Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija dieta za zatrtje kandide

dieta za zatrtje kandide

Članek iz februarske številke Science Illustrated 2012 :

Celoten skeniran članek :

[img]http://shrani.si/t/3W/DH/1s00z00M/pc140003.jpg[/img]
[img]http://shrani.si/t/3y/dh/3SuABN43/pc140004.jpg[/img]
[img]http://shrani.si/t/1X/hD/4ehdmH9L/pc140005.jpg[/img]
[img]http://shrani.si/t/2/A7/8oKLGod/pc140006.jpg[/img]

A če imam amalgamke v zobeh (eno staro več let in nekaj par zamenjanih na novo), ne bo rezultatov? Nasploh se sprašujem, zakaj jemlješ MMS tako dolgo (več mesecev), če kura traja tja do enega meseca. Vesel bi bil, če bi mi na ZS lahko poslal kakšni so rezultati čiščenja z MMS – Ph sline, slina na vodi, kakšni drugi vidni rezultati.

Želim lep dan/noč,
Zuppkko

[/quote]
Rezultati bodo, seveda. Priporočam ti, da daš ven še zadnjo plombo in se lotiš razstrupljanja s čemažem in česnom. Nekateri v prvi fazi poleg čemaža uporabljajo še klorelo. Sam je ne, oz. zelo poredko, večinoma samo po zobozdravniških seansah.

Enostavno, ker sem moral jemati. Sedaj ga ne več toliko, včeraj sem si celo vzel eden dan premora. Prve tri mesece sem imel drisko neprestano. Ne verjamem, da sem imel več kot 5x za silo “trdo” blato, na dan sem šel večkrat na veliko potrebo. Kisline in odpadne snovi pač morajo ven, če ne, pride do samozastrupitve. Pomor gljivic s pomočjo MMSa pač zahteva svoj davek. PH vrednosti pa nisem nikoli meril, zato ti jih ne morem posredovati. Rezultat: občutno izboljšano počutje, boljše delovanje možganov.

nova
Uredništvo priporoča

Kakšne so pa izkušnje glede teže? Jaz imam težave s premalo kil. Bi jih zelo rad kaj pridobil.

A bom kaj shujšal, če bom jemal MMS?

Težko povem, ker je to odvisno od mnogih dejavnikov. Jaz imam tudi prenizko telesno težo, mišična masa mi ne gre in ne gre gor … verjetno ima, tako kot pri drugih avtoimunskih boleznih, nekaj za opraviti s prebavo beljakovin. Dol ti najverjetneje ne bo šla, še manj vejetno pa je, da bi bo zaradi MMSa šla gor.

zuppkko in rachek, morda vama bodo v spodbudo moja spoznanja in izkušnja

sicer se še nisem zredil nazaj na svojo zdravo težo (poštevajoč svojo višino), a bi se rad, sem pa v času, odkar jemljem sredstva za zatiranje črevesne kandidoznosti, pri sebi zaznal spodbudne spremembe, ki obetajo, da se bo enkrat tudi mišičje začelo obnavljati

predvidevam, da brez telesnega naprezanja ne bo šlo, vendar pa so mi pred leti, ko sem začel jemati glino v prahu in potem obogateno s sodo bikarbono, začeli rasti lasje, izboljšalo se je splošno počutje idr.
vendar je počutje kljub temu zelo nihalo in razpuščeno črevesje (trebušček) se kar ni in ni hotelo začeti krčiti, se znova krepiti

ko pa sem začel jemati, najprej kapljice MMS, potem pa sem presedlal na kapsule, tj. 2. MMS, sem čez čas opazil, da se mi lasje še dodatno izboljšujejo, zobje se krepijo (remineralizirajo, zato manjkrat potrebujem zobozdravniško pomoč), predvsem pa so se mi začele krepiti tudi kosti; moral sem opustiti nošnjo lahkih pohodnih čevljev, ki so mi bili prej povsem prav, zaradi jemanja 2. MMS pa so sčasoma postali prekratki, me začeli tiščati (enako izkusil z visokogorski gojzarji in še enimi usnjenimi čevljh); skratka, meni se bo, vse kaže, obnovilo, ozdravilo vse ostalo, preden se bo začelo obnavljati mišičje
(športanje mi sicer pomaga ohranjati dobro telesno pripravljenost, a se mi mišičja zaenkrat še obnavlja-napihuje; uganjujem, je se mi morajo najprej ozdraviti in-ali energijsko spet okrepiti izčrpani organi, kar pa terja čas)

to je povezano z mojo nravjo po daljnovzhodni astrologiji (prst oz. zemlja), ki določa želodec, vranico in dvanajstnik ter mišičje (vsetelesni splet) kot moje energijske (nravne) prvake oz., rečeno politično, predsednike telesa, medtem ko so ostali organi in vsetelesni spleti “ministri”, ki jih skupinski predsednik vlade “komandira”
(kdor želi zvedeti več o svoji energijski nravi, naj pokuka v )

skratka, jemanje sredstva, ki tako ali drugače razbremenjuje telo kislosti, po mojem mnenju prej ali slej omogoča tudi obnavljanje izgubljene mišične mase, le vztrajati je treba
velja načelo: dalj časa je kdo neprostovoljno hujšal (v mišičje), dalj časa bo potreboval za napolnitev »baterij« (okrepitev notranjih organov), da doseže stopnjo, ko se bo začelo obnavljati tudi mišičje

Zdravo.

Imam kandido in me zanima, če lahko uporabljam domačo paradižnikovo mezgo in če lahko uživam pistacijo. Za pistacijo sem namreč po nekod zasledila da jo lahko, drugi pa pravijo da ne.

Hvala in LP

Pozdravljeni,
ker ne vem več na koga naj se obrnem, sem se odločila pisat na forum.

Že pol leta se počutim zelo šibko, poleg tega se hitro utrudim. Navajena sem se intenzivno ukvarjati s športom, delati, študirati in še kaj! Tega sedaj ne zmorem!
Ob prvih znakih šibkosti sem ugotovila, da nekaj ni vredu ter šla na pregled krvi, kjer niso ugotovili ničesar.
Potem se je začelo…
V zadnjih 8 mesecih sem imela vnetje ušes, vnetje sinusov, kot je pokazala gastroskopija pa imam gastritis!!!!!

Moja opažanja pa so: da imam težke oči, včasih tudi pekoče. Od časa do časa malo povišano temperaturo, zmatrana in zaspana sem cel dan, zeham. Zelo veliko spim! Imam težave s prebavo, kot da bi mi vrelo, sem napihnjena, včasih se mi spahuje. Imam apetit po ogljikovih hidratih in sladkorju.
Če pojem veliko, sam naslednji dan čisto izčrpana, kot da telo ne bi užilo zaužite hrane.

Po dveh tednih stroge diete in tabletah kot zdravljenje za gastritis, se mi stanje ni nič izboljšalo. zato sem malo podvomila v krivca za moje počutje…. Res pa je da sem uživala ta čas predvsem zaradi energije tudi enostavne OH, predvsem bebe piškote in prepečenec.
Ko se zbudim imam ustno votlino popolnoma prekrito z belo sluzjo. Poskusila sem s preizkusom in ugotovila, da moj pljunek v kosmih potone.
Sedaj se obračam na vas, saj me zaniam če je za vse to krivo razbohotenje kandide?

Res ne vem, kaj narest. Sem še zelo mlada, študiram in delam v tujini. Sem zelo pozitivna! Prehranjujem se zdravo, kolikor se le da!

Vsako mnenje šteje! Hvala!

Spoštovana tabornica!

Da, kriva je kandida, natančneje njeno bohotenje v črevesju in tudi njena že precej močna prisotnost v medeceličnini.

Ukrepi in postopni koraki za njeno zatiranje [ki omogočijo telesu, da sčasoma zmore izločati več škodljivih (boelezenskih) kislin, kot jih sproti tvori zajedavska kandida v telesu] so že znani in tudi tu večkrat opisani.

Možna je tudi celiakija, ki običajno hitro zaostruje stanje (po načelu podirajočih se domin), zato velikokrat pomaga brezglutenskao prehranjevanje; ki je lahko predpogoj za uspešno zdravljenje kandidoznosti prebavil.

(Kdor si res hoče pomagati, bo v predhodnih odgovorih in pojasnilih, prav tu, našel, kar išče.)

Spoštovani Ajtim!

Hvala za odgovor.

Želela sem še vprašati, če mi vseeno priporočaš ponoven pregled krvi.

Moram priznati, da sem prestrašena. Če začnem z dieto, me samo zanima, po kolikšnem času lahko pričakujem izboljšanje.

Hvala in lep pozdrav!

Spoštovana tabornica!

> Želela sem še vprašati, če mi vseeno priporočaš ponoven pregled krvi.

Odsvetujem izgubljanje časa in besedno bojevanje z zdravniki. Če že dosedanji pregled ni pokazal kandidoznosti, resnično ne vidim smisla čakati, da se stanje toliko poslabša, da jo bo pregled pokazal, in šele potem ukrepati.

> Če začnem z dieto, me samo zanima, po kolikšnem času lahko pričakujem izboljšanje.

Brezglutenska dieta običajno v tednu dni pokaže, ali gluten škoduje prebavilom ali ne; izboljšanje se pokaže v zmanjšanju prebavnih težav in izboljšanju počutja (ter umirjanju možnih drugih neprepoznanih znakov celiakičnosti).

Vendar je brezglutenska prehrana le potreben pogoj za uspešno zdravljenje črevesne kandidoznosti (in vsetelesno razkisovanje medceličnine). Če so namreč prebavila izčrpana, se z brezglutenskim prehranjevanjem sicer začnejo umirjati težave, pogojene s celiakičnostjo, in mnoge celo izginejo, medtem ko nekatere ostajajo, ker se prekrivajo z zdravstvenimi težavami, ki jih v resnici povzroča kandidoznost, a jih zdravniki pripisujejo zgolj celiakični bolezni, ker kandidoznost usodno spregledujejo.
A nadaljnje razpredanje o tem je odveč, če se po enotedenskem brezglutenskem prehranjevanju stanje ne bo občutno izboljšalo. V slednjem primeru se je treba osredotočiti na zatiranje bohotenja kandide v prebavilih in postopno privzeti čim več zdravih življenjskih navad, ki olajšujejo in pospešujejo samozdravljenje (vsetelesno razkisovanje). Zdravljenje pa se v vsakem primeru začne v črevesju (!).

Ljudem z multiplo sklerozo, Parkinsonovo boleznijo, ALS ter drugimi hudimi nevrološkimi boleznimi, predlagam, naj si preberejo sestavek o uspešnem zaviranju ALS, http://www.pozitivke.net/article.php?story=ALS-Bolezen-Zdravljenje&query=ALS%252C%2B .

Na koncu je opisan tudi postopek zaviranja-zdravljenja MS in Parkinsonove bolezni.

(Poznam delovanje obeh raztopin, ki se navajata v sestavku /kapsule sem jemal, kapljice občasno še vedno/, zato ne dvomim v njegovo dobronamernost in verodostojnost … zato sem ga poslovenil. Sestavek ne bo všeč kemofarmaciji, a bo marsikomu zdravstveno pomagal in slednje je pomembno.)

Mitja Fajdiga

AJTIM, tale Michael katerega si prevedel se oglaša na forumu o MMS, CDS itd…in sicer na forumu-genesis2forum.org…
ta forum že zelo dolgo spremljam in vem da tale dotični Michael na tem forumu tudi odgovarja raznim bolnikom ki sprašujejo o MMS-ju.
V tem obdobju ko spremljam ta forum sem ugotovila, da tale Michael odgovarja samo tistim, ki imajo pozitivno izkušnjo s MMS-jem in tistim, ki prvič kaj vprašajo.Ko pa se pojavi bolnik, ki mu po jemanju MMS že dalj časa le ta nič ne pomaga, pa takoj utihne in poskrbi, da se njegovo vprašanje čim prej pojavi tam nekje na koncu, da ga ostali ne vidijo.To stori tudi tako, da odpira nove teme, da bi pospešil, da to vprašanje oz. trditev čim preje izgine iz prve strani.
On je eden od urednikov-administratorjev-policajev tega foruma, ki skrbi za to, da je ta forum zelo olepšan in da negativni odzivi gredo čim preje v pozabo.
Ker spremljam ta forum že zelo dolgo časa lahko rečem, da na podlagi izkušenj ljudi, ki se na tem forumu pojavljajo, jaz ne morem nikomur reči MMS je zakon, MMS je res čudežni mineral-NE MOREM TEGA NAPISAT,ker ljudji na tem forumu z negativnimi izkušnjami je res veliko-žal pa hitro izginejo iz foruma.Probaj se registrirat.Že pri registraciji boš naletel na policijsko obravnavo.Vprašali te bodo ZAKAJ BI SE ŽELEL REGISTRIRAT….če boš napisal da MMS uživaš že 1 leto in se ne pozdraviš, se ne boš mogel registrirati.Če boš napisal, da bi rad delil dobre izkušnje z ostalimi-te bodo kar oni aktivirali.
Zavedati se moraš, da JIM HUMBLE in njegova kompanija-predvsem njegova kompanija zelo dobro skrbi za POZITIVNE izkušnje z MMS, negativne pa hitro pospravijo.
Tako da meni tale tvoj prevod čisto nič ne pove.
ŽAL .

Merklova, hvala ti za zgornje opombe! Nisem vedel, kar si napisala. Dobro je vedeti vse, ne le spodbudne plati.
To sem ugotovil ob proučevanju pričevanj o ozdravitvah s pomočjo makrobiotike.

Vsem, ki boste prebrali moj prevod o ALS in zdravljenju drugih bolezni živčevja z raztopinama ČRR-MMS, predlagam, da zadevo preverite, vendar ne slepo verujoč, marveč s kančkom previdnosti, celo nejevere.
Tovrsten pristop se mi je vedno obrestoval in me obvaroval pred hudimi razočaranji.
Sam sem sicer ugotavil, da mora človek, ki mu kapljice ali kapsule MMS ne pomagajo takoj oz. tako močno, kot se navaja, ugotoviti vzrok in ga upoštevati pri usvajanju dodatnih ukrepov za samopomoč.

Ne trdim, da so kapljice MMS ali kapsule 2. MMS vsemogočne, vendar so sredstvo, ki pomaga v veliko večji meri in temeljiteje kot farmacevtiki … brez neželenih škodljivih posledic.

Tule, , sem zasledil pričevanje o zdravljenju MS v španščini, “Mejora tras 6 meses en tratamiento”.

Ker ne znam špansko, predlagam, da poznavalec španščine posluša pričevanje in če oceni, da gre za verodostojno in koristno pričevanje, naj ga prevede in prevod objavi (tule ali drugje).

Hvala!

dan,

a me lahko napotite na kakšen link kjer bi lahko prebrala več o teh kapljicah/kapsulah MMS, vse – kdaj so jih in kje patentirali, kdo je izumitelj, vsebina, delovanje, odmera…..sicer poskušam slediti tukajšnjemu dogajanju a se ne znajdem preveč,

sploh ker sem tu nekje pebrala da je to sredstvo za čiščenje bazenov???!!!! in da si kapsule polniš sam???!!!!

hvala in lep pozdrav

Pozdrav,

bi me zanimalo izvedeti več o delovanju MMS-ov, a nimam vašega e-naslova.

lep dan florentina

živjo, florentina!

kot prvo naj povem, da se je v mojem vzdevku vedno nahajal tudi moj e-naslov, a očitno zdaj uredništvo MON dosledno skriva vse e-naslove

vsi, ki se tule oglašate, skoraj gotovo znate uporabljati tudi spletni iskalnik “najdi.si” ali “google”; kdor vtipka “Mitja Fajdiga” (to sem jaz), bo našel vse moje spletne objave v zvezi s K in na koncu sestavkov je objavljen tudi moj e-naslov (ki pa ni vedno bil objavljen, odvisno do urednika sestavka pač); vzdevek “ajtim” uporabljam, ker je obrnjeno moje ime in zelo enkratno

pri zdravljenju kandidoznosti (K) sem se sproti učil (samo prehrana večinoma ne zadošča, komur pa, se lahko šteje za srečneža) in se še ter odkrival nova in učinkovitejša sredstva ki nimajo neželenih posledic, značilnih za farmacevtike, je treba tudi pri pregledovanju mojih sestavkov o K najti tistega, ki je datumsko najnovejši (!)

florentina, odgovoril sem ti že v zasebnem sporočilu, vendar naj razširjeni odgovor objavim še za druge: vse o obeh raztopinah, tj. MMS in 2. MMS, je razloženo v spletnici Jima Humbla, izumitelja obeh raztopin, tj. v

da, obe raztopini sta tudi sredstvi za razkuževanje vode, da postane pitna oz. primerna za kopanje; zakaj je Jim Humble (pravzaprav jo je njegov prijatelj, kemik) iznašel tudi 2. raztopino, je razložil v svoji e-knjigi, ki je brezplačno dosegljiva v spletišču (vsaj 1. del), res pa je napisana v angleščini; obstaja tudi njen poln prevod v nemščini

obstajajo številne spletne posvetovalnice v različnih jezikih, kjer ljudje izmenjujejo izkušnje z obema raztopinama (MMS-oma) in o postopkih za zdravljenje posameznih zdravstvenih težav
glej, recimo:
• (srbsko)-hrvaško
• nemško in
• angleške:

še kako drži slovenski pregovor: “Brez muje se še čevelj …”

Hvala, res je sem se malo pomujala in najdla…..lep pozdrav, florica

spoštovani uporabniki kapljic MMS!

septembra in oktobra ’12 sem v vzvezi z jemanjem kapljic natrijevega klorita (MMS) nekajkrat priporočil, na podlagi lastnih izkušenj in sklepanja, da se opusti dodajanje kisline, saja je jedilnih kislin dovolj v želodcu in črevesju; sklepal sem napačno, zato to priporočilo preklicujem; zakaj? ugotovilo se je, da pri jemanju večjih odmerkov kapljic MMS ne povzroča težave dodana kislina (vsaj v črevesju ne), pač pa alkalnost samih kapljic, kar pri veliki količini lahko povzroča slabost s siljenjem na bruhanje, drisko, lahko tudi nekajurne trebušne kolike idr.

da se omili oz. čimprej izniči alkalnost kapljic MMS, se 10%-na citronska kislina zdaj nadomešča s 50%-no, obenem pa se je iznašel postopek, s katerim se iz natrijevega dioksiklora izloči klorov dvokis (dioksid) oz., po angleško, CDS, ki v stiku z bakterijami in bolezenskimi kislinami takoj razpade in odda kisik, ki jih z oksidiranjem uniči-izniči
sama raztopina klorodvokisa (CDS) ima precej nizek pH, okrog 4-5, torej je kisla podobno kot limonski sok, vendar ne povzroča prebavnih težav; je celo primernejša za uživanje kot kapljice MMS, saj napitek nima tako groznega priokusa, le vonj (osebno izkusil)

pridobivanje in prednosti jemanja raztopine klorodvokisa (po angleško chlorine dioxide solution, CDS) namesto kapljic MMS je Jim Humble predstavil osebno, glej “Making CDS (02-09-2012) re-edited”,

New Report

Close