Najdi forum

Ja, dandanes, v dobi vseh teh blesavih socialnih omrežij in spoznavnih portalov, nam vcepljajo, kako je normalno visenje tam gor, v bistvu se ljudje dobesedno priklopijo in jim je to kot nek vzporeden lajf, odklop, so od tega nekateri tudi odvisni.
Zdaj, tebe to moti in imaš vso pravico, da te moti in ne se nekaj spreminjat za druge. Nam nekaterim je to početje pač izjemno nespoštljivo, da imaš partnerja in potem visiš na teh omrežjih, lajkaš in chataš (vsi vemo v kakšne vode ti chati peljejo, ni potrebno nič olepševat ali si zatiskat oči).
Tem tipom pa je normalno to kar oni počno in se ne bodo za neko partnerko spreminjali.
Vidim samo eno rešitev: da gresta narazen in si vsak najde bolj kompatibilnega partnerja. On žensko, ki je to početje ne moti (ali pa je tako tupa ali slepa, da ne vidi) in ti fanta, ki tega ne počne.
Odsvetujem ti pa res, da si greš družino s takšnim ustvarjat, ker bo takrat, ko pridejo otroci, še samo bolj visel v teh virtualnih vodah, saj vsi vemo, da se tudi ljudje, ki prej tega ne počno, potem radi zatečejo v to, ko se stres doma ob otroku poveča.

Objava čaka odobritev

Moj mož se stalno dopisuje s prijatelico, vsakič ko jo vidi jo objame. Mene niti ne objame vsak dan. Pošlje ji mail da ima bazen poln ljubezni zaradi nje. Kako je hvaležen zanjo. Mene prepričuje da nima z njo nič. Samo prijatelica k mu je zrihtala posel, kateri kupi darilo sam od sebe mene pa vprasa kaj si želim? Ona njemu pošilja  srčke, rada te imam, komaj čakam da te objamem,… mož še vedno trdi da nimate nič. Kako da tega ne želi prekiniti pa tako ima rad mojega sina in mene? Naj punci napisem sporocilo?

ojoj

Totalno neresno za 40 letnika. Očitno se ne misli zresniti. Bodi raje samska, ne potrebuješ tega. Žal je ljubezen v tvojem primeru enosmerna. Daj mu ultimat in boš vedela kje si. Samo odločiti se moraš za to. Moški si želijo izboriti svobodo, ki jo branijo, ker mu je vseeno kaj si misliš. Postavi meje, postavi se zase. Več pozornosti namenja drugim kot pa tebi.

Že sam dotik je intimna stvar, ki bi jo mogel imeti samo s teboj. Reci mu naj neha s tem, dopisovanjem ker to ne sodi v vajin zakon. “Ona njemu pošilja  srčke, rada te imam, komaj čakam da te objamem”  To je meni že na nek način varanje. Moški si preveč dovolijo, ker mu sama dovoliš in sklepajo da je s tem vse ok. Kar te moti, povej.

New Report

Close