Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost fafanje z ženske perspektive

fafanje z ženske perspektive

ne bit tečen.
Preberi si cel odstavek še enkrat, pa boš dojel ‘bistvo’!

Sicer bi pa lahko odgovoril na moje vprašanje. Če bi se tebi kaj takega zgodilo, bi hvalil boga in hodil po svetu cel meter višji.
Ker se ti pa ne, bodi pa še naprej folš, če ti tako paše.

Sem si pa nikomu nisem fauš še zdaleč ne ampak meni pač to nikol ni bil vrh ledene gore, čeprav priznam, zlo pomembna stvar;)

ok vredi!
Je pa res – 100 ljudi, 100 okusov ;-)! za take in drugačne zadeve seveda!
Lep dan vsem in čimveč užitkov še naprej!

Nisi edina. Vsec mi je ***** mojega tipa, vsec mi je njegova oblika.. NORO!! Pa me rajca ze sam poglej nanj in na njegovo telo.

Mu recem ajde, pobc, pejt se mal med tamalo zarit :)))

problem mas..priporocam obisk psihiatru, temeljit pogovor o otrostvu in fotru in nato 5 letno zdravlenje z nekimi tableti…ene bojo sigurno nasl. vedn jih.

*Dir je kamjeje mjeto? Dir je biu?*

>> pejt se mal med tamalo zarit

Ja itak! 🙂 Valjda, da mi je hudo lep in da me hudo rajca, da ga mam hudo rada v ustih! Itak to mora bit, ker če mi ne bi bil njegov tič všeč, potem ne vem, kako bi bilo! Potem se ga ne bi mogla s takim užitkom+veseljem lotevat!

zakon tema!
Tudi jaz nimam nč proti temu-mislim da je to neki ql.
zanima pa me to (trenutno sem samska-moj prejšnji tega ni hotel-kaj je zamujal:D) folk…jaz rabim ideje! 🙂

midva si ga usak večer fafava usak usakmu 5 min in ful paše ker te sprosti, pa enkrat se mu je lulček tok erekteru ( erekcija ) da mu je ful gor stau aja pa velikrat se božava po in je ful dober občutek k te tut ful sprosti

Seveda nihče ne fafa tako profesionalno kot jaz…

Hay Majči

piši na add [email protected] pa izmenjava ideje….okay čakam te.. verjamem, da je zamujal veliko….

Tornado

Poskusi s polnimi usti sladoleda…neskočen užitek. Za oba! 🙂

Sex ni samo tiščanje tistih organov skupaj, ampak tudi vse pred in po tem!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

fuj fuj fuj

bogi revež, ko ne veš…

Tudi moje mišlenje je takšno, da ni sex samo tičšanje spolnih organov skupaj! Objemanje, božanje, fafanje in lizanje je zakon, če sta oba zato* In še pika na i, to je tapravi sex!

Rabim ženski odgovor. Ali je lizanje “šupka” noljše ali je boljse lizanje pičke?

lizanje riti, nagravžno……

ne, to je pa ja fino

Odgovor na objavo uporabnika
ljubiteljica sladoleda , 09.02.2004 ob 21:19

Rada bi malo se razpisala na temo oralni seks – ženska moškemu. Pa ne vzemite tega posta za provokacijo, ker to ni, če pa tega ne verjamete, se pa delajte, kot da ni.

Namreč jaz obožujem penis od svojega moža. Všeč mi je njegov videz, njegov okus, njegov vonj, pač vse kar spada zraven. Zelo rada ga razvajam, ga božam, pojlubljam, vzamem v usta in se njim na moč ljubeče in strastno ukvarjam. Njegovi vzdihi zadovoljstva me samo še bolj obnorijo in ni mi večjega užitka, ko ga pripravim do eksplozivnega orgazma.
Najbolj se mi strga pa med menstruacijo, namreč takrat raje ne seksava, si pa zato toliko bolj jaz privoščim njega. Pustim da se me dotika toliko, da ga vse skupaj samo še bolj razrajca, drugače pa želim da samo leži in se pusti mečkati in lizati. Povsod.
Drugače pa če pred seksom slučajno še nisem dovolj razrajcana, vzamem njegov krasen k. v usta in po dveh minutah sem povsem mokra! Fafam mu ga tudi med samim seksom in zelo rada tudi vidim, da mu ga na koncu, ko že meni pride kar precejkrat, potem mu hočem pripraviti še kar največji užitek (in uživam tudi sama zraven).
v glavnem, že kar malo meša se mi od njega in zmeraj močnejše je!

Zdaj mi pa povejte, kako je pa pri vas? Punce – koliko vam pomeni telo in penis vašega moškega, fantje – koliko vam pomeni, da je vašim ženskam všeč vaše telo in vaš penis? Doživljate kaj podobnega kot jaz ali sem izjema?

Jaz Sem gej in birad da me negdo nategne moški z mošim

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close