Najdi forum

creaton ali tondach

vse kar ste napisali drži kot prbito!!! sam sem v smeti vrgel 30.000 evrov zaradi mojstrev ki so me nategnili še pa še.nobeden ni izmeril naklona ampak kar poletval in položil strešnike tondach fidelio, ki sploh niso za mojo streho, ampak so karmen kar seveda izveš kasneje, ko si že vse naredil in plačal.tako da sem potem najel pooblaščenega mojstra za tondach carmen in zadeva je odlično položena.te besede so namenjene vsem, ki mislijo da bodo privarčevali z kvazi mojstri.vzemite si čas in 10 mojstrev pokličite preden naredite finančno polomijo kot jaz.hvala.

Pozdravljeni

Jaz sem pa ravno včeraj opazil, da se mi po robu strešnikov na senčni strani dela zelen rob.Kritina je tondach norma engobirana. Zanima me ali je to lahko predmet reklamacije ali naj to vzamem kot naravni pojav , ker je to glinen strešnik in verjetno niso do konca prevlekli engobo po strešniku.

LP Aljo

NE KUPUJTE CREATONA!

vsem, ki se odločajo med Creatonom in Tondachom odsvetujem strešnike Creaton. Totalen nateg. Popust 40% že 6 let, potem, ko pa se pojavijo težave, stisnejo rep med noge in se sklicujejo na popust, češ, da so strešniki zato slabše kvalitete. Vendar, ob nakupu le-teh ti nihče ne pove, da boš dobil slabšo kvaliteto zaradi popusta. Skratka, zavajanje potrošnikov na celi črti. Pa še občutek dobi človek, da jim je res vseeno kaj si nekdo misli o njih. Prej dobro premislite in se pozanimajte kaj kupujete!

Creaton Sinfonie je odlična kritina, saj njena oblika transformira zdravilne BIOenergije, ki zdravijo psiho in telo. Načeloma mora biti kritina gladka in valovita ter brez snegolovov, ki so vsi škodljive oblike in povzročajo bolezni telesa in psihe. Več piše na www.ati-e-import.si

Doma imamo 15let creaton. Še danes je kot nov. Sam bom v novembru pokrival svojo hišo, na kateri bo creaton

Creaton se je zelo poslabsal…

TONDACH JE V VSAKEM PRIMERU BOLJŠI!!

New Report

Close