Najdi forum

Se strinjam z Janis. Mama je tu usekala popolnoma mimo, bolje, da bi bila tiho, res.

Meni ne prime niti če vzamem 1g. In mi jasno kako, očitno sem imuna. Pa prej nikoli nisem vzela kaj več od aspirina.
Mi pa delujejo antidepredivi. Po treh tednih odkar jih jemljem se prvič po desetih letih spet veselim kakšne malenkosti v življenju.

Pomaga tista doza, ki ji zaupaš!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

če bi bilo to res, potem bi ti tud narkoza prijela samo če ji zaupaš?
Jaz čist zaupam kemiji, ampak pomirjevala pri meni ne palijo.

odvisno kak in kaj (npr. izločanje serotonina, čeprav to zdaj nema veze tu) vse ti poteka v možganih, je zelo individualna zadeva.

jaz lahko vzamem 7 mg naenkrat, pa še vedno ne bom niti spal.

take stvari, pa tud droge znajo delovat kot placebo. mogoče, če bi ti kdo dal aspirin, ne da bi to vedel, bi se tud pomiril ali celo zaspal.

lp

Jaz sem res veliko pričakovala od njih, sploh zato, ker je tak baubau okoli tega. Ampak učinka pa nobenega, niti placebo ne deljuje…

deizi! a sploh veš kaj je placebo?

eni pač rabijo večjo dozo, pretiravat pa seveda ni dobro, ker so lahko hude posledice, saj se tudi s tem da predozirati se.

lp

Hotela sem rečt, da verjamem v učinek in to prepričanje bi lahko povzročilo vsaj placebo učinek. No, pa ga ni.

Naj še jaz opišem svoje izkušnje.
Tako od Helexa kot od Xanaxa (ki sta isti zdravili pod drugim imenom – ista snov) postaneš po določenemu času rednega jemanja odvisen.
Prav tako tudi od drugih benzodiazepeminov (apaurin,itd – ki pa imajo drugo učinkovino kot xanax in helex) ter tudi učinkujejo malo drugače..
Po daljšem jemanju redne doze 3x dnevno , ko sem nehal jemati, me je še tedne mučila nespečnost, globoka depresija, itd.

Glede doze pa, najrej je pomagalo 0.25 , potem 0.5, na koncu sem potreboval že 2mg 3x dnevno.
Tako da tudi toleranca kar hitro zraste. Hitrost rasti tolerance pa je seveda odvisna od človeka do človeka.
Predlagam samo to – NE jemati NOBENIH BZO-jev (pomirjeval) , razen če res ne gre drugače, ker se lahko zgodi, da začneš jemati redno , potem pa je odvisnost neizogibna. Pišem iz svojega primera in iz primera mnogih prijateljev in znancev.
P.S. : enega mojega znanca sem ravno pred 1 uro videl na intenzivnem oddelku bolnišnice, je v komi. Zakaj? Pojedel je tablo 1mg Xanaxov…

Ko sem se ločevala od nasilnega moža sem dobila te tabletke od svoje zdravnice. Kakšnih 14 dni sem jih redno jemala vsak dan, da sem lahko zdržale vse pritiske. Potem sem se odselila in tam že prvi teden doživela – zalotila – vlomilca v moji sobi. Od vsega hudega se mi je čisto strgalo, jokala sem kot dež. Vlomilec je pobegnil skozi okno, nakar opazim, da mi je odnesel torbico z vsemi dokumenti in denarjem, ključ od stanovanja in mobitel. Ostala sem brez vsega. Ko sem hotela vzeti vsaj en xanax se spomnim, da so bili v torbici. No ja, preživela sem potem tudi brez tablet in vsega, kar mi je ukradel.

Imam pa prijateljico, ki že več kot desetletje jemlje ta pomirjevala. Včasih se mi zdi, da ni vse uredu z njo. Jaz sem te stvari prerasla. Težave rešujem aktivno in se ne smilim sama sebi, potem pridejo tudi rezultati. Tableti so res samo kratek izhod v sili oz. če se zgodi res kaj hudega.

Psychiatric treatments are harmful. All psychiatric treatments are harmful. Psychiatric drugs, ECT (electric shock) and brain surgery (lobotomy) each harm the individual and society. This sometimes goes against what we have been taught or indoctrinated into believing, and also against what we would often like to believe. Taking a pill as a “cure” obviously is easier than confronting and dealing with the actual personal reasons for one’s difficulties with their own mind and life. The alternative requires personal responsibility, control and can take time, but the final results far exceed the quick fix (drugs, shock, etc.). In fact, the “psychiatric” methods “fix” nothing at all and actually make things worse.[/url]

Mene pa zanima če ti tableti zdravijo tudi težko razmišljanje,slab spomin,u glavnm če ti pomagajo pr koncentraciji? Že vnaprej hvala za odgovor 🙂

Da, To je taka tabletka kot pri filmu “Limitless” Neil Burgerja, če si ga mogoče videl. IQ poviša na trimestno število, doda manjkajočo motivacijo in odklene vse sposobnosti. Postaneš Svoboden.

Lep pozdrav vsem! Prosim vas za pomoč vse,ki imate ali ste imeli probleme z helexom.Stara sem 36 let in že več let jemljem helex poleg tega tudi tramal.poskusila sem brez vendar nisem zdržala..imela sem grozno krizo.Vsak dan jih vzamem, naj povem še imeli smo eno leto nazaj 2 smrti v družini( samomor)..še vedno se zgovarjam da jih jem zaradi tega. Kako naj saj zmnjšam?? Je že komu uspelo postopno zmanjševanje? prosim vas za odgovor…ker sem obupana..cel dan utrujena..rada bi živela normalno življenje. hvala

Zdravila heleks za xanaks ne vem povzročajo odvisnost.Jemati jih nesmeš več kot deset do 14 dni,ker povzročajo odvisnost.Če imaš kakšno nervozo ali depresijo ti priporočam deprim iz zeli šentjanževke lahko vzameš tudi kaplice pripravka baldrijana.sicer je pa potrbno ugotoviti razlog nervoze in stresa.Pojdi vase in ugotola ali ugotovil boš kaj ti je.

Jaz sem bivši odvisnik od heroina in kokaina. Poleg teh drog sem kot nadomestilo velikokrat vzel helex, xanax, apaurin, lexaurin, tramal. Te tablete delujejo enako kot heroin. Občutek ko jih vzameš je identičen in zelo podobno zasvojijo. Zavedajte se kaj jemljete.

Pozdravljeni! V kratkem imam zagovor diplome in ker imam grozno tremo pred javnim nastopanjem me zanima, če je pametno pred zagovorom vzeti en heleks 0,25 mg? Dobila sem jih od nevrologa, ker pa v mojem primeru niso pomagale sem spila samo 2, jih pa še vedno imam doma. Torej, ali je pametno, da pred zagovorom diplome vzamem en helex, da me malo pomiri?

Enako pametno kot, da bi skadila en joint. Raje si preberi kakšno knjigo o javnem nastopanju. Če boš več vedela boš bolj pomirjena.

Če ima gdo za prodat kake helexe,apaurine ali xsanexe nej me poklič na 070860959 hvala

točnoo tako,jaz jih jemljem že 10let konstantno in po 4 tablete helexsa od 1mg na dan in sanvale in pustimo stat in poleg tega je stvar taka xsanaxs helexs je vse eno in isto je aprazolam,ki je zelo pazite zelo zasvojevliu se zasvojiš takoj in ko vzameš majhno dozo jo skoraj ne čutiš vzameš malo večjo čutiš malo in potem se navadiš na konjske doze kot jaz. raje vzemi od nula 25 in je dovolj verjemi samo,če je res hudo vzami več tebi se zdi,da ne pomaga a v glavi to naredi to tebi stvar pomaga samo zdaj je problem ali hočeš bit zadeta ali hočeš,da ti ta stvar pomaga vso srečo ti želim,pa tebi mama povem,da še enkrat reči tako glupost,da benzoti (xsanaxs,helexs,loram,dormicum..)niso nevarni in niso zasvojevljivi ti bom jaz povedau kako so na njih sm že tok let in se jih po 10ih letih začeu pucat in moram še enkrat na detoks v lj samo zaradi tega tako,da ne govori mama,da niso zasvojevljive ka so prekleto so to si zapomnite kar sm brau tle na forumih sm vidu,da nekatere veste o čem gre vi mama pa bolj slabo in ne pisat neumnosti!

New Report

Close