Najdi forum

decembrke

Živjo, dekleta!

Res je, nas mesec se končno približuje.
Nestrpno čakam na dan – D in upam, da bo prišel malce prej od predvidenega.

Počutje je v redu, pričakujemo punčko, za obe imam že spakirano, rodila bom na Jesenicah.

Tudi mene zanima, katera izmed nas bo štartala prva.

Lep mesec vam želim, Irena.

1. Tinca23
2. lily
3.
4. Maja31, josipina
5. K*, saši, društvenica
6. maruša1, NATAŠA, ZOJA
7. mami29
8. Tadeja, NATAŠA II
9.
10. lukrecija, arnika
11.
12. Lidija
13. Luna10, Pišek, cebelca
14. Ally, helena, marta, jas
15. Kova, Missy
16. miška, 5ka, Selena
17. NA, Manči, M-LJ
18. Mateja
19.
20. MARINA, zlata
21. teodora
22. Soncek, ninci, ribicaanja, ANDREJA
23.
24. a*
25. lisa
26. smeja
27. origami, mojca
28.
29. cicamica, Jana
30. lenka
31. HH

Pozdravljene decembarke!

Najin rok je s vedno 24.12. (Ljubljana). Spol nas se vedno ne zanima ampak se bomo pustili presenetiti.
Zaenkrat sva super, stejemo dneve, ki vem, da bodo minili, kot bi trenil. Teze ne vem, mojo radovednost so potolazili s tem, da je vse O.K. in v mejah normale. Skratka super.
Upam, da me ne bo zagrabil predporodni strah.

Rok je še vedno 10.12., počutje OK, razen občasnih napadov tečnobe.

L.

Pozdravljene,
december se res nazadržno bliža in medtem, ko boste tiste na začetku seznama že v nizkem štartu, bomo me na koncu rekle, oh, še cel mesec 😉
Čeprav bi vas skoraj vse prehitela – grozeč prezgodnji porod, ampak danes v bolnicah vse zrihtajo – malo te našpikajo, napolnijo s tabletami pa si spet dober.
Sicer pa sva z otročkom oba ok, velikost menda ustreza, teže ne vemo, spola pa tudi ne. Je pa ugibanje glede spola prav zanimivo – enkrat se nagibamo k temu, da bo fantek, drugič pa, da bo punčka (saj več možnosti pa ni, a ne – hi, hi). Mi ni prav nič žal, da nismo vprašali. Je ta napetost prav pestra 🙂

Pozdravčke vsem,

Helena, kaj niso tebi določili nov datum? Ko prebiram ta forum, se večkrat spomnim nate, pa sem zato opazila 🙂
Pozdravček,

Pozdravljene decemberke!

Jaz imam PDP 16.12.2004, spola pa ne vem – bom se pustila presenetit. Mož bi si pa želel punčko.

Ojla, lisa!

Ja s temi datumi je res ena zmeda. Najprej je veljalo, da imam rok 29.12., nekateri zdravniki so celo računali 28.12., dokončno pa je obveljal datum 31.12. Vsak zdravnik računa drugače. Sicer pa to zdaj ni več tako pomembno, saj mi bodo porod sprožili že takoj, ko bo otrok dovolj zrel. Računajo nekje na dopolnjenih 37 tednov. Okvirno so mi že določili datum 9.12. To bo pa kar kmalu. Je pa kar čudno, ko že kar veš, kateri dan boš rodil. No ja, še vedno nas lahko kaj prej preseneti.

Še ena decembrka se ooglaša. Rok imam 17. decembra, kilce grejo počasi gor (7+), mi pa že odštevamo dneve, ko bomo končno spoznali našega fantiča.
Pa lep pozdrav vsem in srečno v finishu!

M-Lj

živjo vsem velikim trebuhom tudi od naju.

pri nas še vedno čakamo fanta 11.12.2004.
po moje pa bo kakšen teden prej – mamin filing pač… :))
bo pa še težji kot prvi – v 32t 2200g.
pa vsaj mami lažje diha odkar je mali astronavt izvedel obrat – mami skor ostala brez sape in se postavil v nizki štart.

probajte se še čim več naspati v teh tednih kar jih je še ostalo…

čao bao
Nessie + Nace

Pozdravljene!

Najin čas je pa 12.12. in kot že od vsega začetka kaže bo punčka Sara. Upam le, da bo vsaj en teden prej prišla na svet.

Lp

Lidija

Hojla,

vidim, da sem še na seznamu pod pravim datumom. Kile napredujejo (+10) počutje nazaduje, jutri začnemo prati in pripravljati oblačilca, potem pa čakamo….

en lep pozdravček vsem.

Pri nas še vedno pričakujemo fanta. Rok so mi prestavili iz 22.12. na 21.12.2004
Jure je baje po zadnjem pregledu
ravno prav velik in ravno prav težek kar nas je vse potolažilo. Pa tudi na glavico je že obrnjen.

Mamico pa blazno dajejo hormoni in nikomer v moji bližini ni jasno kaj mi je ker sto na uro menjavam razpoloženja.

Nakupili smo že vse samo še postelnjino za košarico ne.
Danes pa začenjamo z pranjem…

Še malo pa bo…
čav
nina

Se bom še jaz priključila decemberski karavani. Rok imam 30.12, ampak ati močno navija, da bi prikukali na svet po novem letu. Bomo videli.
Redimo se ne preveč, trebušček je bolj majhen, se vsi kar začudijo, ko jim povem kdaj imam rok….Ja, kaj čmo pač bolj v križu nosim vse skup. Počutje je OK, oprema kar leti skup, psihično smo pa tudi že pripravljeni..
Uživajte v zadnjih tednih nosečnosti in čimlažji porod vsem.
Lenka

Ojla punce! Naj se še jaz oglasim po dolgem času. Tudi z nama vse v najlepšem redu, le datum so nama prestavili na 21.11. tako, da se zaenkrat poslavljem od decemberk oz. decemberskega roka. Še vedno ne vemo točno kaj bo, naj bo le zdravo in čimprej.
Pa lep pozdrav, Afrodita J.

Ojla!

Da se oglasim še jaz. Pričakujemo še eno punčko. Rok imam 22.12, mogoče pa bo tudi kaj prej, glede na to da sem prvo pikico rodila v 37 tednu.

Uživajte s svojimi pikicami.
Čav.

Ker je kar nekaj sprememb v datumih, sem popravila seznam.

1. Tinca23
2. lily
3.
4. Maja31
5. K*, saši, društvenica
6. maruša1, NATAŠA, ZOJA
7. mami29
8. Tadeja, NATAŠA II
9.
10. lukrecija, arnika
11. Nessie
12. Lidija
13. Pišek, cebelca
14. Luna10, Ally, helena, marta, jas
15. Kova, Missy
16. miška, 5ka, Selena
17. NA, Manči, M-LJ
18. Mateja
19.
20. MARINA, zlata
21. teodora, ninci
22. Soncek, ribicaanja, ANDREJA
23.
24. a*
25. lisa
26. smeja
27. origami, mojca
28.
29. cicamica, Jana
30. lenka
31. HH

Pa še nekaj me zanima. Ali ima katera od vas vrtoglavice? Jaz sem ta teden že dvakrat skoraj skupaj padla. Pa tudi drugače se počutim precej slabo. Čisto brez energije sem. Ne vem, ali je kriv pritisk, saj imam običajno precej nizkega, ali mi je sladkor padel že tako nizko, saj sem že od začetka nosečnosti na dieti, ali pa sem slabokrvna. Hemoglobina mi niso merili že dva meseca. V sredo imam kontrolo, pa ne vem, ali naj počakam, ali grem že prej do ginekologa.

Ojla!

Tudi jst zadnje čase opažam blažjo vrtoglavico.. Sicer sem slabokrvna in zato jem tablete, ki mi pomagajo do boljšega počutja. Na tvojem mestu bi raje odšla prej do ginekologa, da se ne bo na koncu kaj zapletlo..

Lp, Karin

Ku, ku, tukaj se ena bodoca mami – decembrka. PDP – 13. 12., spol – presenecenje, razpolozenje kot aprilsko vreme, sicer pa vse O.K. Rodili bomo v NM.
Mimi

meni so popravili PDP iz 14.12. na 23.12., vrtoglavice pa so lahko zaradi pomanjkanja železa. LP

Zdravo,

od kar sem doma na dopustu sem bolj malo dostopna na internetu. Fuuul vas pogrešam, :=)

Tako, mi smo še vedno rezervirani za 15. 12.
Spol je izvedel bodoči očka in povedal tistim, ki jih je zanimalo, jaz sem želela počakat., pa… se vedoči niso mogli zadrževat, da vedo in sem po različnih upsih pogruntala spol (aja pa še nekaj roza oblekic, slinčkov sva dobila to je pa bila pika na i, da ni fantek) 🙂 Nič nisem bila jezna. Pač je bilo tudi za pričakovat. Samo moj pravi, da ko bo drugi ( 🙂 ) b vedel samo on in ne pove nobenemu. Prav!
Tako , da vem da naj bi bila punčka, in ime ji bo EMA.
UZ v 32 t je pokazal, da je težka 1,9 kg in da ustreza 33t, tako da se ne me ne preseneča, če bo kaj prej ali pa da bo že takoj konkretna punčka. 🙂

Prala še nisem je pa pripravljeno že vse razen kozmetike in kar gremo iskat v Tosamo. 🙂

Lupčka, pozdravčka in lepo odštevanje vam želi,

Missy in Kepica

New Report

Close