Najdi forum

Tudi jaz sem slišala za Hudo luknjo – da naj bi tam hodila neka ženska v beli obleki.

Znani filmski igralec,ki je igral Kojaka,Savalas,ime sem pozabila,je imel zelo podobno izkušnjo.
Ponoči se je vozil z avtom in zmanjkalo mu je goriva.Na kar se pri njemu ustavi en gospod,ki mu ponudi pomoč.Posodil mu je denar in še peljal Kojaka s svojim avtom na bencinsko pumpo.
Kojak se mu je lepo zahvalil,vzel njegov naslov in odšel.Nič mu ni bilo sumljivo,čeprav sta se skupaj pogovarjala in vozila.

Čez čas se je gospod Kojak odločil,da poišče dobričino in vrne denar,ki mu ga je neznanec tiso noč posodil.
Ko pride na njegov naslov,mu vrata odpre ženska.Ko ji pove za njenega moža,ta gospa pove,da je njen mož že tri leta pokojni.Kojak je vse opisal,kakšen je izgledal,kaj je imel oblečeno (obleka,v kateri je bil pokopan).Za dokaz je žena dobila listek,katerega je sam napisal njen pokojni mož.Pisava je bila njegova.
Kojak je tako doživel srečanje s pokojnikom,z duhom.Če bi imel lase,bi mu verjetno kar pokonci stopilli.

Duhovi obstajajo,ker sem tudi jaz že imela takšna videnja in slišanja.To ni dileme,da imamo še paralelni svet,ki je nam v večini neviden.Tam so preveč fine energije,da bi jih mi kar tako zaznavali.

V Hudi lukni je moralo biti nekaj ,ker pred vsaj 15,20 in več leti se je na veliko govorilo o tem in nekateri so vedeli povedati,da so koga poznali,ki je tam pobiral štoparko.Prisedla,bila tiho,naenkrat pa kar izpuhtela iz avta.

Naj povem še eno zgodbo enega fanta iz naše okolice.Bil je star kakšna 3 leta,ko mu je umrl oče.Se razume ,da je bil oče še mlad.
Po 10 letih,ga je srečal(njegovega duha)in to 2x na istem mestu.Pravi,da se je peljal po gozdu z motorjem mimo enega spomenika,na kar zagleda postavo in od strani obraz svojega očeta.Vse je točno videl,njegove brke,še najbolj so mu ostale v spominu in frizura gostih las počesanih nazaj.Ne ve,kako je zvozil cesto,vem samo to,da nas je prosil,če lahko spi pri nas,ker ga je bilo preveč strah nadaljevati pot domov.Se je cel tresel in komaj je govoril.Fantje pri 15 so že tako korajžni,ko pa srečaš duha je pa kar vsega konec.
Naj povem še to,da so se pri tem spomeniku fantje pred tem dogodku zajebavali in klicali duh enega vikendaša (ni bilo nobenih obredov,samo navadno klicanje),ki je tam v bližini storil samomor.
Potem pa drugič,ko je sam prečkal na motorju ta predel,je videl svojega očeta.Mislim,da se s temi stvarmi ne sme nihče hecati,ker so preveč resnične in lahko travmatične.

Se strinjam s temu se ni za igrt! sO premočne zadeve in ne poznamo jih !

Še dobro, da se ne sprehaja po trezorju banke:)

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm- ali lahko napišeš,kaj si to doživela? prosim

Ja droga in šizofrenija delujeta čez vse meje, tudi s prividi.

mene pa zanima, ali tisti, ki ne verjamete v duhove verjamete v boga?

NE

Seveda, saj so duhovi ustvarili boga.

Seveda, saj so duhovi ustvarili boga.

Ah…četudi bi duhovi obstajali, se prav gotovo ne bi kazali v svojem “bivšem” telesu, tako da….

Zadnjič mi je letala mlada muhca po stanovanj………………

Jas ap pišem knigo Ghost in my house v angŁeščinii in maŁo berem zgodbe z neta ampak ko sn to prebraŁaa me je kuii šokiraŁoo čeprau sn še zakaaii hujšega sŁišaŁaa :S

a si ti mal preveč trave zrauhala?

omg,živim v Mislinji,blizu Hude luknje in pred pol leta se je tovornjak zaletel v skalovje zaradi tega ker je videl ‘belo babo’ ( po naše rečeno ) ! in tudi ni edini.poznam kar nekaj ljudi ki so jo videli in se jim je prikazala v avtu pa je postalo zelo mrzlo..nekaterim je celo potem ko so se zaleteli v skale baje prišla nasproti z koso.. saj nevem kaj od tega je res,verjamem pa da nekaj gotovo je na tem čudu v beli obleki !

Naj povem na hitrico, duša je večna, telo je materija ko umremo gre duša v spiritualni svet, kaj se tam vse dogaja si lahko preberete v knjigah Michaela Duffa.

Duhovi kaj so? Tu ločimo 2 stvari ena so nizke entitete ali demoni to niso človeške duše imenujejo jih nekateri tudi Poltergeist ali hudobni duh. Nizke entitete ljudem ne morejo nič, razen če jih človek pokliče, izzove, privabi v svoje življenje.

Druga stvar so pa duše umrlih, ki so tako navezane bile tekom tega življenja na material ali pa so še na nizkih ravneh duhovne rasti in ne znajo iti v svetlobo, tako ostanejo prikljenjene na Zemljo po lastni volji in tu tavajo, jokajo, razgrajajo itd….Zato slišimo za razne zgodbe štopark in prikazovanj teh duš. Seveda gredo te duše lahko kadarkoli v svetlobo tudi njihovi angeli varuhi in drugi duhovni vodniki pridejo k njim in jim ljubeče prigovarjajo da morajo oditi vendar ker imajo svobodno voljo lahko počnejo kar želijo. Tako tak duh človeške duše ostane in “straši” na Zemlji lahko tudi po 500 človeških let v njihovem svetu pa to lahko traja samo par let, ker v njihovem svetu to je nizki astral se imenuje čas teče drugače. Evo toliko malo da si predstavljate približno kako stvari stojijo.

Še to bi napisala glede klicanja duhov, ki ga tako radi ljudje omenjajo v tej tematiki. Pa prosim, da ne bi kdo te neumnosti počel.

Ker kaj se zgodi, ljudje ki to počnejo mislijo da bodo priklicali kakšne pokojne babice in tete ampak zato ker nimajo pojma o zaščiti pred takimi seansami se jim lahko odzove kaka nizka entiteta oz. demon, ki se predstavlja za to osebo. In demon, ko ga izzoveš oz. povabiš daš dovoljenje da pride v tvoje življenje ti lahko naredi celo zmedo. Lahko ti pride do tvoje duše in se hrani iz tvoje energije tako da te oslabi najprej eterično potem še fizično telo. Kaj sledi? Da oseba lahko pristane v umobolnici ali pa dejansko fizično zboliš. Zato še enkrat ne se hecati s temi stvarmi in klicati duhove ker običajno je tako da se odzove demon. Tudi razna kanaliziranja razno raznih duhovnih višjih bitijo kot so angeli in vnebovzeti mojstri ni več varno ker ne veš točno kdo se ti ozdove in kdo je kdo.

Defenitivno pa tale naš tri demenizionalni svet je samo eden mnogih dimenzij, in brez skrbi nismo sami:) Življenje je vsepovsod po vsem Univerzumu, če ga mi ne vidimo je to zato ker so v višjih dimenzijah.

Odgovor na tvoje vprašanje je kjerkoli. Pogoj je edino to, da vzameš LSD, kakšne posebne gobice ali katerokoli drugo halucigeno snov :))

Poltergeist nima veze z demoni in duhovi, btw.

In kaj bi ti rekla na to, da naprimer staro mamo prosiš, naj ti v nečem pomaga? Misliš, da ona to sliši?

New Report

Close