Najdi forum

wladka, v primeru da bi hotela kanalizirati oz. klicati svojo mamo ali kako drugo pokojno osebo preko raznih seans to ti močno odsvetujem, ker lahko prikličeš vse prej drugega in to bi lahko bilo nevarno zate.

Če pa načrtuješ vprašati svojo staro mamo recimo v enostavni priprošnji, tako da prižgeš belo svečko, postaviš kakšen kipec angela ali sliko angela, angela poprosiš za zaščito. Pokličeš v mislih nadangela Mihaela. In ga poprosiš da pošlje tvoje vprašanje/sporočilo tvoji pokojni babici(razločno poveš njeno ime). Na koncu se zahvališ Hvala, hvala, hvala, naj se zgodi božja volja Amen. Lahko še rečeš naj se zgodi tako kot je najboljše zame in za ljudi okoli mene(lahko omeniš imena če želiš).

Ja, duša defenitivno sliši če bi ji kaj sporočil ali poslal kakšno misel. Ko telo premine gre duša v spiritualni svet, ki je sestavljen zelo kompleksno v mnogih nivojih in dimenzijah. Običajno je tako da tako kot je duša živela v fizičnem svetu živi podobno v spiritualnem. Tiste duše, ki niso na ne vem kakšnih visokih nivojih zavedanja se običajno sploh ne mešajo s tistimi ki so recimo bolj napredne. Recimo nekdo ki je moril v času fizičnega življenja sigurno ne vleti po fizični smrti kar nekam v nek višji astral, ker v spiritualnem svetu so vse duše transparente, to pomeni da lahko vidiš skozi njih, kdo so, kaj mislijo, kaj so delali v času fizičnega življenja itd…

Če misliš spraševati svojo pokojno babico karkoli, ni nujno da boš dobila točen odgovor, lahko duša babice misli da ni pravi čas zate da še izveš karkoli. Lahko boš pa dobila odgovor v kakšni taki obliki, ki je ne boš še takrat dojela in boš pozneje prišla do zaključka. Odgovori svetlobnih bitij in duš pokojnikov so včasih zaviti, tako da bodi pozorna po priprošnji na signale.

Poleg angelov, duhovnih vodnikov imamo ljudje zaščito tudi od svojih ljubljenih pokojnih sploh s tistimi, ki smo bili v tesnih stikih in lahko mirne duše poprosiš tudi pokojnika za pomoč.

veliko smo preklicali duhov, pa nikoli se ni nič zgodilo itd,, ;D to vse skupaj je ena velika izmišljotina..
duha nemoreš priklicat, nobena svečka ne pomaga, noben se ne javi…skratka nič od nič, zgleda da ste eni res pod vplivom halucinacij med klicanjem, hehe

Na težave glede klicanja duhov lahko šele pričakujete v prihodnje ker ko enkrat potrkate na duri se ta odprejo pa čeprav se zdi ,da nikjer ni koga.

Apropo tistemu dogodku , ko je v Hudi luknji srečal duh svojega očeta, ki ga pa nikoli ni videl , kajti bil je star samo 3 leta , ko se je tam ponesrečil. Postavljam mu popolnoma razumljivo in resno vprašanje. ZAKAJ JE BEŽAL ????? Da se meni prikaže duh mojega , skoraj ista situacija, bi ustavil in bi se mal pomenila , nikakor pa ne bi bežal.
Zgodba o dekletu -duhu, ki štopa po Yugi , se je pa začela pred 43 leti z duh štoperko iz okolice NM , štopala je pa pr Črnem kalu . In jo je eden voznik kao res obiskal na njenem domu, mama pa je rekla , da je umrla na tem delu ceste in da ni edini , ki sprašuje po njej. bbbbrrrrr
A vas je kaj strah?
Navadne traparije za strašenje ljudi v malih družbicah , potem se pa to raznese naokoli , menja kraje – zdaj že na HR in v Hudi luknji , pa še kje se bo našlo.
Edini parapojav , ki sem ga jaz doživel in tudi uspešno po videnem v nekem gos. lokalu tudi doma z aktivnim sodelovanjem vseh domačih , je bil breztežnostni dvig osebe , samo z iztegnjenim kazalcem štirih oseb meter visoko in tudi polaganje nazaj na stol , ko so začele zopet delovati sile teže, ki smo jih prej izničili z polaganjem rok nad glavo osebe ki smo jo kasneje dvignili.
Tu pa ne gre za nobene duhove , ampak za čisto fiziko, ki mi je pa v tej obliki breztežnosti popolnoma nerazumljiva , kakor tudi vsem ostalim sodelujočim. Pri dvigovanju smo se menjali , tako da je šel v zrak vsakdo izmed nas tisti večer , to pa nismo potem nikoli več ponovili. Zgleda da zaradi notranjega miru , kakor tudi zaradi prof. fizike v gimnaziji . Naj ima veselje s formulami z Q in m-aso.

http://www.youtube.com/watch?v=vdL4d3hEJ0Y


Ko bereš pisanja na tem forumu, se vprašaš po duševnem zdravju večine ljudi tukaj (pišem nasplošno).

sara akj ti si že bila mogoče v svetu duš da tak natančno veš kako je vse tam

sara akj ti si že bila mogoče v svetu duš da tak natančno veš kako je vse tam[/quote]

Ne, ni bila.:-) Iz neke knjige prepisuje izmišljotine.

http://lkm.fri.uni-lj.si/xaigor/slo/povzetki/usodadus.htm

O wau, a torej ce je uprasam svojo babico kej o svoji prihodnosti kako se bo kaj razvilo, je mozno da mi zna odgovoriti? Tudi jaz bi rada prisla z njo v kontakt in ji marsikaj povedala…

Te zgodbe se spomnim, da so se pogovarjali v poznih 70. letih. Dogajalo pa naj bi se vokolici Karlobaga.
Lp

Hm, prej nisem verjela v te stvari, potem mi je pa gospa, ki je jasnovidka, ko mi je razlagala druge stvari (ki jih je zadela v nulo), čisto tko mimgrade omenila, da vidi kdaj duhove oz. jo pokličejo kjer jih zaznajo. Ker sem se dosti pogovarjala z njo in me je že z drugimi stvarmi prepričala in ker čutim, da je dobra oseba, ki si ne zmišljuje…. mi je s tem zamajala celoten moj pogled na vero (prej čisti ateist), duhovnost, življenje po življenju…
Kej več si pa nisem upala spraševati, saj mi je že to spoznanje ufff, ker drugače sem zelo realen tip in sem si vedno mislila, umremo, nas pokopljejo, pojejo črvi in to je to.
S tem pa ne vem več, kaj naj si mislim…

Ne ni na Hrvaškem. Nahaja se ob hudi luknji ko se pelješ iz Mislinje proti Velenju. Legenda pravi, da je tam enkrat imela mlada punca prometno nesrečo, ki ni bila razložena. Če se pelješ od hude luknje naprej je ob cesti viden njen grob. No da nadaljujem z legendo. Ja imela je prometo nesrečo. In zdaj če se boš ob pol noči peljal mimo hude luknje te bo tam štopal duh te deklice. Če je neboš pobral se ti bo v avto vsedla sama. Ko pa boš prišel iz hude luknje bo kar na enkrat izginila. Ne rabi te biti strah, samo ignoriraj jo, nič ti ne bo naredila. Včeraj ko smo se tam peljali domov, je nisem videla, da bi nas štopala, a sem prav tako v ogledalu videla nekaj belega v prljažniku. Nisem si upala pogledati nazaj bilo me je zelo strah. Sedla sem od zadaj na sredini ob meni pa sta bila sedeža prazna. Na en sedež sem privezala coca colo, na drugega pa svojo jakno. Še vedno me je bilo noro strah, ker se je v ogledalu še videl odsev. Ko sm prišli iz hude luknje sem pogledala nazaj tam ni bilo nič. Bog ve morda je pa res !

Jaz vem kaj se je zgodilo. Lokacija je pri Hudi luknji ko se pelješ iz Mislinje proti Velenju. Dolgo nazaj je deklica imela prometno nesrečo pri Hudi luknji in te prometne nesreče si niso znali razložiti. Od takrat naprej če se ob polnoči pelješ mimo te štopa in če ji ne ustaviš se sama usede na prost sedeš ko prideš izven lokacije Hude luknje pa kar naenkrat izgine to sem doživela tudi sama tako da ni izmišljotina.

Jaz vem kaj se je zgodilo. Lokacija je pri Hudi luknji ko se pelješ iz Mislinje proti Velenju. Dolgo nazaj je deklica imela prometno nesrečo pri Hudi luknji in te prometne nesreče si niso znali razložiti. Od takrat naprej če se ob polnoči pelješ mimo te štopa in če ji ne ustaviš se sama usede na prost sedeš ko prideš izven lokacije Hude luknje pa kar naenkrat izgine to sem doživela tudi sama tako da ni izmišljotina.

Jaz s hčerko sve obe vidle duha. Šle sve po stopnicah, ko je hči rekla, da naj hitro pogledam. Sem pogledala in vidla duha, kot ga je ona. Drugi dan sem jo izprašala kaj točno je vidla. Isto kot jaz. Od tedaj verjamem v te nadnaravne energije. Sem pa nekrscena in ateistka. Samo upam da to ni krivo da me moz več ne mara, ker smo se v to hišo preselili pred enim letom, tako se je tudi mož spremenil, žal na slabše. Nihče naju z hčerko ne more več prepričat v nasprotno.

vem da je ze dolgo tega kar si pisala, a vseeno poskusim. A bi bila pripravljena povedatj kj vec, kaj jaz vem npr preko fbja.

če kolikor toliko razmišljaš o energijah je vse mogoče. Ne bo se pa prikazalo nekomu, ki ni odprt. Moraš biti odprta duša. In kakšno lastnost, ki jo pač privabiš.
Brez skrbi ni tako enostavno se meni zdi.

Duh štoparke? Kvečjemu duh šnopca iz tvojih ust. Baba pjana, rit prodana. Če je kdo koga vidu štopat,l … to je bil kvečjemu policaj z loparčkom in frulico za pihanje.

New Report

Close