Najdi forum

Ti, ki zase praviš, da nisi homič, pa lahko zatrdno trdiš, da so razmerja za homiče in lezbe nekaj postranskega?

Tvoja kredibilnost pade še huje, ko se spomnimo tvojega stavka, da psihiatri nimajo pojma, kaj govorijo/pišejo.

Mnenja strokovnjakov zametuješ, poveličuješ čredna mnenja … si übermensch… res in taki tlačite monovsko zemljo.

Za na grmado!

In potem meni očitajo homofobijo.

To bi bil kompliment. V bistvu je teh fobij za cel slovarček pojmov 🙂

Slišimo se ko bo moderatorka pustila normalno debato.

s temi svojimi paradami so prav žalostno, groteskno smešni.,..
🙁
si predstavljate, da bi si vsak, ki se čuti drugačnega, vtaknil kurje pero v rit pa ajd na ulico?
homoseksualnost temelji predvsem na seksu, zato so tudi eventuelne zveze med njimi zelo kratkega diha.
mislim, da tovrstne oblike medsebojnega druženja nima smisla prepovedovati, edino otrok- teh pa jim NE BI SMELI DATI V ROKE……

Ker?
Kdo je “naredil” homoseksualce? Oni sami ali so produkt ljubezni ali zgolj seksualne združitve dveh heteroseksualcev?

Zakaj?
Mar se otroke vzgaja v postelji? (se navezuje na vprašanje “ker”).

Čemu?
Ker bi manjkal eden od staršev – nasprotni spol? Kako je potem z enostarševskimi družinami?

To so tri vprašanja, ki se mi vedno znova porajajo, ko nanese debata na homoseksualnost in otroke. In zanimivo, kjerkoli sem jih postavila, ni bilo odgovora.

Imam pa kot mama še eno vprašanje.
Kaj bi storili, če bi bil vaš otrok homoseksualec?

res? Kje si pa to pobral? V Požar reportu? Veze so tako kot pri strejtih različno dolge, od nekaj emseceh paq do nekaj let, tudi desetletij. Škoda da še nisi videl 50+ lezbijk, bi drugače pisaril.

Shit! Že obstajajo otroci v takšnjih razmerjih – kaj sedaj? Najbolje da jih prijaviš na CSD.

Gay is OK… pa nisem gay. Ampak raje vidim na cesti 2 gaya ki se poljubljata kot pa vandale.

The reason I talk to myself is that I'm the only one whose answers I accept. George Carlin

Smo še vedno 100 let za leseno žlico. Obsojamo homoseksualnost, jim ne pustimo poroke, otroka….. Sploh mi gre pa na bruhanje cerkev- toliko pedofilije skrivajao, pometajo pod preprogo in potem pridigajo kako naj izgleda družina. Kaj pa sploh vedo o tem? In če sem čisto iskrena sem raje hči dveh žensk ali dveh moških, ki se spoštujeta in ljubita kot pa otrok v zakonu, kjer se varajao, tepejo, pijejo ali celo kaj hujega!!!!Pustite jih na miru, naj živijo tako kot ostali živimo. Raje rejšujmo problematiko na področju pedofilije, zanemarjaja in trpinčenja otrok.!!!

Se popolnoma strinjam s Puffle….

Mane ne moti drugačnost, moti pa večino Slovencev…pa ne vem zakaj…furati hočejo tisto Mož+Žena+Otrok je Družina….pa ni važno, kakšna je vsebina te družine – pokvarjena npr…

Verjetno bi bil vsak dan tepen od tu naprej… 🙂

Da bi mi mulo sovražil ženske, a mati mu je ženska!?

[/quote]

Še en stereotip: homoseksualnost NE pomeni, da sovražiš nasprotni spol. Če ljubiš en spol, še ne pomeni, da drugega sovražiš.

A ti, če maraš vanilijev sladoled, pomeni, da ne maraš nobenega drugega okusa?

“iz riti bi mu zbila in glave”-hec

NE MOREŠ NIČ , PAČ TAKO ČUTI IN IMA PRAVICO DO ŽIVLJENJA
EVOLUCIJA JE NARDILA EN KORAK NAPREJ (LJUDJE TRETJE VRSTE)

NI POTREBE DA SE IZPOSTAVLJAJO , KR NIKAMOR TO NE VODI

ONI SO NAM ČUDN, MI PA NJIM

To bi bila pa katastrofa- vse je o.k., če je sin kriminalec, pedofil, lenuh, ki je do svojega 40 letega doma in mu mami še vedno kuha, pere in lika- ampak, da je pa homosoksualc- to je pa konc sveta a ne!!! Dejte no!!!

Tega pa nisem jaz napisala.
Prav bo takole:

New Report

Close