Najdi forum

Istospolna usmerjenost NI svobodna odločitev. Najbrž obstajajo le redke izjeme, ki bi se same (ne vem sicer, zakaj???) odločile, da bodo šle v življenju po dosti težji poti kot heteroseksualni ljudje. Morda nekdo, ki je mazohist in ki mu je všeč, če ga drugi ponižujejo…

Ne poznam nikogar od homoseksualno usmerjenih ljudi, ki bi rekel, da se je SAM ODLOČIL za svojo spolno usmerjenost. Nasprotno pa poznam precej istospolno usmerjenih, ki so povedali, da bi bili v momentu heteroseksualni, če bi le bilo to tako enostavno kot je odločitev za ali proti. ………..
[/quote]
Hej, obesiš se na del zapisa, tako kot se je pred tem Rok-1! Bebavo je to!
Tudi jaz jih poznam nekaj, pa nekateri ne bi zamenjali fantka za punčko in obratno. Ali je pot težja ali zanimivejša, me niti ne zanima….. . Za mene so ljudje, ki so pač tako ali drugače krenili na neko drugačno pot. S tem se ne obremenjujem, imam pa svoje mnenje (videnje).
Zanikaj mi kompletni post, če meniš, da se motim, ali pa postani politik in živi od odlomkov!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Se popolnoma strinjam… Žalostno je da je v tretjem tisočletju taka situacija v Sloveniji kot je.. smo daaaaaaaaaaaaaaleč zadaj za razvitimi državami..

A ja, še vir: http://www.bipolarna.si

tam se najde tudi kaj zate, “Kaj vam je”, recimo članek o lobotomiji 🙂

He, he… bravo mala piška!

Potem si jaz s tabo ne bi upal pohajkovati, da ti še kaj čudnega na pamet ne pride, saj bi lahko čez noč malce menjal spolno usmerjenost, če bi se tako odločil? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

kdo se moti? 3.5 milijona evolucije ki je privedlo do sodobnega človeka ali 40 let gejevstva?
vsi ste za čimbolj naravno, hrano, obleko, bivanje,…bodite tudi za naravno spolnost, torej gejevstvo ni ok, preprosto da bolj ne more bit
pa da ne bo pomote, vskla populacija ima statistično deviacijo in ravno to so istospolno usmerjeni deviacija
pa da se razumemo, nisem homofob, samo praktičen sem, to je vse
lp

ha, ha, čestitam k napredku. Taki, ki pravijo

.., namreč evolucije sploh ne priznavajo. nekateri med njimi celo trdijo, da je svat nastal šele pred kakšnimi 7 ali 8 tisoč leti (ali pa, da se je zgodovina začela pisat šele 1945-tega) -)))))

Glede deviacij pa morda le toliko: če deviacij ne bi bilo, bi ti še danes lezel po vseh štirih ta peto pa za sabo po pesku velkel (pod pogojem, da je dovolj dolga) :-)))))

Potem si jaz s tabo ne bi upal pohajkovati, da ti še kaj čudnega na pamet ne pride, saj bi lahko čez noč malce menjal spolno usmerjenost, če bi se tako odločil? :-)[/quote]
Mislim, da ne bom mejnal usmerjenosti, bom pa še vedno strpen do tistih , ki so jo menjali!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

jao, dajte se mal pomirit, tudi tisti, ki trdite da niste homofobi….
MALA PIŠKA, ti si pa faca !

Potem si jaz s tabo ne bi upal pohajkovati, da ti še kaj čudnega na pamet ne pride, saj bi lahko čez noč malce menjal spolno usmerjenost, če bi se tako odločil? :-)[/quote]
Mislim, da ne bom mejnal usmerjenosti, bom pa še vedno strpen do tistih , ki so jo menjali![/quote]

Če bi me videl, bi lahko padel v skušnjave! :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Mislim, da ne bom mejnal usmerjenosti, bom pa še vedno strpen do tistih , ki so jo menjali![/quote]

Če bi me videl, bi lahko padel v skušnjave! :)))[/quote]
Če si bejba, lahko, če si le karakter NE!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

.., namreč evolucije sploh ne priznavajo. nekateri med njimi celo trdijo, da je svat nastal šele pred kakšnimi 7 ali 8 tisoč leti (ali pa, da se je zgodovina začela pisat šele 1945-tega) -)))))

Glede deviacij pa morda le toliko: če deviacij ne bi bilo, bi ti še danes lezel po vseh štirih ta peto pa za sabo po pesku velkel (pod pogojem, da je dovolj dolga) :-)))))[/quote]
težko je z ljudmi, ki ne ločijo dejstev od fikcije, še težje je z ljudmi, ki se usidrajo na okope branilcev pravic t.i zatiranih, manjšin, ki vse drugače misleče okarakterizirajo za razne fobe, to so tako imenovani demokratični talibani, še hujši primerki kot fundamentalisti, ker v njihovem primeru ne veš s kom točno imaš opravka, namreč fundamentalisti so trdni v svojih prepričanjih, demokrati pa labilni, in če dojemamo življenje kot vojno, sem raje v konfliktu z stabilno kot labilno osebo, ti si očitno partizan boom, zate se je življenje začelo leta 1945?
ne ločiš evolucije od deviacije, o revoluciji je brezpredmetno razpravljati s tabo; če je revolucija netivo, je evolucija počasi goreče poleno, ki daje konstantne in preverjene rezultate

Boom bi še Židu rekel, da je glup in da nima pojma.

Vsaka manjšina mora imeti svoj shod, da opozori nase, na svoje mesto v družbi, da se “normalni” državljani zavedo, da niso sami.

Ali se tudi ob protestih invalidov sprašujete, če je to ok, in če vsiljujejo svoje “pravice” drugim? Nenazadnje, so tudi ona deviacija.

Ja, najbolje vse “deviantneže” strpat na goli otok pa naj se tam množijo. Med deviantneže spadajo tudi vse pataloške mamice, ki otrokom ne pustijo odrasti pa bolno posesivni partnerji pa vsi, ki zlorabljajo svoj položaj za dosego svojih ciljev, pa narkiči, alkiči, frankenštajni, ker slabo vplivajo na ostalo družbo, jo kvarijo … Seznam je predolg.

Ostanejo le še čisti, neomadeževani čistokvrni Slovenci, klen narod, ki se bo z vilami in lopatami boril proti sovražniku, saj je proti “nasilju”, proti Natu, proti EU, proti pokojninski reformi, proti malemu delu … ovce, kar sem, v tole stajo prosim! Na koncu življenja boste spreobrnjenci (kolikor vas je med temi čistuni) itak zveličani in preko odpustkov vstopili v (ovčja) Nebesa.

Amen.

Hehehe, dober, žal mnogoterim nerazumljiv zapis.

Hehehe, dober, žal mnogoterim nerazumljiv zapis.[/quote]

Bravo!

A gay-e bi kar z invalidi primerjali? Evo, točno to je vir vseh sporov: neomejena aroganca in napuh teh homoseksualcev in teh “pravičnikov”. Rajka, le preberi najprej sama. Je tudi tebi nerazumljiv zapis.

neomejena aroganca in napuh teh homoseksualcev in teh “pravičnikov”

Ni mi jasno, kako lahko neko živo bitjo, ki ga ne spremlja zavest, temveč funkcionira zgolj zato, ker ima v celoti delujoč vegetativni živčni sistem, sploh komentira družbena dogajanja. In odgovor je seveda na dlani. Ker je tako živo bitje kljub svoji neverjetni neumnosti skrajno arogantno in napihnjeno od samega napuha in pravičnosti. Ravno s temi lastnostmi, ki jih tako radodarno pripisuje drugim. Glede na to, da menda verjameš v svetost nekega Jezusa, se spomni njegovega reka glede metanja kamnov v ljudi, pa tudi tistega o brunu v očesu. Mene bi bilo na smrt strah poslednje sodbe, čeprav bodo menda ubogi na duhu napolnili prostor za Petrovimi vrati.

Nič nimam proti prireditvam, da pa RTV propagira in objavi to parado ponosa kot prvo novico dneva “adijo pamet”

LP

Ker so ti že bolj ali manj drugi odgovorili na ostalo, le morda še to: tisto, kar človeka razlikuje od ostalih vrst JE deviacija pa čeprav je tudi posledica evolucije. Res je, da narava običajno poskrbi, da deviacije izginejo, vendar prav nikjer ne piše in celo ni majhna verjetnost, da tudi človeštvo ne bo pokopano prav kot posledice te iste razlike od ostalih vrst.

se celo strinjam, saj to velja tudi za branilce “družine”, ki naj bi bila v dotičnih primerih (kakor) razvrednotena.

Osebno imam lahko kakršnokoli mnenje glede homoseksualcev in njihovega načina življenja. Lahko se mi do fundamenta gravža, vendar nimam prav nikakršne pravice nekomu odrekat nekaj, kar ne gre v škodo niti posameznika, niti družbe kot celote. Vsaj do zdaj ni nihče kaj takega dokazal oz. vsi argumenti proti so bolj ali manj za lase privlečeni in lahko temeljijo le bodisi na fobijah, bodisi na mentalnih viharjih posameznikov, povzročenih med nagnjenostjo na eni ter kvazi moralnimi zapovedmi in dogmami na drugi strani.

New Report

Close