Najdi forum

Partner pravi, tako kot vseskozi, da ne ve, kaj mu je bilo. Vem, tipičen izgovor. Ne vem, ne vem, rad te imam, nočem te izgubiti. Pa me bo.

Kaj pravi ona? Nič, ker nima možnosti, sem prekinila z njo vse stike. Morda še zadnji pogovor z njo, nedavno po dogodku, ko mi je poizkušala očrniti njega, kazala, kje jo je poljubljal… in da, češ, kaj bi ona naj natedila??? Sem ji povedala, kako bi jaz reagirala, če bi njen mož to počel z mano. Tako da – dolgoletnega prijazeljstva ni več, pika. Kljub vsemu pa še vedno mislim, glede na vsa druženja in moje razmišljanje za nazaj, da med njima prej še ni bilo nič konkretnega.

Kakorkoli, zaupanje je padlo, nikoli ne more biti več tako, kot je bilo. Mislim na najino dolgoletno vez, ki je temeljila vedno na zaupanju, nikoli na ljubosumnosti. Ni bilo potrebe.

Mislim nekako ze mora argumentirati da jo vsak dan sice po fbju…Nje se je fino zdelo, ker je pac tip zenske ki flirta z zasedenimi in se pocuti bolj “huda”, ce jo nek “srecno” porocen moski zeli. Verjetno si je dokazala, da je 1A. Sklepam, da je opazila, da je pac tvoj bebo zagledan in ga je ze prej zapeljevala. Zato pa ni reagirala, ker jo je zanimalo, do kje te je pripravljen ponizat. Dobila je svoje, nazalost. To da si preknila stike s to druzbo, meni ni odraz ponosa. Samo pokaze da te zelo boli in dobis pac umisljenje. Sama bi se z dvignjeno glavo sprehajala po svetu. Tvoja napaka je, da ga imas rada in da si vrjela, da te bo spostoval. To je “napaka” zrelega in postenega cloveka. Njegova pa je, da se ne zna malo zadrzati in da je idiot. Sklepam, da si ponosna zenska. Zato te spodbujam da oddides, ker bos tezko prebolela to izdajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Lucky927, 30.10.2023 ob 17:09

Partner pravi, tako kot vseskozi, da ne ve, kaj mu je bilo. Vem, tipičen izgovor. Ne vem, ne vem, rad te imam, nočem te izgubiti. Pa me bo.

Kaj pravi ona? Nič, ker nima možnosti, sem prekinila z njo vse stike. Morda še zadnji pogovor z njo, nedavno po dogodku, ko mi je poizkušala očrniti njega, kazala, kje jo je poljubljal… in da, češ, kaj bi ona naj natedila??? Sem ji povedala, kako bi jaz reagirala, če bi njen mož to počel z mano. Tako da – dolgoletnega prijazeljstva ni več, pika. Kljub vsemu pa še vedno mislim, glede na vsa druženja in moje razmišljanje za nazaj, da med njima prej še ni bilo nič konkretnega.

Kakorkoli, zaupanje je padlo, nikoli ne more biti več tako, kot je bilo. Mislim na najino dolgoletno vez, ki je temeljila vedno na zaupanju, nikoli na ljubosumnosti. Ni bilo potrebe.

Moski so lahko po vseh letih cisto nekaj drugega, za kar smo vrjele. Najhuje pa je, da ti laze kako ni zaljubljen po drugi strani pa ve, da z njo nima sans. Nje pa samo pase pozornost. Mogoceo jo pa njen moz daje drugi/m. Tvoj moz te najbrs ima rad, ampak si zelo samoumevna. Pa se ti zdi ta prijateljica zaplejivka? Kaj pa njen moz? Vse skupaj je precej bedno.

Ja,je zapeljivka, mlajša od mene 5 let, misli, da je mlada in lepa.

Samo še to, vse se zgodi z razlogom

vi imate moža ki, pleše??  ja kteri mož pa pleše??  hahahahaha   ojojoj   vas naj raje skrbi, če je mogoče bisx.  mislim, da ste vi malo zavrti gospa.  msilim ,da  ste ugotovili, da ste se zapustili in da niste več sexi. ste končno dobili potrditev. glejte gospa tko je.  če vi ne znate plesat, zna kera druga.  zgleda da se boste morali malo k sebi spravit.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 7421, 02.11.2023 ob 08:19

vi imate moža ki, pleše??  ja kteri mož pa pleše??  hahahahaha   ojojoj   vas naj raje skrbi, če je mogoče bisx.  mislim, da ste vi malo zavrti gospa.  msilim ,da  ste ugotovili, da ste se zapustili in da niste več sexi. ste končno dobili potrditev. glejte gospa tko je.  če vi ne znate plesat, zna kera druga.  zgleda da se boste morali malo k sebi spravit.

Hm, tale si je pa danes dal/a duška, na forumu žali in komentira vse po vrsti.

Morda samo replika, jaz znam plesat in to zelo rada, on ne. In sem urejena, nisem se zapustila. In pravijo, da sem glede na svoja leta privlačna. Tu gre za nekaj povsem drugega.

Pa srečno in hvala vsem.

927,  no no smo že bližje resnici.  torej se rada skrivaš v povprečju, rada kažeš na druge z prstom, rada si tista , ki kao ne odloča ki določuje kak oin kaj bo in kaj kdo dela, ocenjuje delo drugih.  to je problem gospa.  nič ne žalim, sam povem vam direkt, brez vam sprejemljivih  olepšav. ker pač resnice ne prenesete.   ne? a je tko?  gospa.  kdo vam govori da,  ste za svoja leta privlačni. to se reče ponavadi debelim  ne preveč  sexy ženskam.  da so privlačne.  privlačno ni sexy. kar ni sexy ni privlačno za moške.  kdo vam to govori?   fuk fehtarji?  moški, nikoli ne reče  teh besed. nikoli.  LAŽETE GOSPA.   LAŽETE.  zdaj, ko berem vaš komentar na moj komentar, si samo želim, da jo bo vaš mož še položil.  upam, da jo je že.

Ja, boli še vedno, ne morem se izkopati iz tega ponižanja, osramočenja, in, na koncu koncev, izgubljenega zaupanja. Iz obeh strani. Jaz mu gledam fb in google in vidim  da jo išče in gleda, čeprav osebnih stikov vem da ni. Jaz mu povem  da vidim  da jo googla in išče po fb. Nastane nekšen pogovor, ki ne pelje nikamor. Ni iskrenosti. “To ni nič, ni bilo nič, žal mi je, samo tebe imam rad”.

To je to.

A je to res samo trenutna zabloda? A naj res grem preko tega?

Ne vem, mi je pa zelo hudo.

Lucky, še mene boli srce, ko berem, kaj doživljaš. Svetujem ti, da nehaš gledati in oprezati, kaj mož gleda in kaj išče.

Pišeš, da ne znaš živeti sama. Temeljito premisli, kako se boš odločila. Verjamem, da te je mož prizadel, ampak, kako bo pa potem, ko boš ostala sama? Si to res želiš? Kakšen človek je drugače tvoj mož? Je bil to samo enkraten spodrsljaj, ali to počne že več časa?

Kakorkoli se boš odločila, boš naredila prav! Življenje je tvoje, poslušaj svoj notranji glas! Želim ti vso srečo!

Hvala Lunca. Vedno sem odnose gradila na zaupanju, torej mislim, da je bil to enkraten spodrsljaj. Ki pa se je zgodil v moji prisotnosti, to najbolj boli.

In da, moja zahteva je bila, da spremeni gesla za računalnik in fb, tako da sedaj ne gledam več. Se mi je pa po vsem tem sesulo v prah vse, v kar sem verjela in zaupala.

Življenje pa mora iti dalje, kakorkoli že.

Srečno vsem

New Report

Close