Najdi forum

EMA SRAMOTA!!!

Se strinjam – pridite v Berlin pogledati, kaj je strpnost. Tu so cist vsi kul in zivijo v sozitju. Ras ko smetja – indijcev, turkov, negroidov, aziatov in kavkazov. No edino kaksne desne frakcije alá Ionsdale ipd. imajo vcasih kaksne izpade, ampak jih kapsi takoj zrihtajo.

Fak, Slovenija je rasno ful cista drzava – kaj pa tukaj, ko je samo v Berlinu 1mio Turkov pa tudi kaksen homo-parcek vidis :))) Kriminal in ostala kazniva dejanja se sicer dogajajo, ampak vse skupaj je kot ena velika techno zabava – noben ne sljivi drug drugega, sprejmejo pa te takoj.

Bravo Julijana!!!!

Po moje je ene par očenašev odmolil, najbž so morali kar vsi za par ur vsak v svojo “celico” in molit za odrešitev “grešnih” duš.

In njegovega zverinskega pitona :))))))))))))))))))))

Ne nisem prvič videla ne črncia ne njegovega pitona!

Smo radi rasistični?

Ali le zavistni? (mislim na pitona)

Da bodo Slovenci sprejel medse take ljudi bo potrebnih še nekaj svetlobnih let. Samo v ilustracijo – pred leti je moja sodelavka rekla, da bi blo treba vse homoseksualce dat na splav in jih spustit sred Tihega oceana, da bi jih morski psi požrli. Halooo!? Sem 100%, da do danes še ni spremenila svojega razmišljanja. Verjeno isto misli za črnce, muslimane… za vse, ki niso od Boga izbrani “čisti” Slovenci.

Hm torej si ze videla tako crnca kot njegovega pitona ;))))))) ???

lp ajs

P.S. Ja malo zavisti je gotovo :)))

JAO, kako so se Slovenceljni (kot bi rekla V. V. Godina) obesili na tri hecne tipčke, ki se pač radi oblačijo v čipke in korzete. A je to mogoče zločin???? Zakaj se noben ne obregne na spake v parlamentu, ki smo jih celo sami izvolili. Za kakšno promocijo Slovenije pa oni in ostali pomembni velmožje poskrbijo???? Tako, da se nam vsi smejijo, kako majhni smo pa tako velike probleme imamo. Pa kako lezemo v rit Zahodu, ki nas tako očitno zaničuje. Golobov nihče ne mara; tistim zgoraj jejo iz roke, tistim pod njimi pa serjejo na glavo. In Slovenija je tipičen golob.
Prepričana sem, da Sestre res ne bodo omadeževale ugleda Slovenije.

Kdo se nam smeji :)))?? Mi vsi zgleda mislimo, da se v tujini blazno ukvarjajo z nami in ves cas budno nadzorujejo vsak nas gib. Boli jih k… za vse razen zase. Med nastopom nasih sester se bo povrecen francoz, nemec… popraskal po riti, rekel haha in mogoce pomislil:
a) Glej, glej slovake :))!
b) Vraga, a tale slovenija je v Evropi?
c) Ej, zena a ves, moj sodelavec v sluzbi se je pa peljal cez slovenijo na hrvasko!

Cez 10 sekund bo itak ze pol pozabil. Cez en dan se mu bo mogoce svetlikalo, da je vceraj videl tri dece oblecene v zenske, cez en teden pa sploh ne bo vedel da evrovizija obstaja. Zdaj ce se ze zaradi cesa sekiramo, se dajmo zaradi sebe, ne pa kaj bodo drugi rekli. In ce pogledamo vase, kje bi raje ziveli, v tolerantni druzbi, kjer imajo vsi enake moznosti ali nekje kjer ljudi sodijo po izgledu, obnasanju, prepricanju in ne po znanju?

lp ajs

Groza!!

Imam jaz isto izkušnjo iz svojega nemškega bivanja -okolica Koelna. Pravi svet v malem: črnci, azijati, indijci , kar hočeš, pa naši yugosi, seveda 🙂 Ampak je prijetno, ko je tako različno.

ti si pa sigurno bla v komisiji ……..

a mislis da se da slovenijo zapomnit sam s tem da mamo pedre ?

Ne podcenjevat morskih psov, ker tudi oni imajo svojo mero okusa. Nobena žival ne je dreka.

Žalostno, res žalostno. Potem se pa sprašujemo zakaj je toliko gorja na svetu.

Ti pa res bluziš!! Zdaj si vmešal (a) še enakopravnost!

Vsak si uredi življenje po svoje. Če nisi v enakopravnem položaju, ne teži na tem forumu, sam(a) si kriv(a).

Jst pa v komisiji sm premlada da bi me sprejel… AVEŠ KVA????Kva jebenti mater maš prot pedrom????pa prot lezbikam???a???kva te mot???To da so Drugačni od tebe al si jim fouš al kva???
PREKLET JA PO TEM DA MAMO TUD MI “PEDRE”(kar ni isto kot transvestit) si nas bodo zapomnl!!!!
IN LIH ZATO BOMO TKO DOBRI KUKR NISMO BLI Z NOBENO DARJO ŠVAJGER Z NOBENIM RESNIKOM IN NE BOMO Z NOBENO KARMEN!!!!!
JULIJANA

K bomo v parlamentu tko kukr je že nimfica rekla imel namest orangutanov rahlo bolj pametne šimpanze bo pa verjetno tud kdo po enem mescu reku u SLOVENIJA JE ZMAGALA!!!a veš tu je pa tm med italijo in madžarsko!!!
DO TAKRAT PA NE
PA SJ ITAK
JST ŠE ZMIR NE VEM KVA JE BLA UNA ZA ENA GLUPA PESNCA k je lan zmagala?jst sm mislla da je zmagala danska ko so pa skoz dansko vrtel po postajah!!!
na pa tm en Everybody al kva…..
JULIJANA

EMA bi definitivno morala biti samo po radiu…

Berlinko, vseskozi govoriš o neki (ne)strpnosti ljudi do drugačemislečih, ravno sedaj si pokazal svoj nivo kulture in nestrpnosti do drugačemislečih! Sramota!!!Mislim, da so v Nemčiji ljudje tudi do cerkve strpni, ne samo do tujcev in homoseksualcev!

prov zal mi je za tiste,ki ne znajo in nocejo sprejeti kaksnih inovacij…pa cetudi so nekako drugacne,nevsakdanje.

Fora je v tem,da folk tezi le se k dolgocasnemu vsakdanu in rutini,medtem ko se boji popestritev.
Jz pravim,da so si fantje zasluzili da so tam kjer so in NISO nobena sramota – so pravtako ljudje in imajo enake pravice kot vsi drugi.

Ne vem in ne bom pametovala o tem,da vem cisto vse (kaj je v ozadju vsega tega nazalost nihce ne ve,razen tistih,ki so bili tam),ampak ce so igrali FAIR PLAY tko kukr zgleda,pol so si zagotovo ZASLUZILI ZMAGO.

Prav bedni se mi zdite,ko pljuvate po njih…sorry ampak res.

Ja pa se neki:
SPLOH PA VSI NISO PEDRI,AMPAK SE ZA SHOW OBLACIJO V ZENSKE KOSTUME.
Njihova pesem je bila najboljsa,recimo da je bla se od Karmen kar sprejemljiva – medtem ko je bilo na EMI par komadov,za katere sploh nebi mislila,da lahko pridejo v ozji izbor.Groza.
No u glavnem

pomoje ste vsi skupaj fovs njim,ki jim je uspelo cetudi so drugacni,VAM pa ne more,ceprav ste kao “tko kukr je treba”. Bull @!#$.

Cist na kratko,eni ste se vedno v srednjem veku.Bravo pa tistim,ki jim je uspelo dojeti,da mora na svetu obstajati se kaj drugega,poleg klisejev,stereotipov in podobnega sranja.
A ni tko lajf bolj zanimiv?

Men se prov hecn zdi recimo vidt tipcka kako se trudi pet,hoce zgledat kot zenskica,pa mu to lih ne ratuje,on pa se vedno vztraja,se vede kot zenska,poskusa…ne vem,jaz sem za pozitivo in mi tudi majhne,cist nepomembne stvari prinasajo razigranost,veselje,itd.Recimo pogled na kej smesnega mi tkoj polepsa dan.
Vam pa zgleda da ne? Pol pa recte, da niste vsi negatiuci….
nazalost.

Ajd

Motiš se!!!
Se pozabu na desničarsko skrajnost in rasistično nasilje??????!!!!!!!!!!

Če ti kaj več zanima ti z veseljem napišem!!

LP

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close