Najdi forum

EMA SRAMOTA!!!

Ti si pa res adijo!!!!!!
Po moje te tudi ne bi hotel morksi psi pojest!!!

“A ni tko lajf bolj zanimiv?”

Ukinit zapore in umobolne zavode, ker zakaj bi pa njim kratili pravico obnašanja. Vsakdanji lajf bi bil potem prava smešnica. Mateja idealen svet za tebe!

NE SERI!

Mislim da se bom v času Evrosonga odselil za 1 teden iz Slovenije

Napaka, ravno zaradi, ker te je tako zelo sram MORAŠ OSTATI v Sloveniji, ker se bodo drugje zgražali, ko bodo slišali da si iz Slovenije. A ne?

vauuuuuuuuu 5 točk zate!!!!!!!!!!

Thanks.

Jst ne razumem nč. gremo se neko evropsko unijo pa te scene, pa ne znamo tut popevke (NORMALNE) izbrat. namesto da bi naprej poslali Karmen Stavec, ki je bila za 100% boljša kot vsi ostali, so izbrali tri pedre, ki nam bodo naredili sramoto!!!! jah, kaj hočemo. že tako v svetu nismo znani, nekateri še tega ne vedo da slovenija sploh obstaja, zdaj pa bodo rekli: a to so uni norci k so pedre na evrovizijo poslal? mislem: halllllllooooo??????

če bi res bile tele spake za kaksn tolar vredne zakaj pa se nic njihov stiklc ne vrti po radijih … ga zdaj kar precej poslusam ko mi je cd poginu … pa nic …
ko kuge se jih vsi izogigajo ker vedo da ……….

Draga Natka, v čem se motim?
Slabo si prebrala, kar sem napisal. Opozoril sem le Berlinmeistra. Dejstvo je, da je Berlinmeister izkazal nestrpnost, ne glede na to kakršnakoli že je (do homoseksualcev, verskih, političnih, rasnih, etničnih skupin, itd), v tem primeru pač do cerkve. Preberi si 63. člen Ustave RS in ti bo vse jasno!

Ne vem kje vidiš ti v tem politiko. Če pa bi se rada razpisala o nestrpnosti političnih skupin pa pojdi na forum o politiki. Sicer pa nestrpnost rodi nestrpnost..

LP Boris

Aha glavna tajnica za zdruzitev Verhaugen ze premisljuje, ce bi sloveniji znizal kvote za uvoz mleka zaradi neprilagajanja zmagovalne pesmi na slovenski EMI evropski zakonodaji. Posebni odposlanec Bruslja, ki si je ogledal izbor je po koncu prireditve izjavil: “Sramota, vidi se da je tu se vedno Balkan in naredil bom vse v moji moci da ta dezela travestitov in pedrov ne bo nikoli clanica EU!!!”

lp dobro informirani ajs

vse to okoli eme mi gre že pošteno na živce in včeraj, ko sem gledala RTS in je folk klicaril v studio, me je bilo sram, da živim v Sloveniji…a smo lahko še bolj nestrpni do drugačniH???? itak smo že majhni, zdaj se bomo pa še med sabo “poklali”…pol je pa treba izselit tud vse ostale Hrvate, Bosance, Srbe, Kitajce, Aro-američane….ki živijo v Sloveniji…………pa tiste, ki nimajo idealnih mer 90-60-90, pa tiste, ki se ne oblačijo po zadnji modi…

VSI DRUGAČNO; VSI ENAKOPRAVNI?? mi ” slovenčki” nikoli!!
človeka je treba sprejet, takšnega kot je…!! ne glede na spol, raso…homo, trans, bio, eko:)…vsi smo krvavi pod kožo…

roko na srce: če bi ta komad, ki se meni osebno zdi, da gre takoj v uho in je tipična evrovizijska pesem..zapel kdo drug, npr. Irenca, Damjana in Alenka…bi bil pa zakon!

O Karmen Stavec pa toliko: ja, bejba je bila že od začetka prepričana, da bo zmagala, pa ji žal ni uspelo, čeprav se je zeloo trudila biti Kyle Minouge….:))

Sestram pa želim vse naj naj in da bi presenetile na Evrosongu in nam vsem zaprle usta!

Joj ko bi se res najine želje uresničile!!
Enakomisleči Taji lep pozdrav!!

ja, jaz včeraj kar k sebi nisem prišla, sva z ljubim oba razmišljala, a je z nama kaj narobe, al je folk res čist mimo? ne morš verjet kako razmišljamo…in potem bi radi v Evropo…

lp tudi tebi Natka

Hihi, jest se z vama 100% strinjam, samo vodim pa kampanijo proti stavku: “In mi bi radi v evropo!” ki se pojavlja se v obliki “Kaj si bodo pa v EU mislili o nas?” Ce odmislimo to, da se EU siri zaradi necesa kar so izrekli precej let nazaj na eni konferenci in jih zdaj vse zaradi tega boli glava, bomo v EU prej ko slej prisli v vsakem primeru, ne glede na to koga posljemo na evrovizijo. To je cisto politicna odlocitev. Co bodo gledali kaj, potem je to nasa sposobnost, znanje, infalcija, rast BDP in proracunski primankljaj…. Ob tem je samo za nas slabo, ce dobimo zraven se obcutek manjvrednosti in podrejenosti. V EU si nihce ne beli glave kaj si slovenija misli o njih.

Gledati moramo nase in razmislat s svojo glavo, ker tu zivimo mi in taksno sranje kot si ga skuhamo moramo potem tudi sami pojesti ( v EU imajo svojega sranja dovolj ), torej ne kaj bo pa evropa rekla ampak ali si MI res zelimo tako drzavo v kateri ni prostora za drugacne?

lp ajs

lepo si to napisal..
😉

Odlično ajs!!!

Lojzetov dan se začne ob 6.00 uri zjutraj, ko mu zazvoni budilka. Lojze je eden tistih, ki ne mara tehnologije, zato še vedno prisega na stare dobre, klasične budilke, ki z bučnim kovinskim odzvanjanjem poženejo zjutraj kri po njegovih žilah. Vstane in koj je čemeren, njegova ženička se še valja pod kovtri in še ni skuhala bele kave…
Napoti se v kopalnico in stoje namoči školjko, ob odhodu mimo ogledala pa opazi novo gubo na čelu in las manj na temenu… (Pozabil je spustiti pokrov za sabo.)
Lojze Kovač ima rad sveže novice, zato v copatih, zavit v jutranjo haljo iz nabiralnika pred hišo vzame Slovenske novice ter se usede za mizo ob šalico kruha namočenega v beli kavi. Čelo se mu ob črni kroniki še bolj naguba. Spet vidi same ć-je. Že stokrat je rekel, da so zločinci sami –ići, tudi njegov najboljši sosed Savić se z njim strinja.
Čez pol ure Lojzetova stoenka že ropota po cesti na pot proti službi. (Ob pogledu v zarošeno vzvratno ogledalo je opazil, da si je spet pozabil umiti zobe) Na cesti s prehitevanjem dokazuje, da so vsi Renaulti, Hjundaji, Honde, Citroeni, Fiati samo sodoben »larifari«: grdi in slabi avtomobili. Sploh ne prenaša tistega citroenovega Pikasa, le kam gre avtomobilski okus danes….
Parkirati mora kakšen slab kilometer od službenega vhoda, sicer mu avto zalisičijo, in ob tem se vedno spomni na svojo županjo: »grdosija, le kako se lahko kaže v javnosti….« Na peš poti proti službi mu pot prekriža srednješolska mladež. Jezno se obregne vanje: »Ko smo bili mi tol’k stari, smo poznali oliko!« in se zamisli, kam gre ta svet, mladi s pričeskami roza in zelenih odtenkov, preluknjanimi nosovi in obrvmi, oblečeni vsi enako, da sploh ne veš, kdo je fant, kdo pa punca… Že tako slabe volje, postane še slabše. Sključenih ramen in osornega pogleda pride v službo.
Še preden prestopi prag svoje pisarne, se spomni na svojega šefa. »Mulc, mulc bo meni ukazoval. Mozoljavec, sej še odrasel ni, pa si misli, da z neko diplomo lahko meni ukazuje…«, pomisli še na njegova oblačila: »čudne čevlje nosi, skoraj babje, moški dandanes niso več pravi moški, šminkajo se kot ženske«. In hitro vljudno odzdravi visokoraslemu moškemu, bujnih las, ki je njegov šef. »Uhan? Uhan nosi, a ga ne nosijo samo pedri?« Šef mu je peder??« Iz predala previdno vzame šnopc in srkne en dolg požirek, da pride k sebi. Le kam gre ta svet…
Nasproti njegove mize sedi mlada sodelavka. Prisluhnil je njenemu telefonskemu razgovoru. Pravkar je partnerju (seveda z njim ni poročena) naročila, kdaj naj gre po otroka v vrtec ter kaj naj nakupi v trgovini. Ona ima popoldan sestanek. Jezno jo ošvrkne s pogledom. V njegovih časih so bile ženske lepo doma. Čudno ga stiska pri srcu, preveč se razburja.
Kosilo. Z dvema sodelavcema zavije v menzo in družno godnjajo nad izbiro vegetarijanskih kosil ter zopet ugotavljajo, da svet ne gre v pravo smer. »Sami pomehkuženi dedci, ne jejo mesa, pa namesto pira srkajo neke sokce… in sfengalične babe, samo neke solatke… kje so časi, ko si za kosilo dobil klobaso, pa krompir, pa pir.« Na pivo zavijejo v bližnji lokal po kosilu. Na hitro pokadijo vsak po 5 cigaret, »sedaj se v pisarnah ne sme več kaditi, kje so časi, ko smo kadili lahko tudi na avtobusih…« Kelnarca, presuha je, kje so časi, ko so babe imele riti…
Po službi gre na še dve pivi. Stoenka mu je vžgala po petem poskusu. Ampak je vžgala. »Bolje kot pa novi avtomobili: ko ti crkne, ga moraš peljati k serviserju, samo neka elektronika, pri stoenki vsaj veš, kje so svečke…«
Doma najprej posluša ženo: zjutraj je pozabil spustiti pokrov na školjki… že stokrat mu je rekla… Potem posluša radio. Kakšno neznosno glasbo vrtijo danes… kje so časi, ko so ljudje skupaj peli, ob harmoniki. Radio po dnevnih novicah ugasne. Spet nekaj o davkih in inflaciji, pa o politiki, in nekaj so govorili o azilantih. »Čez mejo jih vrniti! Kaj se z njimi sploh ukvarjajo! Poslati jih nazaj, te murne, pa poševnooke, pa čefurje!« utruja ženo. »Še hrana ni več enaka! Še hrano so nam okužili! V službi so ponujali nek kus-kus! Kje je pa svet to videl!« Žena se odpravi na telefon. S prijateljico bo pokomentirala, kako narediti baklavo. Lojzetu je tako všeč, da ga spravi v dobro voljo.
Zvečer se zadovoljno namesti pred telivizijo. Doma se počuti varnega. Na domačem kavču, v domači dnevni sobi… Tukaj ni čefurjev, azilantov, mladih ljudi, ni čudnih frizur, ni murnov, ni pedrov.
In vklopi televizijo. Glasuje za zmagovalko Eme 2002. Tiste 3 babnce so mu bile všeč. Take taprave, lepe Slovenke, s ta pravimi glasovi… Pa lepimi nogami. Zmagale so. Še so Slovenci, ki vedo, kaj je dobro in kaj je prav.
Zadovoljen se napoti v posteljo, ko zavije mimo televizije, še zadnjič s pilotom v roki ošvrkne televizijske kanale: Zmagale so Sestre. Transvestiti.

Ponoči ga niti tiktakanje budilke ni uspavalo. Tudi tablete niso pomagale. Srce mu je divjalo. Nikjer ni več varen, je pomislil in brcnil v ženo, ki je spokojno spala: »Kako lahko spiš, ko pa se je svetu zmešalo!« »Sej sem jest glasovala za Karmen Stavec«, mu zaspano odvrne žena.

OOOOOOOOOODLIČNO!!!!!!!!!!

Hvala za te bralne užitke!!!!!

Pa javi se še kdaj s kakšnim sestavkom!
Upama da ne bo jeze ampak tole pa moram frendom po mailu poslat!!!

Lep dan meni si ga že naredila!!!!!!!!!!!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close