Najdi forum

No, no. Kdor predpiše mladoletniku Helex zaradi “stiske pred izpitom”, mu je kvečjemu za vzet licenco. Resnično upam, da ne zagovarjaš “neškodljivosti” pomirjeval zato, ker si sama že fajn zasvojena z njimi in torej nekritična do vsega. Vsak, ki je kdaj videl, kako hitro in kako celostno te zasvojijo pomirjevala, nikoli ne bo rekel, da “to sploh ni nevarno”.[/quote]točnoo tako,jaz jih jemljem že 10let konstantno in po 4 tablete helexsa od 1mg na dan in sanvale in pustimo stat in poleg tega je stvar taka xsanaxs helexs je vse eno in isto je aprazolam,ki je zelo pazite zelo zasvojevliu se zasvojiš takoj in ko vzameš majhno dozo jo skoraj ne čutiš vzameš malo večjo čutiš malo in potem se navadiš na konjske doze kot jaz. raje vzemi od nula 25 in je dovolj verjemi samo,če je res hudo vzami več tebi se zdi,da ne pomaga a v glavi to naredi to tebi stvar pomaga samo zdaj je problem ali hočeš bit zadeta ali hočeš,da ti ta stvar pomaga vso srečo ti želim,pa tebi mama povem,da še enkrat reči tako glupost,da benzoti (xsanaxs,helexs,loram,dormicum..)niso nevarni in niso zasvojevljivi ti bom jaz povedau kako so na njih sm že tok let in se jih po 10ih letih začeu pucat in moram še enkrat na detoks v lj samo zaradi tega tako,da ne govori mama,da niso zasvojevljive ka so prekleto so to si zapomnite kar sm brau tle na forumih sm vidu,da nekatere veste o čem gre vi mama pa bolj slabo in ne pisat neumnosti!

Helex se res vzame samo ko si cisto na tleh.vsakodnevno jemanje te privede v odvisnost in tako je samo zacaran krog iz katerega tezko najdes pot, bolj da se probas sproscati na bolj zdrav nacin, hoja v naravo, kolo.

Helex ALI xanax je ravno tako droga kot heroin, ravno tako postaneš odvisen psihicno in FIZICNO ce ga zacnes jemati vsak dan, ce pojes enega,dva tri na mesec pa do odvisnosti ne bo prislo. Jaz sem jemal 1mg xanax po 3krat na dan dve leti in se obnasal totalno neodgovorno ter pozabil na to koliko casa ga ze jemljem.(jemal sem ga zaradi rok,imam mravljincaste roke,pecejo tako kot da bi jih imel na ognju,bil sem ze 2x na nevroloski ampak tam so rekli da to ni tako hudo-boli mene ne pa njih,grozno) tako sem postal odvisnik od helexa oz. xanaxa. Pred 4imi tedni sem se odlocil prenehat, ja kristusove muke,tukaj mores biti mocen kot skala, bolijo, noge,roke,glava,driska,bruhanje,skoraj nic spanja….sedaj sem prisel na dozo 1×0,13-zjutraj, 1x 0,25mg cez dan in 0,5mg pred spanjem ampak vseeno vec kot 3 ure na dan ne spim, ni šans….bolecine premagujem s hojo in delom, to je edino kar ti pomaga,tezko se tega resis brez support-a prijateljev in druzine. Sicer zivim sam v Nemciji in je to toliko tezje a mi kljub temu nekako uspeva, kar pa je odraz tega,da sem trmast. NE JEMLJITE TEH TABLET CE TO NI NUJNO POTREBNO!!!

…no vseeno se moram popravit, napisal sem ce vzamete xelex ali xanax 3x mesecno, da do odvisnosti ne bo prislo, ni res, kljub temu se boste pocutili kasneje neugodno, nekaj vam bo manjkalo,tecni in razdrazljivi boste postali in to vodi v povecevanje doze in kasneje do psihicne in fizicne odvisnosti.

Pa srecno A.V.

“jemal sem ga zaradi rok,imam mravljincaste roke,pecejo tako kot da bi jih imel na ognju”
Za roke uporabi smolnato mazilo s karitejevim maslom, roke ne bodo več mravljinčaste, pa tudi pečejo več ne.

Sploh pa ne razumem ljudi, da rabijo te tablete. Govorim kot oseba ki dela v zdravstvu, ne nisem zdravnik. Par dobrih razgovorov ( večinoma samoplačniški ) pa hitro ugotovitve da so strahovi samov vaši glavo projecirani. Psihiater seveda takoj predpiše Helex, terapevt pa se z vami in vašimi strahovi ukvarja počasi in v večino primerov se stanje izboljša do te mere da takšna zdravila ne začnete jemati. Ko jih pa začnete padete v začaren krog ODVISNOSTI.

Odgovor na objavo uporabnika
Janis, 16.10.2008 ob 15:33

Poglej, ne rešuj tega sama. Pokliči svojega psihiatra, zmeni se z njim. Helex ali Xanax niso stvari, s katerimi se je dobro igrati, ker se ti lahko razvije resna zasvojenost.

Odsek iz navodil:

No, daj ne bluzi. Jaz ga imam že 20 let predpisanega, pa mi se kako pomaga

ingerebibl12gooxs222
http://1451.allorgdownload.org/
http://1925.downloadfirstyou.com/
http://322.downloadfirstyou.com/
http://1974.downloadfirstyou.com/
http://1910.allorgdownload.org/

http://1418.allorgdownload.org/

Odgovor na objavo uporabnika
irenea, 16.10.2008 ob 19:36

Po kakšnih 10.ih minutah prime in drži kake 2-3 ure. Tako je pri meni. Pa ne bodi presenečena, če se ti bo zelooooo zehalo. Res ti želim srečno, tabletka!

Prime v desetih minutah in drži tudi pet ur.

Ampak po mojem, ne pretiravaj, res samo po potrebi, ko začutiš, da imaš težek dan za seboj ali pred seboj, toliko, da premostiš krizo.

Odtujitveni simptomi so menda zelo hudi.

Odgovor na objavo uporabnika
blaž, 05.02.2015 ob 10:47

No, no. Kdor predpiše mladoletniku Helex zaradi “stiske pred izpitom”, mu je kvečjemu za vzet licenco. Resnično upam, da ne zagovarjaš “neškodljivosti” pomirjeval zato, ker si sama že fajn zasvojena z njimi in torej nekritična do vsega. Vsak, ki je kdaj videl, kako hitro in kako celostno te zasvojijo pomirjevala, nikoli ne bo rekel, da “to sploh ni nevarno”.[/quote]točnoo tako,jaz jih jemljem že 10let konstantno in po 4 tablete helexsa od 1mg na dan in sanvale in pustimo stat in poleg tega je stvar taka xsanaxs helexs je vse eno in isto je aprazolam,ki je zelo pazite zelo zasvojevliu se zasvojiš takoj in ko vzameš majhno dozo jo skoraj ne čutiš vzameš malo večjo čutiš malo in potem se navadiš na konjske doze kot jaz. raje vzemi od nula 25 in je dovolj verjemi samo,če je res hudo vzami več tebi se zdi,da ne pomaga a v glavi to naredi to tebi stvar pomaga samo zdaj je problem ali hočeš bit zadeta ali hočeš,da ti ta stvar pomaga vso srečo ti želim,pa tebi mama povem,da še enkrat reči tako glupost,da benzoti (xsanaxs,helexs,loram,dormicum..)niso nevarni in niso zasvojevljivi ti bom jaz povedau kako so na njih sm že tok let in se jih po 10ih letih začeu pucat in moram še enkrat na detoks v lj samo zaradi tega tako,da ne govori mama,da niso zasvojevljive ka so prekleto so to si zapomnite kar sm brau tle na forumih sm vidu,da nekatere veste o čem gre vi mama pa bolj slabo in ne pisat neumnosti!

Ampak ta pisarija je res pod vplivom pomirjeval ali pa je tako močan odtujitveni simptom, da možakar ni sposoben pisati.

Bojte se tega, dragi moji bralci in bralke.

Ves, niso mladoletniki edini, ki se solajo. Izpiti so ponavadi na faksu, tam pa so po vecini vsi ze nad 19. letom.

New Report

Close