Najdi forum

decembrke

Hojla!
Še vedno drži 13.12., bo pa fant!
Energije za vola premikat; se moram kar bremzat da počivam… (bolj malo)!
LP Pišek

Pozdravljene po dolgem času!!! Tako sem polno zaposlena v službi, kljub temu, da imam uradno dopust… Preskočimo raje detajle.

PDP še vedno 21.12., spol še vedno neznan, ker noče pokazati! ;-((

Počakajmo torej do poroda.

Mi pa je že malo tečno; vse me boli, okorna sem težko diham… Raketica me niti spati ne pusti… Ampak bo že. Najlepše še nas čaka.

Božajte svoje bušije in čimveč brc vam želim!!!

D. 34t

Se javljam in sporočam, da je rok poroda še vedno isti (5.12.) in da sem že čisto podobna kitu 🙂

Rok imam 24.12.- za spol nismo vprašali-naj bo presenečenje. V 33 tednu naj bi bil težak 2050 g. Na zadnjem pregledu so ugotovili, da mal premalo železa, tako da moram jemati sirup.

cunjice v glavnem že pripravljene.

lep pozdrav vsem decemberkam

nina

midve bova pa skupaj na bozicni vecer. Ali bos v LJ?

Ne, na Jesenicah.

nina

decemberke

lep pozdrav vsem skupaj oglašam se prvič in sem tudi decemberka datum imam 18.12.2004 sem opazila da sva že dve tako kot Mateja bom rodila v Kranju če me ne bo prehitelo saj sem bila na ctg-ju in so že zaznali da imam popadke tako da pridno počivam.Pri nekaterih sem opazila da jim bodo porod sprožili prej pa bi prosila če mi katera pove razlog.Še teža v zadnjem dnevu 34ega tedna je bila teža 2190g so rekli da je to uredu. Spola ne vem in tudi nočem vprašat tako da bo “kindersuprise”pa tut imena še nimamo.

Lep pozdravček vsem pa VELIKO sreče pri porodu.

New Report

Close