Najdi forum

MISLIM,DA SE VSEGA PRIVADIŠ.ŽIVIM V TURISTIČNEM KRAJU.KJER JE CEKVENO ZVONENJE LE EDEN OD MOTEČIH DEJAVNIKOV.KO SEM SE PRESELILA SEM,ME JE MOTILO VSE,OD ROPOTANJA KANT ZA SMETI OB ŠTIRIH ZJUTRAJ,DO RAZGRAJANJA PO ULICAH POZNO V NOČ… VERJEMITE,VSEGA TEGA SPLOH VEČ NE SLIŠIM.PRI NAS SE ZVONOVI OGLASIJO VSAKE 15 MINUT;TUDI PONOČI,JAZ PA SPLOH NE VEM KOLIKO JE URA.

Odgovor na objavo uporabnika
Dana , 27.06.2001 ob 09:02

Naj vam povem da sem se pred 2 leti poročila in preselila v bližino cerkve in me to zvonjenje prav nič ne moti.
Predlagam pa, da se nekateri zamislite nad tem, kaj boste počeli, ko vam bodo vaši otroci navijali muziko sredi noči ali sredi belega dneva in doma žurirali s prijatelji. Ali boste svoje otroke tudi prijavili zaradi kaljenja miru?

Dana, ti si tipična krščanka, ni ti pomoči.. Žalostno je da ima cerkev take privilegije, glede na to da ima za podlago izmišljene stvari

Srce polno sovraštva in strahu zato ga je pa strah zvončka.

Odgovor na objavo uporabnika
mimi , 26.06.2001 ob 08:48

Ja, najbolj da predlagamo to zadevo za referendum. Itak so vsi predlogi za referendum nujno potrebi in so zelo pametni predlogi, pa dajmo še tega tja. Zakaj pa ne, saj ima Slovenija dovolj denarja.

Kko je ta komentar mimo! Kaj ma denar veze ? se prsparali bi malo ce nebi zvonili

New Report

Close