Najdi forum

Imam fanta 1 leto, vse lepo in prav, spoznala sva se na socialnem omrezju, jaz bi se koncno rada ustalila, on pa se nekako ves cas boji za svojo “svobodo” kot pravi in ze veckrat sem opazila, da nonstop visi na teh omrezjih, vsecka slike drugih zensk, tip je sicer star 40…ne vem kaj pomeni to, nedoraslost ali kaj. Veckrat mi je ze rekel, da je pred mano imel druge zenske in da jih zaradi mene ne misli zdaj vse izbrisat s fb…Veckrat sem ze znorela zaradi tega, grize me ljubosumje in samo zaradi tega se veckrat skregava…isti problem ima moja najboljsa prijateljica…tip ves cas visi na netu, vsecka slike zensk, dodaja nove itd..kako naj se resim ljubosumja, ker ga ljubim in ga nebi rada izgubila? Ali je to zdaj nova moda, da si tipi dopisujejo z drugimi ali kaj? Kje je zdrava meja tega? Ali to rabijo za krepitev svojega ega, jim je vsec, da punco delajo ljubosumno ali kako?? Ce se spoznas na socialnem omrezju kdaj je cas, da se neha sirit mreza spoznavanja?? Pocasi ze razmisljam, da je to danes normalno aki kaj?

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Za takega debila se boriš?
Res?
Tako nizko se ceniš?
Česa v resnici ne bi rada izgubila? Ljubiš samo to, česar ne moreš imeti in to njega. Če si ga pripravljena delit z drugimi pač vztrajaj. Tam pri 60.h ga bo mogoče minilo, do takrat pa…saj veš. Glavo čimbolj globoko v zemljo, da ne bo preveč bolelo.


Kot da obstaja sam ta kretten. Zamenjaj tipa, ker ocitno ima neko motnjo..

Uporabi zdravo kmečko pamet če jo imaš. Ti in tvoja prijateljica. Če moški “všečka” sliko druge ženske, s katero ni v sorodu, jasno nakazuje da mu je ta oseba všeč. Govorim o sliki, kjer je samo ona. Redko so to vljudnostni všečki. Posebej izrazito je če je takih všečkov na VEČ slikah te ali drugih žensk. Ko si v partnerskem odnosu, ne “lajkaš” slik drugih ljudi, velja za oba spola. Všeček (like) pomeni da ti je všeč kar vidiš. Izjeme so slike, kjer je več ljudi skupaj, predmeti, kraji, dogodki…Všečkanje osebe, ki je na sliki sama, izraža interes. Obstajajo izmeje, ko ženska stisne like na sliko moškega samo zaradi tega, da ta oseba vrne like na njeno fotko, a pravega interesa za tega moškega nima. Na drugi strani pa moški zmeraj stisnejo like na sliko ženske, če ga ta ženska privlači, redko moški stiskajo like zaradi vljudnosti ali želje da dobijo like nazaj. Dopisovaje z drugimi ženskami je pa zmeraj pogojeno z interesom, moški NIKOLI ne kontaktira ženske zaradi dolgčasa, zmeraj je zaradi seksualnega ali romantičnega interesa. Zato če ujameš partnerja da si dopisuje z drugo žensko, vedi da ga ta ženska zanima. Izjeme so dopisovanja iz poslovnih razlogov. Ženska se lahko dopisuje z moškim iz čistega dolgčasa a da nima nobenega seksualnega ali romantičnega interesa z njem. V tem se razlikujemo. Sprašuješ se če je nedorasel, verjetno, ali pa je samo oseba, ki ni za resno vezo. Rekel bi da si nedorasla ti, da se sploh ubadaš s takim človekom, ki ji jasno izraža interes za druge ženske. Vsekakor bi jaz z tako osebo takoj prekinil partnerski odnos.

Draga moja,koncaj zvezo(ne bo se spremenil).Par dni bos rabila,da prebolis, ampak kasneje si bos hvalezna.Verjami,sem bila v isti situaciji(2x).

Kar nekaj moških poznam, okrog 40 in še starejši, ki nonstop visijo na fb in všečkajo ženske. Ne bom rekla, da so to slabi moški po značaju, so pa zelo nezreli, dokaj osamljeni, s slabo samopodobo, njihovi socialni stiki izven družine so v večinoma šank in prazno filozofiranje. Facebook in ženske tam jim daje občutek, da so frajerji in imajo življenje. Občutijo, da imajo pri vseh teh ženskah šanso, zato se ne bodo zavezali nikomur v realnem svetu. Ženskam na fb se počutijo bližje in so jim bolj zavezani kot bodo tebi kdajkoli. Te ženske ne težijo, ne zahtevajo, ne postavljajo ultimatov, moškemu ni treba drugega kot da všečka sliko in je v svojih očeh glavni dasa. Otročje razmišljanje. Če iščeš odraslo zvezo in pristno intimnost z moškim, išči dalje.

To da je partner z vami še ne pomeni, da se mu druge osebe več ne dopadejo in če se mu dopadejo, še ne pomeni, da ne želi biti z vami.
Ti ultimati, da se ne sme več ozreti nikamor, niso znak ljubezni, to je že posestniški odnos.

Še pes bo raje okol pohajal, če je doma tepen…. izbira je vaša 😉


Sam res…..😄 Moški so otročki pri 40+…

Eno je oziranje, ko ti slučajno nekaj prekriža pot, drugo je pa aktivno iskanje starlet po Facebooku. Ne verjamem, da tip lajka požrtvovalne medicinske sestre in okretne kmečke žene med podiranjem drevja v gozdu.

Eno je oziranje, ko ti slučajno nekaj prekriža pot, drugo je pa aktivno iskanje starlet po Facebooku. Ne verjamem, da tip lajka požrtvovalne medicinske sestre in okretne kmečke žene med podiranjem drevja v gozdu.
[/quote]
eno je imeti nekoga rad, drugo omejevanje koga,kdaj, kako… lahko gleda

Sploh pa, kaj mu manjka pri tej, da tako vneto gleda druge?


eno je imeti nekoga rad, drugo omejevanje koga,kdaj, kako… lahko gleda

Sploh pa, kaj mu manjka pri tej, da tako vneto gleda druge?
[/quote]

Kako omejevanje?
Jao. Eni ne ločite hrušk od jabolk, pa če bi pisali na njih kaj so.

Moški, ki mu je všeč kar ima doma, ne bo všeč Kal kar vse povprek in vsako.

Tako početje je poniževanje njegove partnerke in jaz s takšnim moškim ne bi mogla biti.
Za njega so vse opcije odprte, kakor hitro se bo katera odzvala na ta všeček, bo odjadral v tuje vode.

To je virtualno ljubimka je, kjer imaš rad vse, samo to, kar imaš doma ne.

Kako omejevanje?
Jao. Eni ne ločite hrušk od jabolk, pa če bi pisali na njih kaj so.

Moški, ki mu je všeč kar ima doma, ne bo všeč Kal kar vse povprek in vsako.

Tako početje je poniževanje njegove partnerke in jaz s takšnim moškim ne bi mogla biti.
Za njega so vse opcije odprte, kakor hitro se bo katera odzvala na ta všeček, bo odjadral v tuje vode.

To je virtualno ljubimka je, kjer imaš rad vse, samo to, kar imaš doma ne.
[/quote]
Hausarest je tebi edina opcija “ljubezni”?

Se ti ne zdi, da si malo preveč ne sigurna vase, da te ogroža tudi nek všeček ?
Ko gresta po ulici tudi ne sme gledat ne levo, ne desno?

No ja, tut prav


Hausarest je tebi edina opcija “ljubezni”?

Se ti ne zdi, da si malo preveč ne sigurna vase, da te ogroža tudi nek všeček ?
Ko gresta po ulici tudi ne sme gledat ne levo, ne desno?

No ja, tut prav
[/quote]

Srečna tvoja ob takem sprenevedavčku.

No dajte se zresnit, tip v vezi in pri 40-tuh nima kaj za vseckat fotk raznih starlet z golo ritjo po fb…doma se mu gate perejo a on frajer bo pa oblazil vsako rit na netu?? Come on kaka svoboda neki ko itak vemo da od tega do sexa ni veoika razdalja…pol pa ko vidjo, da so vse zamocil in da jim zbotoksirana starleta pa le ne bo prala gat in kuhala kosila pa prijokcajo nazaj eni ze pol ko imajo otroke se takole obnasajo…pa ni res to ne pocnejo samo vaski Franceki, ki hodijo po gostilnah ampak tipi z uni izobrazbo in zli high polozaji v druzbah!!


Torej če tebe všečka nek tip si ti že pripravljena na seks z njim oz se preselit?
:/
Tako resna je ta reč?

Srečna tvoja ob takem sprenevedavčku.
[/quote]

Nisem vedel da se zanimaš zanjo. 🙂
To je isto kot všeček? 😛

Nisem imela v mislih enega všečka…dobro vemo, da se z všečkom začne komunikacija, si z osebo dopisuješ, jo spoznavaš, greš na kak drink…in smo tam…jaz če nebi bila v vezi in bi iskala tipa samo za sex bi tudi šla…kako pa misliš, da delajo starlete, jih poznam par, sej itak po večini nikjer ne delajo, razen, če si ti predstavljaš pod ta naziv kaj drugega? Si že videl starleto zbotoksirano, ki bi imela redno službo in bi garala v službi? 🙂 Gredo na drink, pričakujejo darilca, nastavijo svoj napumpano rit in pol sexajo kolkr je daril…in pričakujejo gucci, armani, da jim tipček plača še kak “nujni” lepotni popravek… medtem gre njihova veza v maloro in ko se zavedo potem jih ženska pusti, si najde drugega in potem jokcajo… veliko jih prijokca nazaj, da je naredilo napako, zaj***ejo družino in vse, žal je veliko tega. Ni pa nujno, da je to starleta, lahko je tudi kakšna razočarana ženska, samohranilka, ki ji prija dvorjenje in imajo tako nizko samopodobo, da se strinjajo z vlogo ljubice, ker mislijo, da kaj boljšega ne bodo nikoli dobile. Skratka tipi, veliko jih zamoči s flirtanjem po netu, veliko se jih zaplete in se zavedo, ko je že prepozno, sem že imela take tipa žal, zelo na high položaju, visoko izobražen, mentalno pa na ravni srednješolca, nonstop imel po trebo po flirtanju, le tako si je dvigal samozavest.. in itak je počilo in sva šla narazen.

Nisem vedel da se zanimaš zanjo. 🙂
To je isto kot všeček? 😛
[/quote]

Oh, kako si pronicljivo duhovit. Škoda, ker te ne morem všečkat.


Torej če tebe kdo všečka potem… Kaj se zgodi potem?
Če človek pomisli, so všečki tam zato da izzivajo hudiča?

Kakorokoli obrneš on je bil tvoj izbor, ti si izbrala njega za svojega fanta. Si ga dobila preko všečkov?
Dokler je tebe všečkal je bilo ok, zdej pa konec, nikomur več ne sme priznati, da mu je nekaj všeč, amen.

Saj ne vem, a sem jaz tako neveden, staromoden…. da ne vem čemu služijo všečki…mogoče mi ni nikoli nihče povedal, da so zato tam da nekomu poveš, da bi rad seksal z njim….

No daj nehaj se sprenevedat…razlika je ali vseckas fotko sodelavca, ko je na pivu, sestricno, ko je nekje v gorah ali z druzino, kot pa joskato fb ali insta influencerko, ki isce sponzorja za novo dozo botoksa ali ritnih vlozkov ali gucci torbico :). Normalno, da tip, ki je v vezi svobodno odloca in ima svoj fb ali insta profil. Problem nastane, ko si zacne dopisovati z bejbami, se prijavi na portale za zmenke in sex…in ni malo takih. Ja sej lahko imas svobodno voljo, zaradi mene lahko s partnerko oba pocneta to…ponavadi je tip frajer, ki to pocne, njegova pa bi morala to vse pozirati in bognedaj, da bi si dopisovala s kom.

New Report

Close