilni vrednosti). Zakaj potem primerjava s tortico? Zato, ker je tortica draga, pa je primerjava cen prav gotovo v prid HL? Ali ker je primerjava HL z zdravim obrokom nemogoča (tako po ceni kot po kvaliteti)?

Caw

pbk čist se strinjam stabo.Nekoga, ki verjame v jabolka pošpricana 26 za bio in 28-krat za v trgovino. Pa jej kemikelije. Če pogledate z druge strani…..dojenčki jedo mleko v prahu, ki je prav tako izdelano v laboratoriju ipd, zakaj se pa takrat nihče ne vpraša, kaj je dobro in kaj ne. Zato, da zelenjava izgleda v trgovini tako lepo je potreben močan pesticid, jogurti in drugi mlečni izdelki vsebujejo aspartan, da lahko obstanejo na prodajnih policah mesec. Se takrat nihšče več ne vraša kaj je v živilih. Dejstvo je, da vsa živila vsebujejo dodatke, ki so tako ali drugače škodljiva za zdravje na dolgi rok.

Po nekaterih virih, naj bi aspartam povzročal glavobol, slabost, vrtoglavica, nespečnost, izgubo kontrole nad udi, zamegljen vid, slepoto, izguba spomina, vse vrste depresije, črevesne in želodčne motnje, epileptične napade, kožne poškodbe, izpuščaje, napade tesnobe, bolečine v mišicah in sklepih… in še marsikaj. Aspartam pa je le eden od dodatkov k hrani, ki so na deklaracijah označeni s črko »E«.
Po nekaterih virih, naj bi aspartam povzročal glavobol, slabost, vrtoglavica, nespečnost, izgubo kontrole nad udi, zamegljen vid, slepoto, izguba spomina, vse vrste depresije, črevesne in želodčne motnje, epileptične napade, kožne poškodbe, izpuščaje, napade tesnobe, bolečine v mišicah in sklepih… in še marsikaj. Aspartam pa je le eden od dodatkov k hrani, ki so na deklaracijah označeni s črko »E«.
ZANIMIVO DA SE NIHČE NE SEKIRA IN ŠE VEDNO TO PRODAJAMO , KAR JE ŠE HUJE TO PAPCAMO.

Pa je bilo pred nekaj leti govora o Natrenu da je nevem kako škodljivcelo da bi povzročal raka pa ga še zdaj uporabljajo in ga niso umaknili iz polic in celo slad. bolniki ga uporabljajo.
iN LAHKO BI ŠE NASTEVALI.

ZANIMIVO, DA SE NIHČE NE SEKIRA IN SE VEDNO TO PRODAJAMO KAR JE ŠE HUJE TO PAPCAMO.

KAJ VSE SKODLJIVEGA POJEMO PA SE NE ZACEDAMO AL PA SE PA VSE ENO PAPCAMO PA TLELE DELATE HALOOOOO ZARADI HERBALIFE KI JE OD NEKATERIH PREHRAN BISTVENO MANJ ŠKODLJIV KOT KAKORI DRUGEGA.

LP VSEM

Vse kar je lepo naj gre z nami vse ostalo pa naj ostane za nami!

caw lenka

Odgovor tebi

Nataša h izjavi da se po obilnem obroku prileže tortica kar seveda drži se strinjam. Pa mene zanima kaj je bolše vnasat skodljive maščobe in zmetati denarja v nedogled za tortice sladolede itd…. da se zredimo, pa raje dodajam med obrke herbalife pa se bom prav tako zredu brez skodljivih maščob v tem je čar.

lp lenka

Vse kar je lepo naj gre z nami vse ostalo pa naj ostane za nami!

Svetovalec: koliko imajo rok trajanja vaši izdelki?

Dragi moj Svetovalec!

ČE bi jedla tortice, bi jih jedla zaradi okusa (s čimer se HL ne more primerjati). Ampak jih ne jem – že sama vem, zakaj. Pa si se že vprašal, iz česa je narejen HL? No, saj ne leti vprašanje samo na HL, ampak praktično na vsa prehranska dopolnila, ki so ravno tako narejena iz nečesa, že obstoječega. Kajti če so popolnoma kemično izdelana, potem je itak sama kemija, če pa so izdelana iz nečesa že obstoječega, pa je ravno tako zelo vprašljiv izvor surovin. Kdo lahko z gotovostjo trdi, da surovine niso bile podvržene pesticidnim ali drugim kemičnim tretmajem? Ima srečo, da veliko zelenjave in sadja pridelamo doma in ZELO NATANČNO VEM, da jim jaz nisem dodajala nikakršne kemije. To, kar pride iz zraka, pride itak vsepovsod, na to nimam vpliva, tako kot drugi tudi ne.

Sicer te pa prav občudujem. Res je potrebno mnogo energije, da nas tukajle prepričuješ v svoj prav. S tvojega stališča gledano je tako verjetno tudi pravilno. Morda celo resnično verjameš v svoje besede. In prav je, da to, v kar 110% verjameš, tudi zagovarjaš. Morda pa bi bilo dobro tudi, da na vse skupaj pogledaš še z drugega (našega) zornega kota, kajti le na ta način boš pridobil širino in fleksibilnost v svojem razmišljanju in ti bo laže argumentirati svoje stališče. To je za zaključek tele debate (vsaj z moje strani) še en dobronameren nasvet. Upam, da ga ne boš razumel kot napad nate, ker to sploh ni moj namen, ampak ga preizkusi in v življenju (predvsem poslovnem) boš imel še več uspeha.

Lep in uspešen dan ti želim!

Lenka01, HL je pripravljen iz naravnih surovin, prečiščen toksinov, zmlet in stisnjen v stisnjenke. Certifikat je objavljen na njihovih spletnih straneh.

Super, da imaš svoj vrt! Tudi jaz ga bom imela nekoč :o)) žal pa to še ne pomeni, da dodatki k prehrani niso nujni :o(
Zemlja je tako osiromašena, da danes zelenjava in sadje žal nimajo več toliko hranilnih snovi kot so jih imeli nekoč.

Always look on the bright side of life!!!

herbalife je je super. za zravn pa velik migat in rezultati bodo hitr vidni…
lp

Hehe nisem si mislila da bom še kdaj to videla, kako nekdo opisuje sebe meni se pa zdi, da bi mene…Sve na isem no sve ble, ker sem jaz začela iz herbalive-om in mi je ratalo pridbiti mojo ide. tež.Če si že tok zaiteresirana ti galahkoponudim tdi sama preko svoje tr. Mateje.Glede hrane pa bi vole lahko pojedle pa se nas neprime.:):):)Lp moj mail:[email protected]

je bilo zabavno tole branje…najbolj zabavno je dejstvo, da se ponavadi naveliko oglašajo ljudje, ki nimajo pojma o prehrani, ubistvu če bi pogledali njihov jedilnik, bi ugotovili, da tudi jesti ne znajo !!! amapk to sploh ni moja stvar..to je vaša ! o HL govorite kot da je to nek čudežni prašek, ki bom shujšal ali pa se zredil namesto vas… wow super an !! ja pa ni tako, bistvo HL je da se vas nauči pravilno jesti, njihovi produkti pa so vam lahko le v pomoč…

Tukaj gor so ljudje, ki se trudijo zrediti, ljudje, ki so poskušali že z vsemi dijetami, ljudje, ki hodijo na fitness in se bašejo s tisto umetno hrano, ki se jo veselo reklamira, je pa vse tist kar mu pod roke pride, so ljudje, ki pa bodo samo jamrali, da jim nič v življenju ne uspe…halooo vi ste tisti, ki boste mogli stvari v svoje roke vzet in se odločiti kaj bi radi.. če ni ciljev in volje vam tud HL ne bo pomagal…

loh tuki gor pluvate po HL, loh tud po men 😉 ni panike jst svoj rezultat mam, se ful dobr počutim, idealna teža, idelana postava, ne spomnim se kdaj sem bila nazadnje bolana …jem tako kot je prav in včasih ko nimam časa naredim šejk in ga nesem s seboj tako nimam izgovora, da sem kdaj lačna al pa da izpuščam obrok, ki je še kako pomembno, da tega ne počnemo !!!

vem da HL nekaj pomeni in da ni le en nateg in neka sekta, ki nateguje ljudi. Za HL šejkm stoji veliko več kot le en čudežni prašek kao !! naučiš se jesti..roko na srce večina dons o hrani nima pojma…če ne drugače se na žalost to vidi šele ko zbolijo…

jaz vsakemu od vas z veseljem pokažem kaj je HL! vas nič ne bo stalo ampak garantiram pa vam, da se boste vsaj nekaj naučili !tako za življenje ne za HL !

Lp

Kaj je pomankanje strank?

Sploh ne ! 😉

Tjaša_ je povedala ključni del: “naučiš se jesti”!

Res je. Edino škoda, da za to, da se naučimo jesti, potrebujemo neko zunanjo spodbudo (ni pomembno, ali je to HL ali karkoli drugega), ki jo ponavadi precej drago plačamo. Pa vendar, če nekomu pomaga,……

Lp

New Report

Close