Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija dieta za zatrtje kandide

dieta za zatrtje kandide

Quicky
Vidim, da imate izkušnje s peroksidom
A lahko prosim napišete koliko kapljic 3% peroksida se začne terapija proti kandidi, bojim se namreč, da ne bi bilo kaj narobe, saj je to vsaj zame kar nevarna snov
Lep pozdrav

ne pije se 3% peroksid, ampak 30, ali 35%.Pomebno je koliko vode dodaš.Saj v končni fazi lahko narediš tudi 3%-ga ampak potem pač dodaš manj vode.Pomebno je koliko H2O2 spraviti dol po grlu.
Jaz sem pila 30% in sem začela takole:
vedno daš število kapljic v 0,75 litra vode (voda naj bo prekuhana in ohlajena, ker sicer se nekaj od teh kapljic uporabi še za razkuževanje vode in je efekt slabši.
začneš z 11 kapljic na dan-kar skupaj zmešaš v 9.75 litra voda in potem to piješ zjutraj,opoldan in zvečer.Potem vsaki dan povečaš za 3 kapljice, se pravi naslednji dan 1 kapljic v 0,75 vode, dokler ne prideš do cca.90 kapljic in potem greš nazaj…če si končal pri 90 kapljic greš naslednji dan nazaj na 87, pa potem na 84…..dokler spet ne prideš na 11 in je konec terapije, to traja kar tam okrog 40 dni.
Pazi da kupiš v lekarni PREHRAMBENI-ZA PREHRANO H2O2.
Še boljše pa je, če to delaš z MMS je bolj učinkovit.

G. Merkolova, se opravičujem nekaj ne gre skupaj z temle peroksidom ker nekdo bo res pil 30% peroksid. (nisem prepričan da bi bilo to dobro zanj)
pišete da se ne pije 3 pač pa 30 procentni nakar navajate da se pač da malo manj vode….po moje je pri 30% manj vode kot pri 3 % ali pač meni matematika ne gre…

Verjetno ste mislili da delaš z 30% peroksidom in ne 3% peroksidom to mešanico z vodo….

jaz sem z MMS kapljicami prišel do 15 kapljic nadan brez kakšne slabosti, driske bruhanja…razen tega da mi je na koncu vse skupaj tako zasmrdelo da mi je sedaj slabo ko samo pomislim na tisto rumeno mešanco ki nastane po 3 minutah….bljak.
Osebno bi sedaj prešel na peroksid in zato spremljam tole temo še naprej.

ne,ne je že prav vzamemo 30% peroksid, takšen kot ga dobiš v lekarni v litrski embalaži.Te kapljice daš potem v 0,75 litra vode, potem seveda ni več 30%, tmveč bistveno,bistveno.bistvenoooooo manj.
Saj sem vendar jasno zapisala, da daš 30% H2O2 v 3/4 litra vode-prvi dan le 11 kapljic…..kaj ti ni jasno?
MMS pri 15 kapljic na dan še nikumur kar jih jaz poznam ni bilo slabo, če je začel od 1-2 na dan….jaz jih lahko danes popijem 4o in več na dan.

40in več? Hmmm pa ti ne smrdi? men se je enostavno zagabilo in si ne morem pomagati….ste mnenja da je z peroksidom lažje? nadaljeval bi z njim, po teh navodilih

Lp

zoto

Raztopine in stopnje čistosti vodikovega peroksida
Vodikov peroksid je dostopen v različnih jakostih in stopnjah čistosti.

3.5% farmacevtska čistoča:
To je čistoča, ki jo lahko kupite v lekarni ali drogeriji. Ta izdelek ni primeren za uživanje. Vsebuje različne konzervanse, ki jih ni priporočljivo zaužiti. Ti so: acetanilidi, fenol, natrijev stanat in tetranatrijev fosfat.

6% kozmetična čistoča:
Ta se uporablja za beljenje las in ga ne priporočajo za uživanje.

30% reagentska čistoča:
Ta se uporablja pri različnih znanstvenih poskusih in ravno tako vsebuje konzervanse. Ni primerna za uživanje.

30% do 32% elektronska čistoča:
Ta se uporablja za čiščenje elektronskih delov in ni primerna za notranjo uporabo in uživanje.

35% tehnična čistoča:
To je bolj koncentriran proizvod od reagentske čistoče, razlikuje pa se po tem, da vsebuje še fosfor, ki pomaga nevtralizirati klor, ki je prisoten v vodi, s katero se redči.

30% prehranska čistoča:
Ta se uporablja pri proizvodnji živil z vsebnostjo sirov, jajc in artiklov, ki vsebujejo sirotko. Ravno tako z njim pršijo folijo za aseptično pakiranje sadnih sokov in mlečnih izdelkov.
TO JE EDINA ČISTOČA, KI SE PRIPOROČA ZA NOTRANJO UPORABO. Dostopna je na liter, 5 l, 50 l in celo na sode.

90%: Ta se uporablja kot vir kisika pri raketnem gorivu.

Zgolj 30% prehranska čistoča vodikovega peroksida se priporoča za notranjo uporabo. Pri tej koncentraciji pa je vodikov peroksid zelo močan oksidant in je lahko nerazredčen izjemno nevaren, celo smrtno nevaren. Vsakršna koncentracija nad 10% lahko povzroči nevrološke reakcije in poškodbe zgornjega dela prebavnega trakta.

Znana sta dva smrtna primera pri otrocih, ki sta zaužila 27% in 40% raztopino H202. Nedavno je 26-mesečna deklica pogoltnila požirek 35% raztopine H202. Takoj je prišlo do bruhanja, čemur je sledila nezavest in zaustavitev dihanja. Na srečo je bila na urgentni negi in čeprav je dobila razjede in krvavitve požiralnika in želodca, je nesrečo preživela. Ob pregledu čez 12 dni, so ugotovili, da so se poškodbe zarastle. (Journal of Toxicology; Clinical Toxicology 90;28(1):95-100).

30% prehranska čistoča H202 zahteva:
Pazljivo ravnanje (neposreden stik s kožo povzroča opekline – potrebno je takojšnje spiranje z vodo).
Ustrezno redčenje pred uporabo z destilirano vodo.
Pravilno in varno hrambo (potem, ko ga razredčimo, moramo neporabljeni ostanek hraniti tesno zaprt v zmrzovalniku).

Ena najbolj prikladnih metod redčenja 30% raztopine H202 je z uporabo male stekleničke in kapalke. Takšne lahko kupite v lekarni ali drogeriji. Napolnite stekleničko jo s 30% raztopino H202, večjo posodo pa shranite v zamrzovalnik vašega hladilnika, kjer bo počakala, dokler se ne sprazni mala steklenička.

Splošno priporočeni odmerki so navedeni v spodnji razpredelnici. Kapljice zmešamo s 170 do 220 ml destilirane vode, soka, mleka ali celo gela ali soka aloe vera.
Za redčenje peroksida ne uporabljajte klorirane vode iz pipe!!!!!

Priporočeni postopek
Priporočeni program je zgolj nasvet, vendar temelji na večletnih izkušnjah in poročilih.
Tisti, ki se odločijo za počasnejši tempo, lahko pričakujejo počasnejši napredek, vendar zagotovo obstaja tudi ta možnost. Program lahko prilagajate osebnim potrebam. Posamezniki s presajenimi organi naj se ne lotevajo programa s H202.
H202 namreč spodbuja imunski sistem in lahko povzroči zavrnitev presajenega organa.

Dan kap. Krat na dan
1 3 3
2 4 3
3 5 3
4 6 3
5 7 3
6 8 3
7 9 3
8 10 3
9 12 3
10 14 3
11 16 3
12 18 3
13 20 3
14 22 3
15 24 3
16 25 3
17 25 3
18 24 3
19 22 3
20 20 3
21 18 3
22 16 3
23 14 3
24 12 3
25 10 3
26 9 3
27 8 3
28 7 3
29 6 3
30 5 3
31 4 3
32 3 3

Ohranjevalni odmerek
V večini situacij se po končani prvi polovici 32-dnevnega programa, pogostost jemanja H202 lahko zlagoma zmanjšuje, kot sledi:
25 kapljic vsak drugi dan prvi teden,
25 kapljic vsak tretji dan drugi in tretji teden,
25 kapljic vsak četrti dan 4., 5. in 6. teden.

To lahko nato zmanjšamo na 5 do 15 kapljic tedensko, glede na počutje. Tistim z resnejšimi zdravstvenimi težavami pogosto koristi ostajanje na 25 kapljicah dnevno en do tri tedne, nato zmanjšanje na 25 kapljic dvakrat dnevno, dokler se težava ne razreši (lahko tudi do šest mesecev).

Tisti s kronično sistemsko kandidiazo lahko začnejo z 1 kapljico trikrat dnevno, nato 2 kapljicama trikrat dnevno, preden pričnejo z zgoraj predstavljanim programom.

Pomembno je, da se H202 jemlje na prazen želodec.
To najlaže dosežemo tako, da ga jemljemo eno uro pred obrokom ali tri ure po obroku.
Če je v želodcu neprebavljena hrana, lahko reakcija H202 s katero od prisotnih bakterij povzroči prekomerno penjenje, zgago in po možnosti celo bruhanje. Poleg tega, nekatere raziskave na živalih nakazujejo, da se tvorijo hidroksilni radikali, ko se H202 uživa oralno v kombinaciji z železom in majhnimi odmerki vitamina C v želodcu (Journal of Inorganic Biochemistry 89;35(1):55-69).

Okus po varikini, ki ga pušča H202, lahko omilimo z žvečenjem žvečilnega gumija brez sladkorja in okusom po cimetu. Nekateri ljudje, ki uživajo H202 tik pred spanjem s težavo zaspijo. To je verjetno posledica občutka budnosti, ki ga povzroča dvig vsebnosti kisika na celični ravni.

Program oralnih odmerkov je v bistvu enak za vsa bolezenska stanja. Vendar je potrebno upoštevati še nekaj stvari. Pri nekaterih se lahko pojavi slabost v želodcu. Če do tega pride, se priporoča vztrajanje na programu pri istem odmerku ali zmanjšanje odmerka na predhodno raven, dokler težave ne preidejo. (Nekateri bolniki so uspešno rešili problem slabosti tako, da so istočasno s peroksidom vzeli še tri do štiri kapsule lecitina.)

Med izvajanjem programa ni nič neobičajnega doživeti t.i. krizo zdravljenja. Ko mrtve bakterije in strupi zapuščajo vaše telo, lahko to za kratek čas preseže vašo sposobnost dovolj hitrega izločanja. Pri nekaterih lahko ta preobremenitev povzroči utrujenost, drisko, glavobol, kožne izpuščaje, prehlad ali gripi podobne simptome in/ali slabost.

Vendar se ne priporoča prekinitev uporabe peroksida, da bi se zaustavilo to očiščevanje. Z nadaljevanjem programa se bo telo hitreje očistilo toksinov, kriza zdravljena pa bo hitro prešla. Če še ne jemljete vitamina E in katerega od izdelkov z vsebnostjo bakterije acidophilus, vam priporočam, da s tem pričnete še preden začnete s peroksidnim programom.

Vitamin E lahko zagotovi učinkovitejše izkoriščanje dostopnega kisika, medtem ko acidophilus pomaga znova naseliti kulture dobrodejnih bakterij v debelem črevesju, poleg tega po spodbuja notranjo tvorbo vodikovega peroksida.

Priprava in uporaba 3% razstopine H202
3.0% raztopino lahko napravimo dokaj preprosto tako, da najprej vlijemo 1 dcl 30% čistega H202 v večji bokal. Temu dodamo 11 dcl destilirane vode. To da skupaj 12 dcl 3.0% razstopine H202. 3.0% H202 ponuja vrsto možnosti medicinske uporabe.
Iz treh jedilnih žlic zmešanih z enim litrom neklorirane vode pripravimo dobro klistirno sredstvo ali formulo za notranje prhanje (5 ml 30% H2O2 v 1 l destilirane vode, 5 ml = 1 čajna žlička).
Uporabimo jo lahko nerazredčeno kot ustno vodico ali pa jo zmešamo s sodo bikarbono in si naredimo zobno pasto.
Nerazredčeno lahko uporabimo kot kopel za noge pri atletskem stopalu. (Diabetiki so poročali o lajšanju težav s cirkulacijo, ki jim ga prinese namakanje nog v 1/2 litra 3% (1/2 dcl 30%) raztopine peroksida zmešanega s 4 litri tople, neklorirane vode v trajanju 30 minut vsak večer pred spanjem.)
1 jedilno žlico dodano skodelici neklorirane vode lahko uporabimo za razpršilo nosne votline. Odvisno od težav s sinusi, bo morda kdo moral prilagoditi količino uporabljenega peroksida. Srečal sem ljudi, ki so lahko uporabljali povsem nerazredčeno 3% razstopino in druge, ki so imeli težave že z nekaj kapljicami vmešanimi v skodelici vode.
3.0% razstopino H202 lahko dodamo vodi za napajanje domačih živali v razmerju 30 g na liter neklorirane vode. Oboleli živini po poročilih koristi 0,5 litra 3% razstopine na 20 litrov vode. (Kokoši in govedo je ostalo zdravo pri pitju 235 g 35% raztopine H202 na 4.000 litrov vode za napajanje.)

Dodatne informacije
Obstajata dva vira, na katera se lahko obrnete, če vas zanima uporaba terapije z vodikovim peroksidom.

Prvi vir, ECHO, je ustanovil Oče Richard Willhelm in ga vodi Walter Grotz. Njihov informacijski paket vključuje primerek Novic (newsletter), seznam distributerjev H202 in še nekaj drugih stvari.
Paket je na voljo zainteresiranim bralcem ALTERNATIVES za vsega $3. Njihov naslov je ECHO, Box 126, Delano, MN 55328.

Če bi radi vzpostavili stik z zdravniki, ki izvajajo terapijo z vodikovim peroksidom, lahko pišete na International Bio-Oxidative Medicine Foundation (IBOM) na naslov, P.O. Box 13205, Oklahoma City, OK 73113 in tel: (405) 478-4266.

Zanimivo je, da je danes na trgu najti vrsto izdelkov z vodikovim peroksidom. Nekateri so preprosto aromatiziran peroksid zmešan z minerali iz morja, aloe vera in drugimi sestavinami, ki naj bi naredile peroksid okusnejši (Superoxy, Oxy Toddy, itd.). Za druge trdijo, da sproščajo več kisika od običajnega vodikovega peroksida (Aerox, Anti-Oxid-10, Di-Oxychloride, Aerobic 07, Aqua Pure, itd.). Vendar boste v bistvu na koncu plačali malo bogastvo, da bi bili deležni enakih učinkov, kot jih dobite za nekaj centov vodikovega peroksida.

Zaključki
Vodikov peroksid je ena redkih enostavnih čudežnih spojin, ki so še vedno prosto dostopne. Njegova varnost in vsestranska uporabnost ga uvršča prav ob bok DMSO (dimetil sulfoksid). Če še nikoli niste uporabljali katerekoli od navedenih spojin, ste spregledali dve od najmočnejših zdravilnih orodij, kar so jih kdaj odkrili.

Večina izmed nas je pričela z vodikovim peroksidom že takoj po rojstvu. Ne le, da materino mleko vsebuje velike količine H202, količina, ki jo vsebuje prvo mleko (colostrum) je še večja. To je povsem logično, zdaj ko nam je jasna njegova glavna naloga, torej aktiviranje in spodbujanje imunskega sistema.

Čeprav sem zagret zagovornik terapije s H202, pa nočem trditi, da bi jo naj koristil vsakdo. Verjetno obstajajo posamezniki, katerih zdravje in dobrobit ne bi vodikov peroksid prav nič izboljšal. Vendar je še na milijone drugih, ki trpe brez potrebe, najsi bo zato, ker ne vedo za vodikov peroksid, najsi bo, da so bili zavedeni glede njegove prave uporabe.

Viri:
Family Health News Related Alternatives in Cancer Therapy – Hydrogen Peroxide
http://educate-yourself.org/cn/hydrogenperoxidecancertherapybookexcerpt.shtml
Hydrogen Peroxide v. Prostate Cancer by Bill Munro (Oct. 14, 2005)
http://educate-yourself.org/cn/hydrogenperoxideandprostatecancer14oct05.shtml
Hydrogen Peroxide Nasal Sprayer & Garden Applications by Bill Munro (Feb. 7, 2005)
http://educate-yourself.org/cn/hydrogenperoxide07feb05.shtml
Hydrogen Peroxide by Walter Grotz
http://educate-yourself.org/cn/hydrogenperoxidewaltergrotz20nov04

lp

zdravkok, tole pojasnilo ponavljam, mislim da že petič (ne da se mi šteti):

meni se je zgodilo enako, kot opisuješ; napitek kapljic z dodano jed. kislino se človeku res lahko upre in tudi dodana kislina je za marsikoga prevelika obremenitev za želodec in črevesje

ni nujno jemati kapljice MMS z dodajanjem jedilne kisline; kapljicam se lahko preprosto doda tekočina in vse skupaj se spije in sicer brez čakanja
tak napitek nima groznega priokusa in ker ni treba čakati uvodne tri minute, se zdravilni napitek lahko pripravi kjerkoli in kadarkoli (v jedilnici, pisarni, doma v zaprtem prostoru)

kapljicam MMS se doda kislina, kadar je treba zdraviti ustno votlino, za ščetkanje zob ali zdravljenje požiralnika; za zdravljenje prebavil od vhoda v želodec dalje ni treba kapljicam dodajati kislino, ker je v želodcu in črevesju dovolj kislin, ki sprožijo razpadanje kapljic MMS

prejšnji protokol je bil precej agresiven (3 x na dan do max. 3 x 15 kapljic)
danes je protokol drugačen in sicer se št. kapljic ne spreminja, ampak se jim jemlje 8-10 x na dan in sicer odvisno od bolezni in stanja človeka nekje do 10 x 4 skupaj torej 40…seveda je treba ravno tako začeti počasi.Prav začetniki naj bi jemali sprva samo kapljico na vsaki 2 uri, naslednji dan 1 kapljico na vsako uro…če se pojavi slabost, driska (herxeimerjev efekt) se zniža št. kapljic.Ampak tak protokol je dosti boljši za organizem.Jaz bi vsekakor nadaljevala z MMS-jem.Morda bi si ogledal video (tu zgoraj-malo višje) sem pripela link, kako se naredi CDS, ki je za uživanje dosti boljši, ker ne vsebuje kisline in je za želodec boljši (sploh če imaš kdaj težave s želodčno kislino).Lahko pa probaš uživati tudi samo natrijev klorit-torej brez aktivacije s kislino, sploh če imaš v želodcu dovolj-preveč kisline in se bo natrijev klorit aktiviral v želodcu.

res se opravičujem da to pišete že nevem kolkič ampak zdaj pišete da je najbolje tako in čez dva tedna pa je bolje spet tako. za zdaj nimam težav z kislino, samo črevesje in po moje candida, poočutje se je malenkost zboljšalo ob MMS ampak kaj ko nikakor negre nadaljevati. Hotel sem preiti na peroksid in poskusiti s tem ampak je spet problem da moraš biti ob uri doma….MMS kaplic še imam in mogoče nadaljujem samo z kapljicami brez aktivacije pa da vidim učinek torej 4×10 kapljic na dan z tekočino in takoj popiti?

Zdravko, ne 4 x 10 temveč 10 x 4 tako sem jaz napisala….seveda če si že na maksimumu, sicer začneš tam kjer si končal.
To da se protokoli spreminjajo je razumljivo, tega se nisem jaz izmislila, temveč v centru Jima Humblea.Razumljivo je, da iz celega sveta prihajajo poročila o drugačnem jemanju (protokolu) ki je za nekoga boljši, predvsem pa manj naporen in prav je da je tako-to je v bistvu napredek.

Ojoj, se opravicujem, mal sem bil hiter z mislimi. Me veseli da tole res krozi med nami in da imamo najnovejse podatke. Jaz sem ostal pri 2×15 aktivitanih kapljic in kako naj po vase nadaljujem?

Res hvala za vsak nasvet.

Lepo nedeljo vam zelim.

Zdravko

Zdravko, nadaljuj z 10 x 3 kapljice in pri tej dozi ostani kar tri tedne, ni treba povečevati.
Potem boš pa videl ali so simptomi izginili, ali izginjajo in še niso čisto izveneli…če bo tako pa še kar nadaljuj z vsako uro 3 kapljice.Prepričana sem, da ne boš imel več težav z “odurnostjo”

nekaj dni že jemljem glino s sodo, ugotovil sem, da ima jutranji urin bazičnost 7,9, slina pa še vedno kislost 6,1 (začel sem pri 5,5). To sem izmeril nekaj dni, tako, da ni napaka
A kdo ve kaj to pomeni, oziroma kako izboljšati

še enkrat
Quicky, hvala za res izčrpno pojanilo.
V lekarni so mi rekli, da imajo le 3 % raztopino peroksida, ki se uporablja za razkuževanje ran in izpiranje grla.
Kje torej dobiti 30 %raztopino ?
Je pa razlika med ceno MMS in peroksida skoraj takšna kot med navadnim in medicinskim ogljem, zato mi je peroksid zelo zanimiv.
Torej se sme pri redčenju nakapljati peroksid v vodo brez težav ?
(nisem strokovnjak, se pa spomnim, da je pri lugih je menda pomembno kaj se vliva v kaj)

Noben problem nebi smela predstavljati uporaba 3% raztopine za pitje, le količino je potrebno temu primerno povečati (če se pri 30% raztopini dozira po kapljicah, se 3pri % dozira po mililitrih).

Protokol bi bil naslednji:

Day 1………………..1 oz. daily
Day 2………………..2 oz. daily
Day 3………………..3 oz. daily
Day 4………………..4 oz. daily
Day 5………………..5 oz. daily
Days 6 through 12……. 5 oz. 2 times daily
Days 13 through 19…… 5 oz. 3 times daily
Days 20 through 25…….5 oz. 2 times daily
Days 27 through 32…….5 oz. every other day
Day 33 and on…………5 oz. every third day

1 oz. (=once) pa je 29,5 ml (ali kar zaokroženo 30 ml)!

Za vprašati je v lekarni (ali) galenskem laboratoriju, ali so pripravljeni narediti recimo 6% raztopino! Protokol za 6% raztopino bi bil naslednji:

Day 1………………1/2 teaspoon daily
Day 2………………..1 teaspoon daily
Day 3…………….1 1/2 teaspoons daily
Day 4………………..2 teaspoons daily
Day 5…………….2 1/2 teaspoons daily
Days 6 through 12……. 2 teaspoons 3 times daily
Days 13 through 19…… 2 teaspoons 2 times daily
Days 20 through 27…….2 teaspoons every other day
Days 28 through 35…….1 teaspoon every other day

Teaspoon pa je čajna žlička!

Je pa najbrž težko zmeriti pol čajne žličke, zato je 3% raztopina čisto vredu za uživanje in odmerjanje!

Jemanje pa na prazen želodec (če je omenjeno, da enkrat na dan je najbrž najbolje to storiti na tešče. Če pa iama oseba kakšen sebi lasten jutranji režim, pa je to najbolje storiti pred kosilom (a vsaj cca. 3 ure po zaužitem zajtrku)!

lep pozdrav

Evo, ostale so mi samo še 3 plombe. Komaj čakam, da se rešim še teh. 4.5 mesece uporabe MMS 1&2, pred tem mesec sode in magnezijevega klorida, pa je tudi obrodilo lepe sadove.

Trenutno pa se spopadam z obupnim kovinskim okusom v ustih. 🙁

Če sumim, da so glivice prisotne tudi v sluznicah po telesu, je smiselno potem aktivirati MMS pred zaužitjem ali to ni potrebno?
Moje razmišljanje je, da konec koncev MMS zaokroži po celotnem telesu.

Kje naj dobim ta H2O2? Prosim, če si kdo vzame čas in mi piše na e-pošto. A je sploh smiselno naročat/kupovat H2O2, če že imam MMS?


@rachek
: Ti menda jemlješ MMS kapljice že več kot 4 mesece. Vedno enako dozo čez dan? Ali si najprej naredil kuro do 3x 15 kapljic na dan in potem zmanjšal? Koliko sedaj jemlješ?

Hvala za vse morebitne odgovore.
http://www.youtube.com/watch?v=mPjIC0TRstY – Za malo dobrega vzdušja.
Lp


Hmm, kako na koncu klorov dioksid “zaokroži”, ne bi vedel. Po mojem, da organizem nekaj kisika(ki nastaja ob razpadanju klorovega dioksida) že veže na kri in ga “raznaša” po drugih organih. Po mojem mnenju je MMS smiselno aktivirati samo za spiranje ustne votline(grgranje) ali pa mogoče(ampak eden tak velik MOGOČE) tudi za klistir. Jaz sem ga prve tri mesece aktiviral, šele nato mi je Ajtim povedal, da to sploh ni potrebno. Od takrat dalje ga samo spijem. Brez skrbi, MMS razvije polni učinek.


Po mojem, da ne. Jaz imam MMS 1&2 dovolj. Imel sem pa drugače precej hudo sistemsko kandido več let. Zdaj se vleče 8o leto proti koncu, kmalu bo 9a obletnica.


Jemljem po potrebi. Zjutraj si naredim limonado s toplo vodo, potem čez 15-60 min zajtrkujem(dosti čemaža in česna), nato spijem dosti čajev(Pu Erh, poprova meta in še mnoge druge), med 12o in 13o kosilo, nato ob 14 ali 15 uri začnem z jemanjem kalcijevega hipoklorita(MMS2). Vsako uro vzamem 1 kapsulo tako dolgo, kakor mi pač je. Ponavadi okoli 4-5 kapsul, včasih 7, včasih 2, včasih pa tudi nobene. Pred spanjem si privoščim še polno dozo natrijevega klorita(MMS1), to je 15 kapljic. Sem pa na MMSu zdaj že pol leta. Začel sem tako, da sem najprej vzel 1 kapljico, nato pa vsakič naslednjič 1 kapljico več, dokler nisem 4i dan prišel do 15. Včasih sem vzel 3×15, včasih samo zvečer pred spanjem, večinoma pa 2x pol doze(7-8kapljic)cez dan in eno polno zvečer. Sicer pa imajo zdaj eden nov protokol uporabe, 3 kapljice vsako uro. Po mojem, da ni tako slab. MMS ne rabi biti aktiviran, samo spiješ ga dol(aktivirale ga bodo že prebavne kisline). Pač po potrebi. Fajn je čim več, ampak, saj veš, počutje … Začeti je treba previdno in počasi, se lepo navaditi na zadevo(opazovati, kaj se dogaja) in potem postopno povečevati količino kapljic …
Če na primer čez dan jem dosti citrusov, potem pač MMSa ne zaužijem toliko, saj dlje časa čakam, da se mi hrana prebavi. Vitamin C je namreč močan antioksidant in lahko v precejšnji meri izniči delovanje MMS-ov(in/ali morebitnih drugih oksidantov).

Sem pa na začetku dal več poudarka na MMS, tudi jemal sem ga več, najprej samo MMS1, tu in tam kakšno kapsulo MMS2, zdaj jemljem občutno več MMS2 in bistveno manj MMS1. Zdaj dam več pozornosti na čaje, tekočino, kakovost hrane kot pa na MMS.

Evo, pa sem “amalgam frei”. Dal sem še zadnje plombe ven! 🙂 Juhuhu, komaj čakam rezultate! 🙂

New Report

Close