Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje GINEKOLOGINJA V MARIBORU

GINEKOLOGINJA V MARIBORU

Mojca Kopše Berčič , v nosečnosti me je zelo razočarala , obnašanje na nivoju . Počutje v nosečnosti kritično teško , slabostno omotično a ona bi mene še vseeno dala vsaj za 4 ure delat . Da le nebi bila v bolniške staležu . Vglavnem katastrofa . Pregledi brez zanimanja in samo , da je ona čimprej konc . . Ne priporočam !!!

Glede dr. Suzane Završnik, ona pa res ni za nikamor. Vsakič sem deležna istih odgovorov. To ni nič, to je normalno, jaz nič ne vidim in navadit se je treba….. Haloooo, ženska je totalno nečloveška, odnos na nuli. 3 leta že prosim za napotitev na dodatne preiskave, niti tolko ni da bi mi izdala eno napotnico, v glavnem katastrofa. sploh se ne zavzema za svoje pacijente, nezaupanja vredna oseba, ki ne jemlje nobenih pacijentovih težav resno!!! In res je dokler nimaš nobenih težav, se ti zdi da je vredu, ko pa pride do česa pa spoznaš da sploh ne ve kaj dela…..
Ne priporočam lp!

Jaz bi S.Zavrsnik menjala zgolj zaradi nehumane in najbolj neprijazne m.sestre,ki sem jo kadarkoli srečala..

Ker je ze minilo par let bi vas prosila, da poveste katero ginekologinjo obiskujete in ce je v redu. Hvala ze v naprej. 😊


Priporocam Renato Zavrsnik Mihic. Odlicna je! ☺️

ima kdo izkušnje s katerim od teh ginekologov

 Rok Šumak, dr. med. spec. gin. in por.

 Nejc Kozar, dr. med. spec. gin. in por.

 Nina Lašič, dr. med. spec. gin. in por.

 Barbara Bonča, dr. med. spec. gin. in por.

 Lara Lukman, dr. med. spec. gin. in por.

 Leyla Al Mahdawi, dr. med. spec. gin. in por.

 asist. Andrej Cokan, dr. med. spec. gin. in por.

 Snezhana Vidanova, dr. med. spec. gin. in por.

 doc. dr. Jure Knez, dr. med. spec. gin. in por.

 doc. dr. Andraž Dovnik, dr. med. spec. gin. in por.

 Valentina Trpkovska, dr. med. spec. gin. in por.

 Bojna Crnobrnja, dr. med. spec. gin. in por.

 Tina Bizjak, dr. med. spec. gin. in por.

 Faris Mujezinović, dr. med. spec. gin. in por.

 Julija Pukl Batistić, dr. med. spec. gin. in por.

 Tamara Serdinšek, dr. med. spec. gin. in por.

Zdravo,

kaj si izbrala in kako si zadovoljna? Hvala

Zdravo,

Nekaj časa sem bila pri dr. Valentini Trpkovski, vendar mi ginekologinja ni odgovarjala. Bila je zelo hladna in neprijazna, vse je bilo normalno in vredu. Lani  sem imela nujen pregled in so me v ambulanti kar dodelili k dr. Snezhani Vidanovi (dr. Trpkovska je bila odsotna), ta si je res vzela čas in mi pomagala. Ni bila vsiljiva in tudi po koncu zdravljena je ostala v stiku in prevelila zdravstveno stanje, čeprav to ni bilo potrebno. 🙂

Samo ne dr. Valentini Trpkovska, koliko sekiranja in zalosti je bilo zaradi nje.

Dr. Lara Lukman je vrhunska, mlada in res odlična jaz jo imam na Ptuju. 

Ojla. Ponovno bi vprašala za mnenje o ginekologih/njah v Mb. Na ZD Adolfa Drolca so trenutno na voljo

Bi katero/ega priporočale bolj/manj. Je bolje iti na Ptuj morda?

Hvala stokrat.

Tudi mene to zelo zanima…

Odgovor na objavo uporabnika
miskaa , 29.11.2005 ob 15:59

Pozdrav!

Prosim za priporočilo kakšne dobre ginekologinaje v Mariboru! HVALA

PRosim za nujen pregled ginekologinje,imam močne bolečine mehurja

PRosim za nijno proporočilo dobre ginekologinje

New Report

Close