Najdi forum

dominacija

:)))))))))))

Moj je kuhar, pa ti lahko posodi belo haljo… saj je čist podobna zdravniški ;))))))))

Si predstavljam …. :))))) …. ti oblečena kot una iz tatu, se hihitaš na skrivaj, on se pa trudi in matra, :))))) sam s sabo in po možbnosti še s tabo :))))))

Jaz bi se narežala do solz :))))))

Bolj za spremembo, kot kaj drugega.

Vsake tolk časa mi paše malce grizljanja na intimnih mestih, pa vosek je tut ful dober, ampak samo če sm ful razrjacan.

pretepanje in podobne buče pa niso zame…

:)))))
če me piči da probam ti bom povedla kako je šlo
:)))

Ja, punca kok boš ti zdrava :))))))))

:)))
vprašanje je sam al zaradi sexa al smeha
:))
mrde pa oboje,sam če bo pol še sex se bojim da bom sredi lepga planla v smeh :)))))))))

A striptiz si že poskusila? Brez režanja in hihitanja :))

aha brez režanja :)))))
nisem še probala pa ne vem če bi,bi mogla met res dober dan in bi mogli bit vsi planeti v liniji………

Kaj pa on? Mislim, a ti je že naredil prestavo s slačenjem?

:)) Brez tvojega hihitanja, seveda :))))))

:))
ne nič tacga nisva še počela (dobro jst sm si že dala smostoječe najlonke ih sexy perilo…sam to ni to) meni je to tako smešno pa ne vem zakaj ma jst se prow ne vidm v vlogi slačipunce pa tudi če je sam pred fantom…njega pa tudi ne….alpa ja bi mogla probat………… sam smo spet tm ne…..smeh smeh in še enkrat smeh :)))))

Enako :)))))))

Zdaj pa vadit, bova celo zimo ko rožici :)) Pa še zdravi….

:))

:))))
sam ne vem če je kombnacija obojega naenkrat zdrava
:))
enkrat sem bla mal pod gasom in sm se sredi akcije spovnla na nekaj smešnega in sm se začela režat…..in pol je blo konc vsega..je kr uplahnlo…..ker sm se tako režala mu nism mogla povedat da se ne smejem njemu ……:)))))

Še vedno iščem kandidatko, da jo z roko naklestim po nagi riti.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ufff.. jz dominantna.. mmmm.. to paše vsaketolk časa.. ampak povdarek na VSAKETOLK ČASA! 😉 Hehe.. všeč mi je tud, če me učasih tip uzame za “talko”.. zoped povdarek na VČASIH! 🙂 Drgač, mi je pa ful ušeč, če se s tipom dobr ujamem v sexu… da najdeva skupni ritm, ker če tega ni.. pol pa lahk rečem samo še adijo poldi.. 😀 😉

Bodi zvest samemu sebi ter hodi na soncu in ne v senci druzgih!

Res mam rada da me tip dominira…sam na “lep” način…Ne rab me tepst, bičat…da se bom počutla dominirano :))

Dosti sreče. Jaz sem jo sicer našel, a vseeno ostaja neosvojljiva.

hvala za odgovore. Ugotovili smo, da raziskave lažejo, ker le ni toliko fantazij o tem (ali pa tisti, ki bi imeli kaj zanimivega za povedat, pridno molčijo).

In seveda to, da je mm en velik grd perverznež (hm, eni smo to že itak vedli).

Ola ola vsem

Zanima ce je kje kak decko ki ga zanima biti podrejen ter na kak nacin vse zeli biti podrejen?

Naj se mi javi na mail [email protected]

Se pogovoriva o tem malo vec ter vidiva ce najdeva kaj da ustreza😉

Mogoce pa mi uspe te oreciti ter uresnici kaj zelis😘

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close